Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#76PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptySro Lip 29, 2015 10:56 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Ruszyliśmy razem z Michaelem na historię, po drodze mijając nauczyciela. Kiedy chłopak spytał, czy ten sprawdził testy, zatrzymałem się na chwilę, żeby sprawdzić odpowiedź i uśmiechnąłem się lekko.
Weszliśmy do klasy i rozsiedliśmy się na naszym miejscu, więc zacząłem rozpakowywać swoje rzeczy.
-Uhm, sprawdził testy. I twierdzi, że poszły dobrze. Nie wiem, jakie mamy oceny, ale wydaje mi się, że jest nieźle-powiedziałem, mrugając do bruneta. Tak naprawdę to wiedziałem, co dostał i byłem z niego cholernie dumny, ale chciałem, żeby miał niespodziankę.
Dopiero po tym dostrzegłem, że mamy złączone dłonie. Wiele osób się na nas gapiło, ale nikt się nie odezwał. Pewnie się bali, że zrobię im pranie mózgu, albo rzucę klątwę.
Z resztą, tylko trzymamy się za ręce. Rozumiem, jakbyśmy uprawiali nagle seks na stole przed wszystkimi, ale hej! Nic takiego się nie dzieje.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#77PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptySro Lip 29, 2015 11:01 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

- To git - mruknąłem i spojrzałem na faceta. Zaraz zaczął rozdawać nasze testy, a gdy tylko podał mi moją kartkę, odwróciłem ją i usmiechnąłem się.
- Mam cztery - powiedziałem z uśmiechem, szerokim od ucha do ucha. - Z plusem - dodałem po chwili, po czym przysunąłem się i pocałowałem Alexa w policzka. - Dzięki - mruknąłem, na co ludzie zaczęli się drzeć, że geje, że zakała świata i takie tam. Ostatnio chyba wpierdol nie dostali.
Po skończonej lekcji poszliśmy na kilka innych. I potem znowu na inne. No i super.
- Pamiętasz moja nagrodę za cztery? - zapytałem, kiedy wyszliśmy już przed teren szkoły.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#78PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 9:09 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się do nauczyciela, kiedy rozdał nam nasze testy i gdy zobaczyłem moje pięć z minusem tylko skinąłem głową i odłożyłem kartkę na bok. Nie było to jakoś specjalnie dla mnie nowe i nie dawało takiej satysfakcji, jak to, że mój Mikey dostał 4 z plusem!
-Brawo, kochany-zaśmiałem się z jego uradowanej miny i z jakiegoś powodu poczułem ciepło na policzkach, kiedy mnie w jeden pocałował. To pewnie dlatego, że tyle osób się na nas patrzyło.
W tym momencie też rozległy się jakieś głupie krzyki i wyzwiska ze strony części klasy, ale my staraliśmy się ich ignorować. Wtedy szybko przestali.
Po kilku następnych lekcjach wyszliśmy razem przed budynek, a ja byłem bardzo szczęśliwy. Dostałem mój telefon, Mikey cztery z plusem... fajnie było.
Spojrzałem na niego, kiedy się odezwał i zaśmiałem się.
-Tak, coś mi świta.- pokiwałem głową, ale nie do końca pamiętałem, co tam mu wtedy obiecałem za to cztery.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#79PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 9:42 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się szeroko i podszedłem do motoru. Tam otworzyłem bagażnik i podałem Alexowi jest ubranie, żeby mi się zbytnio nie połamał.
- Miałeś caaaaały dzień robić wszystko to, co ja chcę, w samych bokserkach - powiedziałem i pokiwałem mu paluchem przed twarzą, uśmiechając się jak idiota.
Zagryzłem wargę, a chwilę potem podniosłem Alexowi kask i cmoknąłem go w usta. Hah! Cieszę się jak idiota, no. Nie moja wina, że w sumie gdyby nie mój, cudowny chłopak, to pewnie dostałbym kolejną pałę, albo dwa na szynach.
Zaraz wsiadłem na motor i odjechaliśmy w stronę mojego domu z tym wyjątkiem, że zatrzymaliśmy się na stacji benzynowej. Tam też zatankowałem i wróciłem na swoją, jedyną kobietę w życiu - mój motor.
Pojechaliśmy do mnie, a gdy wysiadłem, schowałem kask i kurtkę, a nie czekając na Alexa, wbiegłem na górę, zorientować się, gdzie jest mama.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#80PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 10:00 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Podeszliśmy razem do motoru i wziąłem od Michaela kask i kurtkę ochronną, które zaraz założyłem na siebie.
Już miałem wchodzić na motor, kiedy mój chłopak oznajmił, co takiego mu obiecałem za tę czwórkę.
Byłem pijany czy coś...?
-Aish, naprawdę? Będzie mi zimno-jęknąłem, a Mikey podniósł mój kask i pocałował mnie po prostu w usta, na co się uśmiechnąłem i pokręciłem głową na własną głupotę. Ale dobrze, skoro mu obiecałem... przynajmniej nie nago.
Wsiedliśmy na motor i pojechaliśmy razem na stację benzynową, gdzie brunet zatankował po czym ruszyliśmy do jego domu. Powinienem tez w końcu pojawić się znowu w swoim, ale prawda była taka, że najchętniej wprowadził bym się do Michaela.
Weszliśmy do domu, a mój chłopak poleciał na górę, na co się cicho zaśmiałem i sam poszedłem do kuchni, żeby się napić.
Trochę się zdziwiłem, bo zastałem w niej półnagiego Thoma.
-Uhm... dzień dobry-przywitałem się, uśmiechając się jako tako, a on mi odpowiedział, ale nie było to też specjalnie komfortowe.
Nalałem sobie wody w ekspresowym tempie i i równie szybko ją wypiłem. Odstawiłem szklankę do zmywarki i poleciałem do Michaela. Uh, nie chcę być sam z tym facetem!
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#81PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 10:17 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Kiedy wszedłem do mamy do sypialni - ta leżała naga na rozgrzebanym łóżku, jednak kiedy zorientowała się, że ja to nie Thom, momentalnie przykryła się kapą i zaczęła się drzeć.
- No jejku, przestań, to tylko ja. Macałem te cycki! - mruknąłem, pokazując na nią.
- Gdzie Thom? Nie miałeś być w domu o siedemnastej!? - powiedziała i rozejrzała się zdezorientowana.
- Nie, czemu? Swoją drogą... Jak to wczorajsze przyjął? - zapytałem, opierając się o framugę.
- Pierw powiedziałem, że jesteś idiotą, a potem zaczęliśmy się z was śmiać, tym bardziej, że godzinę później, widzieliśmy jak śpicie - powiedział i przeszedł obok mnie, siadając obok mojej mamy na łóżko.
- Sam jesteś idiotą - mruknąłem, uniosłem brwi i westchnąłem ciężko. - Milej zabawy, tylko błagam was... Cicho, dobra? - mruknąłem, po czym poszedłem do swojego pokoju, gdzie siedział już alex. No i dobrze.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#82PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 10:36 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Poszedłem do pokoju Michaela i czekałem aż ten wróci. Wiedziałem, że pewnie gada z mamą, która (jak już się niestety zdążyłem zorientować) leżała naga w swoim łóżku, czekając na Thoma. Facet nie myśli o niczym innym, co jest trochę ohydne, bo nigdy w życiu nie chciałem mieć przed oczami tego widoku.
Niedługo w drzwiach zobaczyłem Mikey'go i uśmiechnąłem się na jego widok, rozkładając się bardziej na łóżku i klepiąc miejsce obok siebie.
-Ten cały Thom na pewno nie jest sportowcem... pewnie jakiś biznesmen-stwierdziłem, zdradzając mu mój tok myślenia. Cóż, facet mógłby popracować nad mięśniami, taka prawda.
Nie żebym sam był specjalnie napakowany, ale... temu to trochę nawet brzuszek wystaje.
Jedno jest pewne, w życiu bym na takiego nie spojrzał. Za to Michael mógłby chodzić bez koszulki cały czas.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#83PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 10:45 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Podszedłem do łóżka, na którym leżałjuż Alex, jednak ja położyłem się na całej jego długości, wypuszczając głośno powietrze.
- Wkurwia mnie - mruknąłem. - Są z mamą z miesiąc, a ten już ją do łóżka zaciąga - mruknąłem, przekręciłem się na bok. - Nie zdziwię się, jak jutro już go nie będzie - mruknąłem, westchnąłem i przymknąłem oczy, wsadzając sobie jedną rękę pod poduszkę, na której to leżałem. - Aż najchętniej bym go z domu wyjebał - mruknąłem cicho i przysunąłem się do swojego faceta, kładąc mu głowę na udach. Miziaj misia!
Podsunąłem głowę do góry i nagle leżała na jego ramieniu, moja noga była przerzucona przez jego biodra, a ręka leżała na drugiej stronie klatki. No bo... No. Teraz ja się tulam i tyle.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#84PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 10:55 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Patrzyłem uważnie na Michaela, czekając, aż ten skończy narzekać na Thoma. Szczerze, to naprawdę mu się nie dziwiłem. Był ze swoją mamą blisko, a teraz widzi ją z jakimś facetem... to musi być dziwne.
-Hej, nie przejmuj się tak. Twoja mama jest mądra i przede wszystkim - dorosła. Wie, co dla niej dobre. I jeśli on zwrócił jej uwagę to coś w tym musi być-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niego pocieszająco.
Nagle Mikey zaczął się wiercić i skończyło się tak, że obejmował mnie praktycznie całym ciałem, co było strasznie słodkie. Uśmiechnąłem się jeszcze bardziej i ugryzłem w język, żeby nie powiedzieć tego na głos.
Jedną rękę wplątałem w jego włosy, leniwie je przeczesując, a drugą objąłem go w pasie.
-No i wiesz... mamy twój kij baseballowy. Jakby Thom jednak nie okazał się taki fajny-dodałem jeszcze i pocałowałem swojego Mikey'go w czoło.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#85PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 11:00 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

- No to co z tego, że jest dorosła? - zapytałem. - Jest kobietą. Do tego samotną. I to z synem gejem - dodawałem po chwili, zagryzając wargę. - Nie każdy facet chce taką babkę. Mimo tego, że mama to zajebista laska - powiedziałem i zaśmiałem się głośno, podnosząc do góry jedynie głowę, żeby móc go pocałować w szyję. - Więc jeżeli Thom od niej nie uciekł - będzie się go trzymać jak rzep psiego ogona - dodałem, zagryzając skórę na jego szyi.
Wybuchnąłem śmiechem, kiedy ten powiedział o moim kiju. No tak. Zawsze mamy mój kij, którym będę mógł mu przypierdolić, jak się za bardzo rozchechła.
- Rozbieraj się - mruknąłem z szerokim uśmiechem, po czym wstałem z łóżka. - Dostałem czwórkę! - dodałem po chwili, włączając telewizor. Podłączyłem konsolę i uśmiechnąłem się szeroko, wkładając płytę ze strzelanką.
Usiadłem na podłodze przed łóżkiem i wziąłem pada, kiedy drugiego wyciągnąłem w stronę Alexa. Dzisiaj robimy wszystko tak, jak ja będę chciał.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#86PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 11:09 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Westchnąłem i pokiwałem głową, no bo skurczybyk miał rację. Pani Gare to super laska, w dodatku świetna mama, ale co z tego, skoro i tak facetom zwykle w głowie tylko jedno?
-Jeśli Thom tylko czegoś spróbuje, to pewnie sama go pogoni lepiej niż ty i twój kij, więc nie zamartwiaj tej swojej seksownej główki już więcej. Teraz wyglądają na szczęśliwych-powiedziałem i znowu cmoknąłem go w czółko.
Zaśmiałem się cicho, kiedy poczułem ugryzienie na szyi i odruchowo już odchyliłem ją na bok.
Jęknąłem głośno, gdy usłyszałem rozkaz z jego ust. Muszę? Naprawdę? Jeszcze potem wstał z łóżka i poszedł włączyć strzelankę. Aish, nigdy więcej.
Niechętnie ściągnąłem z siebie bluzkę Michaela, którą miałem dzisiaj na sobie, a następnie odpiąłem spodnie i je również ściągnąłem. W skarpetkach też wyglądałem dziwnie, więc również je zdjąłem.
Teraz siedziałem w samych bokserkach i na razie było okej, ale potem pewnie zmarznę. Trudno, obiecałem.
Wziąłem pada od Mikey'go i położyłem stopę na jego ramieniu, bo siedział przy łóżku i tak mi było wygodnie.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#87PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 11:23 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłęm się szeroko.
- Czekaj - mruknąłem i podszedłem do swojej szafy. Wyciągnąęłm rozpinaną bluze i okryłem nia Alexa, żeby mi maleństwo nie zmarzło. No bo w sumie to w domu zimno nie jest, ale siedzenie w samych bokserkach to jest istna masakra.
Włączyłem grę, jednak widząc, że po pół godzinie, Alex się zmusza, odpuściłem i wyłączyłem to gówno, siadając na łóżku.
Jednak zaraz sobie o czymś przypomniałem, więc wróciłem na dół, do kuchni, skąd wziąłem dla nas po piwie z lodówki i wielką paczkę ciastek. Wróciłem z tym do Alexa i podałem mu piwerko i potem ciastka.
- Na zdrowie - mruknąłem. - Jak nie chcesz pić to nie musisz - mruknąłem, otwierając swoją puszkę. No bo żeby potem nie było!
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#88PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 3:46 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się szczęśliwy, bo mój kochany Michael wstał i wyjął dla mnie z szafy rozpinaną bluzę. Podszedł i zarzucił mi ją na ramiona, a ja w podziękowaniu pocałowałem go krótko w usta. Od razu człowiek czuje się lepiej.
Mikey włączył grę i oczywiście szło mi beznadziejnie, ale grunt, że mój chłopak się dobrze bawił. Ne trwało to dłużej, niż pół godziny jak brunet wyłączył strzelankę i wstał, mówiąc, że idzie do kuchni. Skinąłem głową i położyłem się wygodnie na łóżku, a gdy wrócił miał ze sobą ciastka i piwo. Wziąłem od niego jedną puszkę, przyglądając jej się uważnie. W sumie, czemu nie? Wzruszyłem ramionami i otworzyłem ją, biorąc dużego łyka.
-To co robimy?-spytałem, ciekawy czy Michael ma jakieś zadania dla swojego pół nagiego faceta.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#89PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 6:44 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Wypiłem połowę swojego piwa na raz, po czym zauważyłem, że Alex też pije swoje. No proszę. Jaki kochany.
- Ja idę zapalić - mruknąłem, podszedłem do niego i pocałowałem go lekko.
Podszedłem do okna, które otworzyłem. Potem z torby zapalniczka i papierosy, a chwilę potem już siedziałem na parapecie. Jedną nogę wyrzuciłem na drugą stronę, po czym odpaliłem papierosa. Spojrzałem na drzwi. W sumie to matka i tak wie, że palę, więc jak wejdzie, to nic się nie stanie.
Wyrzuciłem kiepa i wróciłem do Alexa, siadając za nim. Przytuliłem swoją głowę do jego pleców i uśmiechnąłem się delikatnie.
- Ej? - zapytałem i zaśmiałem się, bawiąc się piwem w łapce. Zaraz jednak wypiłem łyk i odłożyłem obok łóżka. - Kiedy twoi rodzice wrócą? - zapytałem i uniosłem brew.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#90PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 8:33 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Westchnąłem ciężko, kiedy ten stwierdził, że idzie zapalić. Naprawdę myślałem, że trochę go ruszy sumienie i chociaż ograniczy palenie, jak będzie wiedział, że tego nie lubię. Jednak się pomyliłem, a Michael i tak miał w dupie.
Wziąłem duży łyk piwa i nie odzywałem się do Mikey'go dopóki nie skończył się czadzić. W końcu wyrzucił niedopałek i podszedł z powrotem do łóżka, siadając za mną i tuląc mnie do siebie, na co od razu się uśmiechnąłem, ale przerodziło się to w grymas, gdy poczułem dym. No zatłukę go kiedyś, przysięgam.
Upiłem jeszcze trochę piwa i chciałem mu zrobić awanturę o te papierosy, ale zapytał o moich rodziców. Niech się zastanowię...
-Myślę, że pewnie przyjadą za jakiś miesiąc, pod koniec listopada. Zawsze przyjeżdżają na święta i zostają do nowego roku. Chociaż... myślisz, że jak zadzwonię z prośbą o pieniądze na rozbitą szybę, to przyjadą wcześniej?-zaśmiałem się i odwróciłem głowę w stronę Michaela. Rodzice nie powinni się o to martwić, gdy wszystko wytłumaczę.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#91PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 8:42 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się lekko i wsunąłem swoje dłonie pod jego bluzę, żeby je sobie lekko ogrzać. Moje maleństwo kochane!
- Pewnie tak - powiedziałem i zaśmiałem się, a gdy się odwrócił - schyliłem się powoli i musnąłem jego usta, przymykając oczy. Potem nieco mocniej i mocniej, jednak po chwili się oderwałem. Głównie ze względu na to, że on siedzi w samych bokserkach i to źle na mnie działa!
Westchnąłem cicho i dopiłem swoje piwo, kładąc się na łóżku tak, żeby zając jak najwięcej miejsca. No cóż. Duży jestem! Dużo miejsca potrzebuję, tak?
- Poszedłbym na jakąs imprezę - powiedziałem i zaśmiałem się, unosząc brew. - Może pójdziemy do jakiegoś clubu, co? - zapytałem, uśmiechnąłem się i uniosłęm na niego samą głowę, którą zaraz położyłem znowu na poduszkach.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#92PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 8:52 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Praktycznie od razu dostałem gęsiej skórki, jak poczułem ręce Michaela na swoich rozgrzanych bokach. Zimnee! Ale przyjemne, więc nie awanturowałem się.
Zanim z powrotem odwróciłem głowę, Mikey skorzystał z okazji i pocałował mnie prosto w usta, co oczywiście odwzajemniłem, no bo jak inaczej? Wykręciłem szyję najbardziej jak mogłem, żeby pogłębić to, co zaczęliśmy, ale po chwili i tak się od siebie oderwaliśmy.
Michael ułożył się plackiem na łóżku, zostawiając dla mnie dość mało miejsca. Cóż, jego problem. Ułożyłem się tak, żeby móc się do niego przytulić i objąłem go jedną nogą w pasie, po czym jeszcze przerzuciłem rękę.
-Hm? Impreza? Nigdy nie byłem w clubie. Ale w sumie moglibyśmy pójść... pod warunkiem, że podjedziemy do mnie, żebym mógł założyć jakieś bardziej wyjściowe ciuchy-odpowiedziałem, podnosząc na niego głowę.
W końcu w samych bokserkach nie pójdę.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#93PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 9:27 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłem się delikatnie i gdy Alex się na mnie położył - przytuliłem go jedną ręką, a drugą położyłem na jego udzie, które zresztą zacząłem lekko gładzić i miziać palcami. Od czasu do czasu je ściskałem, uśmiechając się co jakiś czas.
- Ale wiesz... Do clubu to możemy pojechać w piątek - mruknąłem i zagryzłem wargę. - Głównie ze względu na to, że nie mam zamiaru iść jutro do szkoły na kacu - zaśmiałem się cicho i puściłem swoją wargę, całując Alexa w głowę.
Przymknąłem na chwilę oczy i uśmiechnąłem się. No i co my teraz będziemy robić, co? W sumei możemy gdzieś pojechać, gdzieś pójść, albo... No. To to nie. Alex pewnie nie chce jeszcze, wiec bez przymusu, nie?
No.
- Chcesz coś do picia? Albo może coś zjeśc? - zapytałem i uniosłem brew, patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#94PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 11:36 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zamruczałem cicho i przymknąłem oczy, czego powodem była ręka Michaela, która masowała moje udo. Mógłbym tak leżeć jeszcze kilka lat ciurkiem.
Zamrugałem kilkukrotnie. A no tak... jutro jest przecież szkoła. Jakoś się przyzwyczaiłem, że Mikey wyciąga mnie na wagary, przez co wydawało mi się, że moglibyśmy pójść teraz. Ale to by było bez sensu.
-A tak... to chodźmy w piątek-zgodziłem się i uśmiechnąłem leniwie, czując całusa, którego Michael złożył mi na czubku głowy.
Spojrzałem na niego, kiedy zadał mi pytanie i pokręciłem głową.
-Piwo i ciastka wystarczą, jakoś nie jestem głodny-wzruszyłem ramionami i pocałowałem go zarys szczęki, do którego miałem łatwy dostęp z tej pozycji. Zacząłem się zastanawiać, co moglibyśmy teraz jeszcze porobić. I ... nic mi nie wpadło do głowy.
-Hej, pamiętaj, że dzisiaj mam robić wszystko, co będziesz chciał-przypomniałem mu i szturchnąłem lekko w bok. Może to pomoże w wymyśleniu nam zajęcia.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#95PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 11:41 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Westchnałem cicho i drgnąłem, kiedy ten mnie w bok wziął i palcem szturchnął.
- No nie rób tak! - wydarłem się i zacząłem śmiać, kładąc rękę na jego brzuchu, żeby potem zacząc go łaskotać. Oczywiście drugą dalej przytrzymywałem go przy sobie, żeby nie miał jak się wydostać. Hehe. Jestem straszny.
Uśmiechnąłem się lekko i pokiwałem głową.
- No wiem, ale na to, na co mam ochotę, jeszcze nie jest czas, więc no... - mruknąłem i podrapałem się po policzku, czując, jak już wystaje mi zarost. Egh! Trzeba będzie się znooowuuu golić. Po co to? Komu to potrzebne!? Zapuszczę brodę, hihi.
- Możeeemyy... Pojechać na wzgórze - powiedziałem i uśmiechnąłem się, cmokając go kilka razy w czoło.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#96PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyCzw Lip 30, 2015 11:51 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się głośno na reakcję Michaela na moje szturchnięcie, a po chwili śmiałem się o wiele głośniej, bo ten skubaniec zaczął mnie łaskotać. Nie byłem w stanie robić nic innego, po prostu się chichrałem i wiłem przy nim jak dżdżownica. Niestety mocno mnie trzymał, okrutnik.
Powoli zaczynało mi brakować powietrza, a w kącikach oczu pojawiły się małe łezki. Jak tylko przestał, wziąłem kilka głębszych oddechów i znowu go szturchnąłem - za karę.
Gdy usłyszałem to, co powiedział niemal od razu spaliłem buraka.
-Aish, zboczeńcu-mruknąłem i schowałem twarz w jego szyi. Niewyżyty.
Pomysł z pojechaniem na wzgórze mi się spodobał, więc pokiwałem ochoczo głową, od razu się podnosząc. Jakoś dawno nas tam nie było, a to nasze wzgórze i należy je odwiedzać! To jak miejsce kultu.
-A może pójdziemy dzisiaj do mnie na noc?-zaproponowałem, schodząc z łóżka i wciągając na siebie spodnie.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#97PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyPią Lip 31, 2015 12:03 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Pokiwałem głową. - Pewnie - mruknąłem i kiedy ten zaczął ubierać spodnie - podszedłem do niego i złapałem go za rękę. Przyciągnąłem do siebie i wpiłem się mocno w jego usta, ciągnąc go za sobą na łóżko. Opadłem na nie i dalej go całowałem. Mocno i mocno. I coraz mocniej. Tak, żeby dobrze czuł moje usta i dobrze czuł to, jak moje dłonie zjeżdżały po jego ciele, aż do biodra, za które lekko go ścisnąłem. No wiem, wiem. Nic nie zrobię więcej. Cicho.
Podniosłem się z niego, uśmiechnąłem szeroko i pocałowałem go znowu.
Podszedłem do szafy i wpakowałem sobie do torby ciuchy, książki na jutro, paczkę papierosów i zapalniczkę.
Potem zostawiłem kartkę mamie, że idę spać do Alexa i nie chciałem jej przeszkadzać. Zatrzasnąłem kartkę w drzwiach i uśmiechnąłem się delikatnie, kiedy schodziliżmy z Alexem do garażu. Chyba wszystko mam, nie?
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#98PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyPią Lip 31, 2015 9:13 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Po tym, jak zapiąłem rozporek Michael podniósł się z łóżka, ale zamiast się pakować, złapał mnie za rękę i przyciągnął do siebie, co wywołało mój cichy śmiech. Jak tylko się pochylił, aby mnie pocałować, ja zarzuciłem mu ręce na szyję i przyciągnąłem bliżej. Nie spodziewałem się przewrotu na łóżko, ale nie miałem na co narzekać. Skorzystałem z chwili, żeby wziąć głęboki oddech, ale zaraz wróciliśmy do całowania się.
Pocałunki stawały się coraz mocniejsze i mocniejsze, a mi podobało się co raz bardziej. Sapnąłem głośno w jego usta, jak tylko przejechał dłońmi po moich biodrach. Mój chłopak to jakiś pieprzony bóg całowania.
Niestety w końcu Mikey się odsunął, ale uśmiechnął, więc zrobiłem to samo, próbując złapać oddech. Cmoknął mnie jeszcze raz po czym ze mnie zszedł, a ja westchnąłem głośno. Założę się, że nawet gdybyśmy się rozstali, to z tego byśmy nie zrezygnowali.
Wstałem i założyłem na siebie koszulkę razem z bluzą, obie Michaela, po czym patrzyłem, jak Mikey się pakuje. No i wpadłem na świetny pomysł, który wcieliłem w życie zaraz jak chłopak zaczął pisać kartkę dla mamy. Wyciągnąłem z jego torby delikatnie paczkę papierosów i schowałem  mu pod poduszkę, żeby nie zauważył. Niech przynajmniej nie pali u mnie...
Zeszliśmy na dół i odzialiśmy się w ubrania i kask po czym pojechaliśmy na nasze wzgórze.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#99PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyPią Lip 31, 2015 9:52 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłem się na widok wzgórza i skręciłem w dobrze znaną nam już uliczkę. Potem kawałek przez las i znowu skręciłem. Prosto na wzgórze. Moje wzgórze. Nasze.
Zaparkowałem i ściągnąłem kask. Odłożyłem go po prostu na motor, po czym podszedłem do zniszczonych barierek i patrzyłem na całe miasto, które teraz, w godzinie szczytu było nie do zatrzymania.
Westchnąłem ciężko, po czym odwróciłem się i podbiegłem do Alexa, łapiąc go i przytulając do siebie.
- Aaaaaleeeex - mruknąłem i roześmiałem się, ściskając go jak misia pluszowego. - Masz mnie więcej nie zostawiać, wiesz? - zapytałem z uśmiechem i połączyłem nase usta w dłuuugim pocałunku.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#100PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 EmptyPią Lip 31, 2015 10:21 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Dojechaliśmy na wzgórze, a Michael od razu po zdjęciu kasku pobiegł do barierki i zaczął patrzeć się na miasto, na co się cicho zaśmiałem i sam zsiadłem z motoru. Zdjąłem kurtkę i kask, gdy  nagle poczułem, jak Mikey mnie mocno ściska, przez co upuściłem kask. O jaka przylepa!
Kiedy usłyszałem jego słowa zrobiło mi się tak cholernie ciepło na serduchu. Nie da się być bardziej uroczym, po prostu nie.
Z szerokim uśmiechem podniosłem się lekko na palcach, chociaż i tak nie musiałem, bo dzieliły nas tylko cztery centymetry, a Mikey pocałował mnie niemal od razu. Odwzajemniłem to, wplątując jedną dłoń w jego czarne włosy, a drugą zjechałem na policzek, głaszcząc go powolnymi ruchami.
Kiedy się od siebie oderwaliśmy, przytuliłem się do niego mocno i schowałem twarz w zagłębieniu jego szyi, żeby nie było ani trochę wolnego miejsca między nami.
-Nigdzie się nie wybieram. Ty też nie waż się mnie zostawiać, Mikey-powiedziałem, podnosząc głowę i całując go w usta raz jeszcze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty
#101PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Opowiadania grupowe :: Archiwum-
Skocz do: