IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23
AutorWiadomość
SwagneS

Liczba postów : 889

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Czw Paź 15, 2015 11:44 pm

Uśmiechnąłem się szeroko.
- No to już. Zjedz, ubierz się i idziemy - dodałem, cmoknąłem go ładnie w czoło i zszedłem z jego łóżka, siadając na dużym fotelu.
- A potem idziemy na sushi. Dawno nie jadłem - dodałem, uśmiechnąłem sie szeroko i poklepałem sie po brzuchu. Już nie pamiętam, kiedy ostatni jadłem sushi. A poza Ramen nie umiem zrobić kompletnie nic, więc... No. O ile Ramen to odmiana sushi... Chyba tak. Dobra, never mind. Ważne, że jest dobre i, że smakuje jak cholera.
- No chyba, że nie lubisz, to coś innego się wymyśli - dodałem, uśmiechnąłem się do niego lekko i westchnąłem.

Liczba postów : 286

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Pon Paź 19, 2015 8:19 pm

Uśmiechnąłem się i skinąłem głową, biorąc do ust więcej jajecznicy. Nadąsałem się trochę, bo Mikey odsunął się ode mnie i usiadł w fotelu, ale nic nie powiedziałem i wciąż jadłem śniadanie. Kiedy Michael zaproponował sushi, pokiwałem szybko głową i przełknąłem jedzenie.
-Jasne, kocham sushi-zgodziłem się od razu. Maki z pieczonym łososiem to moje życie.
Gdy talerz był pusty, wstałem szybko z łóżka, odstawiając go na szafkę i przeciągnąłem się mocno.
-Idę się umyć, za 15 minut będę gotowy-odparłem i poleciałem do łazienki, po drodze całując policzek mojego chłopaka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Pon Paź 19, 2015 9:01 pm

Pokiwałem glową, kiedy powiedział, że kocha sushi. Jak dobrze mieć chłopaka, ktory lubi to samo, co ja. No cudownie po prostu!
Kiedy powiedział, że będzie gotowy za piętnaście minut - pokiwałem głową i gdy ten zniknął, ja westchnąłem ciężko i zabrałem naczynia.
Poszedłem z nimi na dół, gdzie to włożyłem je do zmywarki. Wróciłem do jego pokoju i położyłem się ładnie na łożku, z poduszki wdychając jego zapach. Jak mi dobrze, jak cudownie. Nie wiarygodne, po prostu. Praktycznie niemożliwe jak on świetnie pachnie. Nawet bez perfum. Taki jego, osobisty i swoisty zapach.
Podniosłem się i korzystając, że zostawił telefon - wziąłem go i zrobiłem sobie ładne zdjęcie, kiedy leżałem na jego łóżku. Podpisałem "moje największe kochanie" i ustawiłem mu na tapetę. Odłożyłem jego telefon i spojrzałem na drzwi łazienki. No chodź!

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Pon Paź 19, 2015 9:46 pm

Wziąłem prysznic i umyłem włosy, po czym wyszedłem i wysuszyłem się dokładnie. Zajęło mi to trochę więcej czasu, niż zakładałem, no ale chciałem jakoś wyglądać. Założyłem na siebie wcześniej przygotowane ubrania czyli niebieskie spodnie i biały sweter, który uwielbiałem nosić, kiedy było tak zimno. No i wyszedłem.
-Idziemy?-spytałem, uśmiechając się szeroko na widok Michaela, który przytulał się do mojej poduszki. Nie mogłem się powstrzymać i jeszcze zanim zdążył wstać - położyłem się obok i mocno przytuliłem.
-Czyżbyś wąchał moją pościel?-zaśmiałem się, obejmując go w pasie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Pon Paź 19, 2015 10:40 pm

- Po co miałbym wąchać poduszki, skoro mogę wąchać ciebie? - zapytałem z miękkim uśmiechem i zaśmiałem się cicho, przytulając go ładnie.
Zaraz podniosłem się do góry, po czym pocałowałem go mocno. Potem pogłębiłem lekko pocałunek i położyłem dłoń na jego policzku, drapiąc go w niego lekko.
- Dobra, chodź - mruknąłem, podniosłem się i złapałem go ładnie za łapkę. Potem wyprowadziłem z jego pokoju, na dół, gdzie to ubrałem kurtkę zimową, potem buty. Zabrałem Alexa na dół, gdzie to wsiadłem na motor i odjechaliśmy spod jego bloku.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Wto Paź 20, 2015 9:30 pm

Zaśmiałem się cicho i zgodziłem z nim kiwnięciem głowy. Sam kochałem zapach Michaela, więc to mi tylko schlebiało.
Poczułem, jak Mikey się rusza po czym zaraz nasze usta złączyły się w głębokim pocałunku, na który mruknąłem cicho i objąłem bruneta za szyję, ciągnąc bliżej siebie.
Niestety, musieliśmy wychodzić, więc ta miła chwila się skończyła. Mikey pociągnął mnie za rękę w stronę drzwi i pobiegliśmy razem schodami na dół.
Oznajmiłem rodzicom, że idziemy do kina, na co ci wspomnieli, że idą do znajomych i pewnie wrócą późno.
Wzruszyłem tylko ramionami i ubrałem się ciepło, następnie wychodząc z mieszkania razem z moim chłopakiem.
Jakiś czas później jechaliśmy już motorem w wyznaczone miejsce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Wto Paź 20, 2015 9:48 pm

Michael

Zaraz byliśmy w centrum handlowym, gdzie to było kino. Złapałem go ładnie za rączkę i zaprowadziłem prosto do kina, gdzie to podszedłem do kasy.
- Weźmiesz coś do jedzenia? - zapytałem, uśmiechając się lekko. Przez chwilę zastanawiałem się, na co moje kochanie miałoby ochotę iść, jednak... Gdybyśmy poszli na horror - chłopak cały czas by się do mnie przytulał. Więc to bardzo dobry pomysł!
Poprosiłem o dwa bilety ulgowe na tropicieli mogił, po czym odebrałem je i znalazłem Alexa. Przytuliłem go ładnie od tylu i uśmiechnąłem się.
- Do seansu mamy jeszcze dwie godziny, bo wcześniejszych nie było. Chcesz gdzieś iść? - zapytałem, cmoknąłem go w głowę, nie zwracając uwagi na to, że właśnie trzy laski piszczały. Yaoistki? Znowu? I jeszcze jedna parka "taka normalna" zaczęła się pietlić. No co za ludzie, omg.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Wto Paź 27, 2015 2:13 pm

Dojechaliśmy na miejsce, więc od razu udaliśmy się z Mikey'm do kina. Chłopak powiedział, że mam iść po coś do jedzenia, a on w tym czasie wybierze dla nas film. Skinąłem więc grzecznie głową i pobiegłem po popcorn. Niestety, była strasznie długa kolejka. Zacząłem się zastanawiać, co wybierze dla nas Michael i z minutą na minutę coraz bardziej zbliżałem się do kasy. Kiedy dzieliły mnie od niej trzy osoby, poczułem jak coś obejmuje mnie mocno w pasie. Zdziwiony aż podskoczyłem, ale kiedy kątem oka zauważyłem mojego chłopaka - rozluźniłem się.
-Dwie godziny? Coś ty za film wybrał?-zaśmiałem się, ale grzecznie odwróciłem i cmoknąłem go w usta.
Nagle doznałem jakiegoś deja vu, ponieważ dostrzegłem niedaleko nas dwie dziewczyny. Zadrżałem i zmarszczyłem nos. Jak ja nienawidziłem tych ludzi. Niech się zajmą sobą, a nie znowu wymyślają jakieś głupoty. Seks w toalecie kinowej? Jeszcze czego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Wto Paź 27, 2015 5:54 pm

- Zooobaczysz - powiedziałem z uśmiechem i złapałem go za rękę. - Chodź, idziemy - powiedziałem, nie dając mu dojść do tej głupiej kasy. Po co nam popcorn, skoro nie będziemy siedzieć tutaj aż dwóch godzin.
Uśmiechnąłem się do niego lekko, a po chwili przyciągnąłem go do siebie i objąłem, wkładając rękę do tylnej kieszeni jego spodni. Uśmiechnąłem się lekko i cmoknąłem go lekko w głowę.
- Więc? Gdzie? - zapytałem, uśmiechając się delikatnie. Boże, co ja my mamy robić, co? Możemy coś zjeść, albo.. przejść się po sklepach. Albo coś.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Wto Paź 27, 2015 6:18 pm

Uniosłem brew, zaskoczony słowami Michaela. Takiś tajemniczy? No dobrze, lubię niespodzianki.
Uśmiechnąłem się lekko, kiedy chłopak złapał mnie za rękę i pozwoliłem mu się odciągnąć od kasy i tamtych zidiociałych panienek.
Pomyślałem chwilę nad odpowiedzią i wzruszyłem ramionami.
-Chodźmy się po prostu przejść po sklepach. Muszę zrobić zakupy świąteczne-powiedziałem, poruszając zabawnie brwiami. Miałem nadzieję, że uda mi się coś kupić bez wiedzy Mikey'go, żeby nie widział swojego prezentu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 28, 2015 6:25 pm

Pokiwałem głową, kiedy powiedział, żebyśmy poszli na sklepy, żeby zobaczyć, co trzeba kupić. No w sumie racja. Ja też powinienem.
- Mhm - mruknąłem i przytuliłem go mocniej do siebie, żeby chwilę później wejśc do pierwszego sklepu z gadżetami.
- Boże... Co ja mam kupić Thom'owi? - zapytałem i uniosłem brew. - W ogóle mówiłem ci, że wprowadza się do nas? - zapytałem, uniosłem brew i rozejrzałem się jak zagubione dziecko. No i co ja mam teraz zrobić, co?

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 28, 2015 6:35 pm

Uśmiechnąłem się lekko, kiedy Mikey mnie przytulił i razem z nim udałem się do pierwszego sklepu, który mijaliśmy. Zacząłem przyglądać się gadżetom, kiedy nagle Michael się odezwał. Spojrzałem na niego i uśmiechnąłem się rozczulony. Był uroczy.
-Nie, nie wspominałeś. Ale to fajnie, pewnie twoja mama jest szczęśliwa-powiedziałem z uśmiechem i podszedłem do gablotki z biżuterią.
-Prezent dla Thoma... to prosty facet, może jakiś zegarek?-spytałem, zerkając na mojego chłopaka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 28, 2015 6:59 pm

Pokiwałem głową, kiedy powiedział, że zegarek. W sumie to nie głupi pomysł. - A dla mamy? - dopytałem, jednak zaraz zobaczyłem taki fajny wieszak na bransoletki, niżej na pierścionki i z kilkoma wieszakami na naszyjniki. W sumie to nie takie głupie.
A dla Alexa... Już wiem, co mu kupię, ale to musi poczekać. Przecież nie kupię mu nic, przy nim, co? Ale za to wiem, co dostanie, tylko muszę koszulkę kupić.
Uśmiechnąłem się na samą myśl i spojrzałem na niego.
- A ty co dla swoich? - dopytałem, podchodząc do niego.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 28, 2015 7:13 pm

Rozejrzałem się po sklepie, szukając czegoś dla mamy Michaela, ale zanim zdążyłem powiedzieć cokolwiek, on już znalazł dla niej jakiś prezent. Na pytanie chłopaka tylko wzruszyłem ramionami.
-Tacie kupię jakiś dziennik i pióro, ostatnio narzekał, że skończyło mu się miejsce na zapiski w notesie. A mamie kupię jej ulubione perfumy, o ile starczy mi pieniędzy. I jeszcze muszę znaleźć coś twoim rodzicom-odpowiedziałem, podchodząc bliżej niego.
-Kupuj i pójdziemy dalej-powiedziałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 28, 2015 7:18 pm

Uśmiechnąłem się lekko i pokiwałem głową, żeby chwilę później wziąć to, co chciałem i podejść z tym do kasy. Tam zapłaciłem za wieszaczek na biżuterię, który w sumie przydałby się jej, bo w końcu ma tego tyle i zawsze narzeka, że nie ma gdzie tego trzymać.
- No właśnie, twoim też nie wiem, co mam kupić - rzuciłem z uśmiechem i zaraz złapałem go za rękę i z zakupem w drugiej wyszedłem ze sklepu.
- To gdzie teraz? - zapytałem.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 28, 2015 7:35 pm

Mikey kupił co miał kupić po czym złapał mnie za rękę i wyszliśmy. Zastanowiłem się chwilę i wskazałem palcem na jeden ze sklepów papierniczych. Załatwię prezent dla taty.
-Hm... mama się ucieszy z jakiejś błyskotki zapewne. A tata... tata... o, tata lubi Franka Sinatrę. Może jakaś płyta?-zaproponowałem, wybierając gruby, czarny notes z zamknięciem i pióro. Podszedłem do kasy i poprosiłem o zapakowanie na prezent po czym zapłaciłem i wróciłem do mojego chłopaka.
-Ty musisz mi pomóc z Thomem i twoją mamą-zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 28, 2015 7:45 pm

Spojrzałem na niego i pokiwałem głową. Kiedy kupił co miał kupić, a potem powiedział o mojej mamie i tym śmiesznym czlowieczku.
- Wiesz... a może ty kupisz dodatkowy prezent dla swoich rodziców, ja kupię dla moich i wtedy nie będzie problemu? - zapytałem, zaśmiałem się cicho i wzruszyłem ramieniem. - To nie taki głupi pomysł, wiesz? - dopytałem, uśmiechnąłem się i znowu złapałem go za rękę, żeby mimo wszystko zaraz objąć go i znowu włożyć rękę do tylnej kieszeni jego spodni. Tak mi wygodnie.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 28, 2015 7:52 pm

Zaśmiałem się i pokręciłem głową. Te jego pomysły... zero w nim ducha świąt, no naprawdę.
-To się nie liczy! Wtedy to będą prezenty od ciebie. Coś wymyślę-powiedziałem, udając, że nie zauważyłem tej łapki, która wkradła się do mojej tylniej kieszeni w spodniach.
-O, perfumy! Chodź!-krzyknąłem i od razu skierowałem się w poszukiwaniu ulubionych perfum mamy. Jak one się nazywały? Si? Chyba tak.
W powietrzu unosiło się milion zapachów i zdecydowanie chciałem stąd wyjść jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Wto Lis 03, 2015 9:10 pm

Uśmiechnąłem się szeroko i polazłem za nim do tej jego drogerii, gdzie były perfumy. Alex wziął jakieś, a ja podszedłem do Bruno Banani i wziąłem jedne.
- Boże, kocham te perfumy - powiedziałem i podszedłem do Alexa, prysnąłem go i powąchałem mu szyję, przejeżdżając po niej szyją.
- Ideaaaalnie - powiedziałem, zaśmiałem się i odłożyłem próbki. Podszedłem do chłopaka i złapałem go za rękę.
- Idziemy? - zapytałem, patrząc na niego.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Pią Lis 06, 2015 4:10 pm

Stałem w kolejce do kasy, kiedy nagle poczułem jak ktoś psiknął mi perfumami w szyję. Podskoczyłem
na to zaskoczony, ale zaśmiałem się cicho, kiedy Michael przejechał nosem po mojej szyi. Teraz pachniałem tak jak on.
Skinąłem głową na jego słowa i zapłaciłem kartą za perfumy. Już mi nie wystarczyło niestety gotówki. Ścisnąłem rękę mojego chłopaka i wyszliśmy z drogerii.
Chwilę chodziliśmy, rozglądając się po wystawach, gdy nagle w jednym ze sklepów elektronicznych coś przykuło moją uwagę i wiedziałem, że to będzie idealny prezent dla Mikey'go.
Stanąłem w miejscu i spojrzałem
na Michaela, następnie odwracając go do siebie plecami.
-Stój tu i nie podglądaj, bo pożałujesz! Za chwilę wrócę-powiedziałem i szybko pobiegłem do tamtego sklepu. Cały czas sprawdzałem, czy Michael nie patrzy w tę stronę, po czym kupiłem to co miałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sob Lis 28, 2015 12:42 am

Zaśmiałem się cicho, kiedy ten nagle tak podskoczył. No halo, to tylko ja, okej? Nie bój się tak!
Poczekałem chwilę, kiedy ten zapłacił kartą za perfumy. Wziąłem od niego zakup i splotłem nam palce, kiedy ten ścisnął nam dłonie. Moje kochanie.
Jednak w pewnym momencie puściłem jego dłoń i objałem go, jak zwykle wkładając rękę do jego tylnej kieszeni spodni. Ostatnio mi się to spodobało, no co?
Ale ten się musiał zatrzymć, odwrócić mnie i mówić, żebym nie podglądał. Podszedłem więc, kręcąc głową, do barierki i oparłem się o nią przedramionami. Spojrzałem na wszystkich ludzi przechadzających się po niższych piętrach i westchnąłem, czekając na tego mojego ukochanego. Pewnie kupuje mi prezent na święta i myśli, że nawet się tego nie domyślę. Ja się idealnie domyślam! Tylko nie wiem, co on mi kupuje i korci mnie, żeby się odwrócić... Ale dobra. Jestem miły, kochany, słodki i uroczy i w ogóle najsuper chłopak na ziemi, więc wytrzymam i nie będę patrzył.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sob Lis 28, 2015 8:07 pm

Wyszedłem ze sklepu i spojrzałem z uśmiechem na plecy mojego chłopaka. Nie spojrzał ani razu. No i bardzo dobrze, dostałoby mu się, gdyby podglądał.
I tak nie zgadnie, co mu kupiłem. Musi poczekać do świąt.
Podszedłem do niego i otoczyłem go od tyłu w pasie ramionami, chcąc go zaskoczyć.
-Gotowe. Idziemy dalej?-spytałem z uśmiechem po czym puściłem go i przełożyłem reklamówki do jednej ręki, wolną łapiąc za dłoń Michaela.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Nie Lis 29, 2015 12:03 am

gdybym nie wiedział, że to Alex, pewnie podskoczyłbym do góry, jednak to, że to tylko on się tak do mnie przytula swoje robi.
- Tsa. Zaraz zacznie się film - powiedziałem, złapałem jego dłoń i chciałem wziąć od niego zakupy, ale dałem sobie spokój.
Zaraz doszliśmy do kina, więc podałem nasze biletu facecikowi przy bramce i wszedłem do środka. Zaraz zajęliśmy swoje miejsca, wiec odłożyłem zakupy niżej i uśmiechnąłem się do swojego chłopaka.
- Idę po coś do zjedzenia - powiedziałem, pocałowałem go w czoło i wyszedłem z sali, idąc do baru. Teraz już nie było ludzi, więc na spokojnie kupiłem nam popcorn i dwie cole, a do tego nachos, bo jakoś tak mnie nabrała ochota.
No i już z pełnym zadowoleniem wróciłem do Alexa.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    

Powrót do góry Go down

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 23 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23