Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
AutorWiadomość
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#401PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptyPią Wrz 04, 2015 10:20 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Byłem lekko zaskoczony, kiedy mama Alexa od razu wzięła i mnie przytuliła. A gdy mówiła tak strasznie dużo i szybko - objąłem go i kiwałem głową, zniżając się lekko.
- Tylko trochę - powiedziałem i zaśmiałem się, widząc, że pierw zwróciła uwagę na to, że jestem wysoki i umięśniony. Nic nowego. - Miło w takim razie poznać - powiedziałem z uśmiechem i zaraz ścisnąłem mocniej dłoń ojca Alexa, Collin'a, a chwilę potem zabrałem od jego matki kwiaty, żeby nie zwiędły i włożyłem je do wazonu, kiedy wszyscy zaczęli siadać do stołu.
- Zaraz będzie kaczka - powiedziałem z uśmiechem i wyciągnąłem naczynie z piekarnika. Roziąłem ją, żeby sprawdzić, jak się upiekła, jednak od razu czując ten cudowny zapach - włożyłem ją znowu do piekarnika i wyciągnąłem ziemniaki. Te włożyłem do jakiejś większej miski, nałożyłem na nie masło, żeby się ładnie rozpuściło, posypałem solą i koperkiem i tak położyłem na stole. Potem wróciłem po kaczkę i na desce również wylądowała na stole.
- No to... Komu nałożyć? -0 zapytałem z uśmiechem, wyciągając rękę do tralerza Anne.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#402PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 11:41 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Weszliśmy do środka, rozebraliśmy się z kurtek i butów, po czym przywitaliśmy się z panią Gare i Thomem. Mama oczywiście cała w skowronkach, pokochała obojga już po zamienieniu z nimi dwóch zdań. Usiedliśmy do stołu, a ja nie mogłem wciąż oderwać oczu od Mikey'go. Był taki elegancki i robił wszystko, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Muszę mu później podziękować.
Po chwili wspomniania przeze mnie osoba pojawiła się z kaczką, którą postawił na stole, a wśród dorosłych roznosiły się same ohy i ahy w ramach pochwały dla cudownego zapachu.
Moja mama jako pierwsza rzuciła się z talerzem, na co się zaśmiałem.
-Michael świetnie gotuje-zapewniłem, chociaż nikt tutaj w to nie wątpił.
Kiedy wszyscy już mieliśmy na talerzach jedzenie, zabraliśmy się do konsumpcji.
-Łał, niesamowite. Ty sam to wszystko przygotowałeś?-spytał mój tata, jak widać pod wielkim wrażeniem.
-Ali, trzymaj się go lepiej-dodała jeszcze moja mama, Teraz wiedziałem, że naprawdę polubiła Mikey'go.
-Nie martw się mamo, nigdzie się bez niego nie wybieram-odparłem i ścisnąłem pod stołem dłoń mojego chłopaka.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#403PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 11:54 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

No więc nałożyłem wszystkim, a gdy już usiedliśmy i mogliśmy zacząć jeść, cały czas tylko słyszałem pochwały i od Anne, która mruczała pod nosem i od mojej mamy i nawet Thom się zachwycił. O boshe. Więcej nie gotuję.
- Ahm... Tak. Większość rzeczy robię sam - mruknąłem z szerokim uśmiechem do Collina, a zaraz dłoń Alexa złapała moją i ścisnęła. Wyciągnąłem nasze dłonie spod stołu i splotłem nam palce, drugą ręką cały czas jedząc.
- No ja mam nadzieję - powiedziałem z szerokim uśmiechem, patrząc na Alexa. Zaraz moja mama zaczęła temat świąt, a ja dalej nie mogłem oderwać oczu od Alexa. No bo... On jest taki słodki i kochany i śliczny i w ogóle... Omomomom.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#404PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 12:15 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Mama i tata pochłaniali kaczkę, a ja i Mikey patrzyliśmy na siebie cały czas, co musiało wyglądać z boku naprawdę słodko. Pani Gare w końcu zaczęła temat, który ja sam chciałem w pewnym momencie poruszyć, więc byłem jej wdzięczny.
-Co ty na to, mamo?-spytałem z uśmiechem, bo wiedziałem, że jeśli ona nie ma nic przeciwko to i tata się zgodzi.
-Myślę, że to dobry pomysł. Miło będzie zjeść kolację w większym gronie-pokiwała głową, a ja musiałem się powstrzymać przed radosnym krzykiem i podskoczeniem na krześle.
-Super! Wyjedziecie jeszcze gdzieś przed świętami?-spytałem dla pewności, a tata pokręcił głową.
-Musimy się nacieszyć naszym synkiem-powiedział i roztrzepał mi włosy, na co się oburzyłem i zacząłem je poprawiać.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#405PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 12:29 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Kiedy dorośli gadali, ja bawiłem się dłonią Alexa, ani na chwilę nie spuszczając z niego swojego wzroku. Oni niech sobie gadają, a gdy powiedzieli, że to dobry pomysł, westchnąłem cicho i roześmiałem się.
- No i wszystko ładnie pięknie - powiedziałem i zaśmiałem się chwilę, żeby zaraz potem pocałować Alexa w policzek, bo ten układał rozwalone przez jego ojca włosy.
Westchnąłem i zebrałem brudne naczynia Nałożyłem ciasto na talerz, tym razem zrobiony przez moją mamę i podałem do stołu łącznie z kawami.
- To... My jesteśmy u mnie - powiedziałem z szerokim uśmiechem, złapałem Alexa za dłoń i zabrałem z salonu na góre.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#406PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 12:41 pm


Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zjedliśmy już całą kaczkę, więc Michael zebrał talerze i włożył prawdopodobnie do zlewu w kuchni. Od jakiegoś czasu rodzice zajęli się sobą, więc ja i Mikey po prostu byliśmy cicho. Oczywiście już po wszystkich pytaniach typu "Czym się interesujesz?" i "Co chcesz robić w przyszłosci?". A propos, moja mama też uważa, że restauracja to super pomysł.
Mikey wrócił do stołu z ciastem i kawami, jednak nie dla nas. My mogliśmy się teraz ulotnić spokojnie na górę, zostawiając ich samych. Tak więc wstałem, pomachałem i dałem się zaciągnąć do pokoju bruneta.
Od razu pociągnąłem Michaela na łóżko i położyłem się na nim wraz z chłopakiem.
-Mówiłem, że cię pokochają-odparłem, zakładając ręce za głowę.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#407PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 1:57 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy znowu wylądowaliśmy w łóżku. Znaczy... Nie że tak, tylko, że dosłownie. Od razu położyłem dłoń na udzie Alexa i zacząłem jeździć palcami po jego nodze. Uśmiechnałem się do tego wszystkiego lekko i pokiwałem głową.
- No skoro twoi właśni rodzice każą ci się mnie trzymać to chyba naprawdę poszło mi dobrze - powiedziałem z szerokim uśmiechem, podnosząc się lekko na przedramieniu, żeby zacząć bawić się koszulką Alexa w drugiej ręce.
- Ale oni też są świeni - dodałem po chwili, patrząc na mojego faceta. Teraz tylko do świąt, które zaraz nadejdą. Osz cholera... Co ja mu kupie?
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#408PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 6:34 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się lekko, czując rękę Michaela na swojej nodze. Zaśmiałem się na jego słowa. Wolał chyba nie wiedzieć, że moja mama już zaczynała planować nasze wspólne życie. Ale muszę przyznać, że jej wyobrażenie nas dwóch w wspólnym mieszkaniu było bardzo urocze.
Uniosłem swoje spojrzenie w górę, bo Michael zmienił pozycję, a ja chciałem na niego patrzeć.
-Miło, że ich polubiłeś. Wiesz... ty... jesteś moim pierwszym chłopakiem, którego im przedstawiłem. Pewnie dlatego są tacy podekscytowani-odparłem, wyciągajac rękę w górę i głaszcząc go czule po policzku.
-Dobrze cię mieć-powiedziałem, uśmiechając się ładnie.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#409PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 6:47 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uniosłem lekko brew, kiedy Alex powiedział, że jestem pierwszym chłopakiem, którego im przedstawił. Uśmiechnąłem się szeroko i pocałowałem go ładnie, a chwilę potem on jeszcze dodał, że dobrze, że mnie ma.
- Naprawdę? - zapytałem, unosząc brew do góry. - Hah. Przecież ja nic nie robię - powiedziałem z szzerokim uśmiechem, po czym cmoknąłem go w nos i westchnąłem cicho.
- Dobrze, że rodzice zgodzili się na te wspólne święta - powiedziałem, cmoknąłem go znowu i zaśmiałem się cicho.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#410PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 7:12 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Odwzajemniłem całusa z cichym pomrukiem i pokręciłem głową, od razu, gdy się od siebie oderwaliśmy.
-Kłamczuch. Dla mnie wystarczy, że tutaj jesteś-powiedziałem pewnie i uśmiechnąłem się, kiedy zostałem pocałowany w nosek.
Pokiwałem głową na jego kolejne słowa.
-Mama najchętniej w ogóle by się stąd nie ruszała, więc to jasne, że święta tutaj, z moim chłopakiem i jego rodziną jej się spodobały-zaśmiałem się.
Wygląd miałem po mamie, jak i również charakter. Byłem nadopiekuńczy, czasami lekkomyślny i pozytywny. Trochę marudny. I lubiłem się przytulać. A propos przytulania...
Podniosłem głowę do góry, łącząc nasze usta w głębokim i czułym pocałunku. Tak cię kocham, Mikey, że aż nie masz pojęcia.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#411PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 9:32 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Westchnąłem i uśmiechnąłem się. - Nie prawda. Gdyby były jeszcze jakieś fajerwerki to może, ale tak to nie - mruknąłem.
A kiedy powiedział, że jego mama najchętniej w ogóle by stąd nie wyszła, zaśmiałem się głośno.
- Zauważyłem. W ogóle nie wiedziałem, że od razu rzuci mi się na szyję. Ona w ogóle malutka jest - dodawałem zdanie po zdaniu, patrząc na mojego Alexa. Mają takie same oczy, to trzeba im przyznać.
Pocałowałem go równie czule i zaraz pogłębiłem delikatnie pocałunek - wjeżdżając ręką na jego policzek. Przyciągnąłem go za niego do siebie i uśmiechnąłem się szeroko.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#412PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 9:40 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Przygryzłem delikatnie jego wargę, torując sobie tym drogę do jego ust, po chwili wsuwając do środka swój język. Przekręciłem głowę na bok, aby było nam wygodniej i przeczesałem jego czarne włosy swoimi dłońmi. Powoli kończyłem pocałunek, żegnając się z tymi cudownymi dreszczami przyjemności i cmoknąłem go ostatni raz, już nieco spokojniej. Odsunąłem głowę z szerokim uśmiechem, znowu kładąc ją na poduszkach. Jednak nie zabrałem rąk, które wciąż powoli roztrzepywały te miękkie kudełki.
-A to nie były fajerwerki?-zaśmiałem się, unosząc jedną brew.
Oj Mikey, jak ty możesz wątpić w takie rzeczy?
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#413PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 9:47 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Delektowałem sie jego ustami i z czasem przyciągnąłem go tak blisko, jak tylko mogłem, przez co nasze klatki piersiowe przy poruszaniu się za każdym razem ocierały się o siebie. Potem jeszcze Alex wsunął język do moich ust.
Jednak po długiej, naprawdę cudownej, chwili, mój facet odsunął się ode mnie. Mim wszystko dalej czułem palce w swoich włosach.
- Obiad i kwiaty dla mamy? Nie - mruknąłem, uśmiechając się tak szeroko, jak tylko mogłem.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#414PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 10:07 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się, wywracając oczami i kręcąc głową w tym samym czasie.
-Pytałem o pocałunek, ty głupku-powiedziałem, roztrzepując mu fryzurę jedną ręką, po czym ramionami objąłem go za szyję, przyciągając do siebie bliżej.
-Ale i tak, dzisiejsza kolacja była naprawdę świetna. To słodkie, jak bardzo się starałeś zrobić na nich dobre wrażenie-powiedziałem z wyraźną wdzięcznością w głosie. Pogłaskałem go czule po karku i potarłem swoim nosem o ten jego.
Usłyszałem z dołu ciche śmiechy, nieco zagłuszone przez drzwi, więc uśmiechnąłem się jeszcze szerzej. Naprawdę się polubili.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#415PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 10:15 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Zaśmiałem się głośno.
- No dobra, cicho. To były - powiedziałem z szerokim uśmiechem i zagryzłem wargę.
Zaraz jedak Alex i tak powiedział o kolacji, a ja usłyszałem ciche śmiechu.
- No to najważniejsze, nie? Bo było ważne dla ciebie - powiedziałem z uśmiechem i cmoknąłem go w policzek.
- Idziemy do nich? - zapytałem w pewnym momencie, biorąc telefon do ręki, żeby sprwdzić godzinę. Już prawie siedemnasta... MMm...Będzie trzeba coś zrobić z tym fantem.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#416PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 10:23 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Pokiwałem głową i uśmiechnąłem się słodko, kiedy zostałem obdarowany całusem w policzek.
Kiedy spytał, czy zejdziemy na dół, zagryzłem wargę i pokręciłem głową, kierując się pewną myślą.
-Hm... nie-odparłem jeszcze i jednym szybkim ruchem, kiedy Mikey odstawił telefon, przekręciłem nas tak, że teraz siedziałem mu okrakiem na biodrach i pochylałem się nad nim.
-Jak myślisz... dasz radę być tak cicho, żeby rodzice cię nie usłyszeli?-spytałem szeptem, unosząc jedną brew do góry. Przypomniało mi się, jak uprawialiśmy seks w szpitalu, kiedy musiałem się nieco pilnować (co mi nie wychodziło) przed głośniejszymi... odgłosami.
Czemu by nie postawić go w podobnej sytuacji?
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#417PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptySob Wrz 05, 2015 11:06 pm

Ah, co za ruchacz <3

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Nie minęła chwila, a Alex usiadł mi na biodrach i zawisnął nade mną. Od kiedy to on się taki śmiały zrobił, co? Ale nie, mi się to tylko podoba.
- Ja mam być cicho? - zpaytałem i uniosłem brew do góry, śmiejąc się pod nosem. - To ty się pilnuj, skarbie - powiedziałem cicho i włożyłem rękę w jego włosy, żeby zaraz przyciągnąć go do długiego i mocnego pocałunku, podczas którego ściągnąłem z niego koszulkę.
No.. I całe ciałko Alexa tylko dla mnie. Nikt mi go nie zabierze, nie ma mowy. On jest mój i tylko mój. I nikt inny nie ma do niego prawa, koniec kropka.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#418PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptyNie Wrz 06, 2015 10:24 am

No cóż... ~
Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się cicho pod nosem i nic już nie powiedziałem, bo Mikey wplątał dłoń w moje włosy i mnie pocałował, więc od razu odwzajemniłem ten gest. Nie minęło dużo czasu, a nie miałem już na sobie koszulki. Przecież to było nie fair, dlatego przerwałem na chwilę pocałunek, żeby i t-shirt Michaela znalazł się na podłodze. Później nie wróciłem już do jego ust. Wzdychając głośno, przyssałem się do jego szyi, uważając też, żeby nie zrobić mu żadnej malinki, bo rodzice mogliby to zauważyć.
Poruszyłem delikatnie biodrami, ocierając się tym samym o lekką wypukłość w jego spodniach i usta przeniosłem na te cudowne obojczyki, wciąż przesuwając się niżej.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#419PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptyNie Wrz 06, 2015 12:26 pm

Heheheh :3

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Zaraz nie miałem na sobie koszulki, a Alex zamiast dalej mnie całować - zjechał ustami na moją szyję. Uśmiechnąłem się na ten gest szeroko i rozpiąłem mu pasek spodni, żeby chwilę potem rozpiąć też i jego spodnie. Wsunąłem dłoń na jego tyłek, przy tym odrobinę zsuwając mu z niego spodnie, po czym zacząłem ściskać jego pośladek.
I pewnie robiłbym to dalej, gdyby nie to, że Alex zaczął się o mnie ocierać.
Unosiłem podobnie do niego swoje biodra, a chwilę potem już znowu ściskałem jego pośladki. No i pięknie. Zaraz skończy się na tym, że zacznie mnie boleć. A on nawet nic nie robi!


Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#420PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptyNie Wrz 06, 2015 12:38 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Westchnąłem cicho, gdy Mikey rozpiął nasze spodnie i przygryzłem jeden z jego obojczyków, kiedy ten ścisnął moje pośladki. Odsunąłem się od niego na chwilę, żeby skopać swoje własne spodnie na podłogę, po czym wróciłem do jego klatki piersiowej, od razu przysysając się do jego prawego sutka. Drugim zajęła się moja ręka, a po kilku następnych sekundach przesunąłem się ponownie w dół. Oblizałem językiem swoje suche usta i zerkając w góre na Michaela uśmiechnąłem się i ściągnąłem z niego spodnie. Nie czekając dłużej, przejechałem językiem po wypukłości w jego bokserkach, które zsunąłem do jego kolan, uwalniając tym samym jego penisa, na którego chuchnąłem gorącym powietrzem. Uśmiechnąłem się pod nosem i wziąłem się do roboty, najpierw liżąc powoli jego główkę, następnie stopniowo wsuwając sobie całego do ust.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#421PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptyNie Wrz 06, 2015 12:51 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Jęknąłem bezgłośnie, kiedy tylko Alex zjechał ustami na mój obojczyk. Zaraz potem dostał się mi do sutków, a ja uniosłem drugą rękę do ust, bo już nie mogłem się nie ogarnąć, żeby nie jęczeć.
No i nie miałem spodni, potem bokserek, a Alex dmuchnął na mnie.
- Zabije cię, nie - powiedziałem, zatykajac sobie usta już od momentu, w którym zaczął cokolwiek robić. Odchyliłem głowę do tyłu z szeroko otworzonymi ustami.
Włożyłem dłoń między włosy Alexa i przycisnąłem jego głowę do swojego kroku i w między czasie ściągnąłem bokserki i wyrzuciłem je do tyłu.
Swoją drogą... My zamknęliśmy pokój, prawda? Albo i nie. Będzie śmiesznie, jak rodzice Alexa wejdą.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#422PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptyNie Wrz 06, 2015 1:13 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Mruknąłem cicho, kiedy wplątał dłoń w moje włosy i wsunąłem sobie jego penisa jeszcze głębiej. Mimo wszystko, był dosyć duży, więc nie byłem w stanie zmieścić go całego, ale pomagałem sobie ręką, masując go przy nasadzie. Czułem, jak w moich ustach robi się coraz większy i większy.
Gdybym mógł, pewnie bym się uśmiechnął. Słyszałem, jak Mikey trudzi się przed powstrzymywaniem jęczenia i kiepsko mu to wychodziło, chociaż miał jedną dłoń przyciśniętą do ust. Uchyliłem powieki i spojrzałem prosto na niego.
Zassałem się na jego męskości trochę mocniej, czekając aż ten dojdzie w moich ustach.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#423PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptyNie Wrz 06, 2015 1:21 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

No i co? No i co? I dupa. Dosłownie dupa. Nie wiem, ktory raz on to robi, ale na pewno nie pierwszy, skoro jest tak dobry, że po minucie poruszania głową, ja jestem blisko końca. Ja nie wiem, nie chcę wiedzieć... Znaczy chcę! Ale potem się zapytam.
Jęknąłem cicho, a przynajmniej się starałem, żeby było to ciche, po czym westchnąłem głośno, uśmiechając się do niego szeroko.
I dosłownie... Sekunda, minuta, dwie i doszedłem mu w ustach. Nosz cholera by to! Ja się tak bawić nie chce! Tym bardziej, że jęknąłem głośniej, niż myślałem, że to zrobię. Ale na dole grała muzyka, śmiechy i w ogóle... Nie wiem, czy cokolwiek usłyszeli.
Westchnąłem i oparłem czubek głowy o poduszkę, oddychając głośno.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#424PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptyNie Wrz 06, 2015 1:31 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się w myślach, kiedy Mikey głośno jęknął i już po chwili poczułem w ustach jego słoną spermę. Odsunąłem się, wypuszczając jego penisa i przełknąłem maź, patrząc z uśmiechem na zmęczoną twarz mojego chłopaka. Starłem z kącika ust resztę płynu i pochyliłem się nad brunetem, opierając dłonie po obu stronach jego głowy.
-Teraz. Teraz możemy iść na dół-zaśmiałem się cicho i potarłem swoim nosem o jego nos.
Miałem nadzieję, że się jakoś spisałem, bo robiłem to trzeci raz w swoim życiu.
Musiałem mu się w końcu zrewanżować za tamten moment, kiedy mieliśmy nasz pierwszy raz.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#425PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 EmptyNie Wrz 06, 2015 5:32 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Westchnąłem głośno ostatni raz, żeby uspokoić oddech, a kiedy Alex powiedział, że możemy iść na dół, pokiwałem przecząco głową.
- O nie, nie - mruknąłem cicho i przewróciłem nas tak, że tym razem to ja leżałem nad nim.
- Skoro ja miałem dbrze, nie sądzisz, że powinienem się odpłacić? - zapytałem, pokazując na jego krok. Zaraz jednak zjechałem ustami po całym jego ciele i w końcu zsunąlem z niego spodnie i bokserki. Teraz ja jemu. Bez przesady.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Sponsored content




Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty
#426PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 17 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Opowiadania grupowe :: Archiwum-
Skocz do: