Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next
AutorWiadomość
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#226PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptySob Sie 08, 2015 11:21 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Westchnąłem cicho, czując jakiś ruch obok siebie i pokręciłem się trochę przez co... kurwa, boli.
Zmarszczyłem czoło i jęknąłem głośno na to paraliżujące uczucie promieniujące od tyłka w górę... i w sumie w dół też. Całe ciało mnie bolało, ale tyłek to jakaś istna masakra.
Westchnąłem i niechętnie otworzyłem oczy. Zobaczyłem Michaela, co wywołało mój uśmiech, jednak mimo wszystko.
-Dzień Dobry, Mikey-mruknąłem i przekręciłem się na plecy, ale to nie był dobry pomysł.
-Kurwa, ale boli-westchnąłem i spojrzałem na chłopaka z lekkim wyrzutem. Jeśli mój biedny tyłek nie przyzwyczai się do wielkości jego penisa, utnę mu kawałek, kiedy będzie spał, przysięgam.
Ale i tak niczego nie żałuję, było cudownie. Chwila. A co to takiego?
Uniosłem się powoli na łokciach i spojrzałem zaskoczony i jak zwykle cholernie rozczulony na mojego chłopaka.
-Zrobiłeś tosty w kształcie serca i przyniosłeś mi tabletki przeciwbólowe? No da się być bardziej kochanym?-zaśmiałem się cicho i ignorując nieprzyjemne uczucie w dole, przytuliłem mojego brunecika mocno.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#227PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptySob Sie 08, 2015 11:28 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Westchnąłem cicho i kiedy poczułem jak Alex się rusza - otworzyłem oczy, a widząc jak ten sęka z bólu, zagryzłem wargi. Nie, to mi się już nie podoba.
- Wiem, przepraszaaam... - jęknąłem żałośnie, kiedy ten spojrzał na mnie z wyrzutem. Dobra, rozumiem - nie jest z nim za dobrze, ale... Okay. Czuje się cholernie winny.
Kiedy ten się podniósł i spojrzał na tackę, a potem powiedział o tych tostach, westchnąłem ciężko i przytuliłem go delikatnie, żeby jeszcze większej krzywdy mu nie zrobić.
Zaraz puściłem go i sięgnąłem po tackę. Położyłem ją sobie na udach, ten niech lepiej nie wstaje.
Podałem mu na rączkę tabletki, w drugą szklankę wody i uśmiechnałem się.
- Nie jestem kochanym, tylko myślę, że tak się znowu w łaski wkupię - powiedziałem, w sumie zgodnie z prawdą i zaśmiałem się, podając mu talerz z jego tostami. Moje maleństwo kochane takie biedne.. To już pewnie nawet mnie tak ten brzuch nie boli, jak jego tyłek. Bedzie trzeba wymasować! Hihi!

XDDD
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#228PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptySob Sie 08, 2015 11:41 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się cicho i pokręciłem głową. Aj, Mikey...
-Nie złoszczę się na ciebie, raczej na wielkość twojego penisa. Miałem najlepszy pierwszy raz w życiu, mogę trochę pocierpieć-zaśmiałem się i włożyłem do ust tabletki, które wcześniej dostałem prosto do rączki i podniosłem się powoli do siadu, aby następnie popić je wodą. Oddałem szklankę do z resztką wody Mikey'mu i zabrałem się za moje tosty. Jednak zanim wziąłem pierwszego gryza, poprosiłem Michaela, żeby podał mi mój telefon z szafki nocnej. Gdy to zrobił, ja szybko cyknąłem zdjęcie tego pięknego śniadania.
No jestem pod wrażeniem, muszę to udokumentować!
Odłożyłem urządzenie na bok i ugryzłem jednego tosta.
-Uh, nie dość, że śliczne to jeszcze pyszne-mruknąłem.
On zawsze dobrze gotuje. Kocham dostawać jego śniadanie do łóżka.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#229PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyNie Sie 09, 2015 11:17 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Zaśmiałem się, kiedy ten powiedział, że złości się na mojego kochanego kolegę. Jak on może być na niego zły? To przecież taki kochany skarb, że o matko. Nie ma na co narzekać~!
Podałem Alexowi jego telefon, a kiedy ten zrobił zdjęcie śniadania, uniosłem brew i zaśmiałem się cicho. Zaraz jednak zacząłem jeść, a gdy moich tostów już zabrakło, podobnie jak herbaty, podniosłem się i dałem słodkiiego całuska swojemu facetowi.
- To tylko toosty - mruknąłem, po czym znowu położyłem się do łóżka. Nie wychodzimy dzisiaj z niego, bo wolę, żeby Alex się w ogóle dzisiaj nigdzie nie ruszał. Tak na wszelki wypadek.
Uśmiechnąłem się lekko i odstawiłem wszystko, kiedy Alex też skończył.
A po chwili już się do niego przytulałem.
- Zostajesz dzisiaj w łóżku - zarządziłem i pocałowałem go ładnie w szyję. No i koniec gadania.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#230PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyNie Sie 09, 2015 11:49 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Pokręciłem głową, kończąc ostatniego tosta.
-Nie, to tosty w kształcie serca, które sam mi zrobiłeś. A to różnica-zaśmiałem się. Nigdy w życiu nikt dla mnie nie wyciął takich tostów. W ogóle ani razu nie dostałem śniadania do łóżka! No, Sean był blisko, ale wpadłem do kuchni, kiedy był w trakcie gotowania.
Uśmiechnąłem się do Mikey'go, jak ten zabrał ode mnie talerz i westchnąłem z ulgą, bo po tabletkach ból mi delikatnie zelżał.
Michael przytulił się do mnie, więc zrobiłem to samo, wcześniej wyciągając spod kołdry jedną nogę. Zaśmiałem się na jego słowa i pokiwałem głową.
-A ty zostajesz ze mną-zamruczałem i cmoknąłem Mikey'go w czoło.
Po chwili wpadło mi coś do głowy.
-Ej, od kiedy musisz zacząć tę swoją karę za pobicie się z tamtym... jak mu tam... Fynnem?-spytałem. Miałem nadzieję, że nie będzie musiał mnie dzisiaj tutaj samego zostawiać.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#231PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyNie Sie 09, 2015 12:16 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy powiedział, ze testy w kształcie serca to coś zupełnie innego. Ja nie wierze, po prostu.
Wyszczerzylem się do Aleja, kiedy dostałem całusa w czoło, a następnie podnioslem się lekko do góry i pocalowalem go w usta. Boże, jak ja uwielbiam te jego wargi. Dosłownie uwielbiam.
- No dooobra. Chyba, ze będziesz czegoś potrzebował to wtedy zmienia postać rzeczy- dodałem po chwili do jego słów i przyciagnalem go bliżej do siebie, żeby sekundę potem moc go już smyrac po plecach. Biedactwo moje musi pewnie cierpiec.
- Od następnego tygodnia aż do świat- mruknąłem, a, że byłem obok jego ucha- nie mogłem mówić głośno, wiec zostało na szepcie.
Będzie trzeba zrobić coś na obiad... Tak sobie myślę, ze nie wiem, co wymyślę.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#232PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyNie Sie 09, 2015 12:34 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się pod nosem, kiedy poczułem na ustach te wargi, które bym już mógł rozpoznawać z zamkniętymi oczami. Odwzajemniłem to i zaśmiałem, jak tylko Michael powiedział, że opuści mnie, gdy tylko będę czegoś potrzebował. Mój kochany, tak się martwi. Nie potrzebnie, tyłek poboli i przestanie. Ale wciąż, strasznie jest mój Mikey uroczy.
Poczułem, jak Mikey głaszcze mnie po plecach, więc zamruczałem z przyjemności i posmyrałem go nosem po policzku.
-Moje biedactwo. Nie daj się tam. Jak chcesz, to mogę wam pomóc-zaproponowałem i zadrżałem, bo czułem ciepły oddech mojego chłopaka na szyi.
Chcę tak tu leżeć już zawsze.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#233PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyNie Sie 09, 2015 12:42 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem sie, bo Alex zaczął mruczec przez to, że glaskalem go po plecach. A jak jeszcze zadrżał to już w ogóle chciało mi sie głośno i mocno śmiać.
- No przestań, dam sobie radę. Tym bardziej, że to ja dostałem karę, a nie ty - mruknąłem, zasmialem sie i przysunąłem go znowu do siebie, żeby po chwili ładnie pocalowac. Tak ładnie, długo i czule. Bo gdyby nie ja to nic go by nie bolało.
~- Kiedy powtórka? - zapytałem, zasmialem sie i polozylem znowu na materacu na plecach. No ja bym już chciał.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#234PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyNie Sie 09, 2015 12:51 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
-No wiem, ale zrobiłeś to z mojego powodu-mruknąłem i westchnąłem ciężko. Bo przecież pobił tego kolesia przeze mnie, więc gdyby nie ja - nic takiego by się nie stało.
I znów zostałem pocałowany, co było naprawdę przyjemne, więc kim bym był, żeby tego nie odwzajemnić? Zarzuciłem mu jedną nogę na biodro i ułożyłem dłoń an policzku, przybliżając się trochę bardziej.
Kiedy ta chwilka przyjemności się skończyła, Mikey położył się na plecach, więc ja machinalnie położyłem głowę na jego klatce piersiowej, a nogę zostawiłem tam, gdzie było.
Zaśmiałem się głośno.
-Kiedy mnie przestanie boleć tyłek, a ty wyleczysz się z siniaków-powiedziałem pewnie i jak zwykle w takiej pozycji, zacząłem rysować mu różne szlaczki na klatce piersiowej.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#235PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyNie Sie 09, 2015 12:59 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Pokiwalem glowa.
- Ale to nie twoja wina. Gdyby tamten frajer sie nie odezwał nic by sie nie stało- mruknąłem. - Mógłbym pobić cała szkołę, żeby tylko przestali ciebie wyzywać. Bo nikt nie ma prawa tego robić- rzucilem i gdy Alex polozyl głowę na mojej klatce- objalem go ładnie rumieniem, żeby byl tutaj tak fajnie bliżej mnie.
Kiedy mój chłopak sie zasmial- zrobiłem to samo i chichotałem dalej, kiedy bialowlosy zaczął mówić o zagojeniu sie wszystkich naszych urazów.
Czyli... Co najmniej dwa tygodnie?! No nie. Nie chcę. Nie wierzę. Tak długo?
- Nie zgadzam się - powiedziałem od razu, zlapalem jego dłoń, która miał na mojej klatce piersiowej i scisnalem zaledwie jego palce. Moje kochanie. Tak. Teraz będę taka przylepa i w ogole.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#236PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyPon Sie 10, 2015 8:52 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się i przytuliłem do niego mocniej. Mikey to mój prywatny obrońca i bohater. Moje kochanie. Nie pozwolę nikomu nas obrażać, a w szczególności jego. Nie istnieje ktoś bardziej cudowny niż Mikey.
Tylko dlaczego nie mogę czytać mu w myślach?
Porzuciłem swoje zastanowienia i zaśmiałem się głośno, kiedy Michael zaprotestował. Oj ty niewyżyty ty jeden ty.
-To chociaż daj mi chwilę na regenerację dziurki, bo inaczej nic z tego-zachichotałem pod nosem i ścisnąłem nasze splecione palce.
Cóż, wybacz Mikey, ale beze mnie to raczej seksu nie będzie. W końcu do tego trzeba dwojga, a ja w tej chwili jestem, że tak powiem... niedysponowany.
Tia, internet mam słaby, ale mam.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#237PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyPon Sie 10, 2015 11:35 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Hah. Uwielbiam, kiedy Alex tak mocno się do mnie przytula. To naprawdę jedno z najlepszych uczuć, jakie istnieją.
- No to to wieeem... - mruknąłem i zaśmiałem się. - Ale jutro już będzie lepiej - mruknąłem, pocałowałem go w głowę. Ewentualnie zostaje mi jechać na ręcznym przez najbliższe dwa tygodnie.
Nie. Ja się nie zgadzam.
- Swoją drogą... Dalej nie wiemy, czemu nie słyszysz moich myśli - powiedziałem, zaśmiałem się i przerzuciłem nas tak, że teraz to ja leżałem na Alexie, siedząc między jego nogami.
- A może to dlatego, że jestem ci przeznaczony, co? - rzuciłem, wybuchnąłem śmiechem i cmoknąłem go ładnie w usta, które zresztą zacząłem całować nieco mocniej i mocniej za każdym razem, kiedy tylko dotykałem jego warg tymi swoimi.
Tak. Uwielbiam te usta.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#238PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyPon Sie 10, 2015 6:22 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się do niego, kiedy nas przekręcił i pokiwałem głową na jego słowa. Zacząłem się zastanawiać nad tym, w jaki sposób moglibyśmy się tego dowiedzieć. Może... jakieś medium czy inna wróżka lub wróżbita by mi pomógł? Chyba są u nas w kraju takie osoby. Poszperam trochę w internecie i może się czegoś dowiem.
Zaśmiałem się głośno, kiedy Michael powiedział, że jest mi przeznaczony. Matko, jaki on jest słodki. Jakby cały z cukru.
Pocałował mnie na dodatek, więc przytuliłem go do siebie i odwzajemniłem ten gest z wielką chęcią.
-Wierzysz w przeznaczenie?-zapytałem, podnosząc do góry jedną brew.
Takiś romantyczny? Moje kochanie. Właściwie to te tosty wskazują na to samo. Oj, mój Mikey.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#239PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyPon Sie 10, 2015 6:49 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnałem się przez pocałunek, kiedy ten go oddał i jeszcze się we mnie wtulił. Zaraz pocałowałem go mocno, a gdy zapytał, czy wierzę w przeznaczenie - wybuchnąłem mu w usta śmiechem.
Odsunąłem się i śmiałem tak, siedząc między jego nogami.
- Nie, to tylko żarty - powiedziałem i zagryzłem wargę, po czym pocałowałem mojego Alexa znowu w usta.
- Mniej chociaż boli po tych tabletkach? - zapytałem, uniosłem brew i zaśmiałem się cicho. No przecież chcę jak najlepiej, nie? Więc Alex nie powinien się czuć makabrycznie... Chociaż wiem, że w sumie to tak jest. Biedny mój.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#240PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyWto Sie 11, 2015 1:45 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Skrzywiłem się i wywróciłem oczami, jak tylko ten zaczął się śmiać. Założyłem ręce na piersi i westchnąłem głośno, czekając, aż skończy.
Romantyk mój, tak.
-Oj no, dlaczego? Przecież to fajne. Wiedzieć, że ktoś na świecie jest twoją drugą połówką-mruknąłem i odwzajemniłem całusa, bo oczywiście znowu się całowaliśmy. To zaczyna podchodzić pod uzależnienie.
Kiedy spytał, czy z moim tyłkiem już lepiej, pokiwałem głową.
-Uhm, jest dobrze. Myśle, że jutro mi przejdzie-odparłem i uśmiechnąłem się ładnie.
Cóż, nie wiedziałem, czy to na pewno możliwe, ale niech się trochę chłopaczyna pocieszy. Może jutro powtórka?
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#241PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyWto Sie 11, 2015 6:03 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

- Ja bez przeznaczenia wiem, że jesteś moją drugą połówką - mruknąłem cicho, a chwilę potem i tak się całowaliśmy, wiec na spokojnie.
- To baaardzo dobrze - powiedziałem z uśmiechem tak szerokim jak banan i podniosłem się, żeby następnie położyć obok Alexa.
No i teraz niech mi ktoś powie, co ja bym zrobił bez tego dzieciaka? (Kij z tym, że jest w moim wieku, jest niższy, liczy się!) Zanudziłbym się na śmierć jak nic.
Odwróciłem głowę w jego stronę, a zaraz położyłem dłoń na jego udzie i ładnie go pogłaskałem.
- Co chcesz robić? - zapytałem, uniosłem brew i podniosłem sobie drugą rękę za głowę.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#242PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyCzw Sie 13, 2015 11:32 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się głośno na jego słowa i pokręciłem głową. On był po prostu niemożliwy.
-Ha, więc jednak wierzysz w takie rzeczy-stwierdziłem i pocałowałem go lekko w policzek. Przytuliłem się do niego mocniej i zarzuciłem nogę bardziej na jego biodro, co nie było najlepszym pomysłem, bo trochę zabolało mnie tam na dole. No co jest, tak krótko działają te tabletki?
Gdy ten spytał, co chcę robić, zagryzłem wargi i zastanowiłem się chwilę.
-Oprócz przytulania i całowania cię? Sam nie wiem. Tak mi dobrze-mruknąłem i wcisnąłem głowę głębiej w jego szyję. Ładnie pachniał.
Kiedyś ukradnę jego koszulkę i zabiorę do domu. Potem schowam
pod łóżkiem i będę wąchał, jak Mikey'go przy mnie nie będzie.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#243PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptyCzw Sie 13, 2015 10:23 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling



Uśmiechnąłem się miękko, kiedy zarzucił nogę na moje biodra. Położyłem dłoń na jego udzie i pogłaskałem go tam, żeby potem zostawić tam swoją rękę.
Zaraz wcisnął głowę w moją szyję, a ja oparłem się policzkiem o czubek jego czupryny. Potem pocałowałem go w nią delikatnie i zaśmiałem się cicho.
- W sumie możemy pooglądać coś, co? Albo zagrać. Ewentualnie poszukać w necie coś na to, czemu mnie nie słyszysz - powiedziałem i zaśmiałem się. - Wiesz.. To google, tam jest wszystko - dodałem po chwili zastanowienia się i znowu go ładnie pocałowałem w czubek głowy.
No bo gdzie indziej mamy szukać odpowiedzi? W książkach? Jakich? Naukowych, czy może lepiej psychologicznych? A może w ogóle nic z tym nie robić?
Jakby nie patrzył - ja tam jestem ciekawy i to jak cholera.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#244PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptySob Sie 15, 2015 12:56 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Mruknąłem radośnie, kiedy Mikey pocałował mnie w głowę.  Słuchałem jego propozycji i chyba najbardziej podobała mi się ostatnia, bo nie specjalnie chciało mi się znów być pokonanym przez niego w jakiejś grze i zasypiać przy filmie. Chociaż nadal nie wiem, jak się skończył ten Samuraj.
-Leć po kompa-zaśmiałem się i znowu mruknąłem, z tego samego powodu co wcześniej.
Nie wiem dlaczego do tej pory nie wpadłem na pomysł, żeby poszukać czegoś w google. Może coś się znajdzie, kto wie?
Obym tylko nie musiał na razie wstawać z łóżka.
Tyłek wciąż daje mi o sobie znać, iż został wczoraj nieźle poturbowany.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#245PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptySob Sie 15, 2015 1:01 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Pokiwałem głową i wyplątałem się z objęć Alexa. Ten jak się przyklei to już... Eh. Jak ja go uwielbiam.
Podszedłem do biurka, a widząc na nim paczkę papierosów, zabrałem ją razem z laptopem.
Usiadłem na łóżku i dałem laptopa Alexowi, kiedy sam wyciągnąłem wszystkie papierosy i powoli, spokojnie, nawet się przy tym nie krzywiąc, połamałem je. Tak drobno, żeby nie przyszło mi na myśl, żeby palić bez filtra. I kiedy już były w strzępach - zebrałem wszystko i schowałem z powrotem do paczki. Wyrzuciłem ją do śmietnika pod moim biurkiem.
- Znalazłeś coś? - zapytałem w pewnym momencie, kiedy rozprawiałem się tak z moją kolejną paczką, tylko że tym razem ta była w torbie. Skąd ja ich tyle mam!? A zawsze narzekałem, że nie mma papierosów, phi. Wystarczyło poszukać w pokoju.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#246PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptySob Sie 15, 2015 1:20 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Michael wstał i poszedł po komputer, który pochwili znalazł się w moich łapkach. Przy okazji zauważyłem, że niósł też paczkę papierosów. Ej, przecież coś mi obiecał...
Otworzyłem laptopa i czekałem, aż się włączy, a kątem oka obserowałem co robi Mikey. I ku mojemu zaskoczeniu, połamał wszystkie swoje papierosy. Jeju, ale byłem z niego dumny. Moje kochanie naprawdę wzięło się za siebie. Uśmiechnąłem się szczęśliwy z tego powodu i zacząłem grzebać w internecie. Najpierw szukałem pod "czytanie w myślach", ale większość to były bzdury. W końcu trafiłem na stronę jakiegoś faceta, który był z zawodu wróżbitą. A nie mówiłem, że tacy są? Pisał, że potrafi czytać w myślach i czytać z kart i jeszcze kilka innych rzeczy, które mnie nie zainteresowały.
Z transu wybudził mnie głos Michaela, który nadal rozwalał swoje papierosy.
-Uhm. Co ty na to, żeby się jutro albo pojutrze wybrać do wróżbity?-spytałem zupełnie poważnie. W końcu jutro weekend.Może on coś będzie wiedział? Jeśli się z nim spotkam, będę w stanie sprawdzić, czy nie jest oszustem.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#247PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptySob Sie 15, 2015 1:28 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Spojrzałem na Alexa, kiedy powiedział, żebyśmy się wybrali do wróżbisty.
Wstałem i spojrzałem na ekran, a widząc tego kolesia, uniosłem brew.
- Bez jaj - powiedziałem i zaśmiałem się. - Znaczy wiesz... Można zobaczyć, nie? - powiedziałem i zagryzłem wargę. - Gdyby cię tyłek nie bolał to może nawet dzisiaj byśmy poszli - powiedziałem i cmoknąłem go w policzek. - Ale cóż - dodałem.
Zacząłem dalej łamać papierosy, a gdy skończyłem - kolejna paczka poszła do śmietnika.
- Zadzwoń do niego - zaproponowałem z lekkim uśmiechem. - Pewnie ma jakąś kolejkę i taj dalej - uśmiechnąłem się do swojego faceta.
Znając życie to jakaś bujda... a może i nie?
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#248PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptySob Sie 15, 2015 1:40 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się na jego reakcję. Ta, to mogło być trochę dziwne, ale cóż. Coś przydałoby się zrobić.
Westchnąłem na jego kolejne słowa i niemal odruchowo dotknąłem swojego zakrytego bokserkami tyłka. Boli no..
-Dzisiaj jestem leniem, pójdziemy jutro-zarządziłem i kliknąłem w zakładkę z napisem "kontakt".
Zagryzłem wargę. Koleś był w centrum miasta i nawet podał swój telefon. Sięgnąłem po komórkę, która leżała na szafce nocnej.
-Mam go spytać, czy... jest jakiś wolny termin na spotkanie? Czy od razu mu wyjaśnić całą sytuację?-spytałem Michaela, spoglądając na niego.
Nigdy nie lubiłem załatwiać takich spraw, ja się nawet bałem zadzwonić do głupiego operatora, czy gadać z kurierem.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#249PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptySob Sie 15, 2015 1:53 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Spojrzałem na Alexa, po czym zagryzłem wargę.
- Raczej na spotkanie, co? Chociaż... Czekaj, daj, ja zadzwonię - powiedziałem i wziąłem od Alexa telefon. Lepiej z jego komórki.
Potem spojrzałem na numer telefonu i wybrałem go. Westchnąłem cicho i kiedy ktoś odebrał z drugiej strony - spojrzałem na swojego faceta.
- Halo? - zapytałem, a gdy osoba po drugiej stronie powiedziała "słucham", zagryzłem wargę. - Dzień dobry. Chciałem się umówić na jutro - powiedziałem, ściskając rękę mojego kochanego. - Mamy do niego z przyjacielem sprawę, bardzo ważną, więc jeżeli mógłby zrobić wyjątek... - ścisnąłem mocniej palce Alexa. - Świetnie, do widzenia - uśmiechnąłem się szeroko.
Pocałowałem swojego faceta.
- Mamy jutro na dziesiątą - powiedziałem, oddałem mu telefon i wcisnąłem się obok niego na łóżko, przytulając do jego gołego brzucha.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#250PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 EmptySob Sie 15, 2015 2:13 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się do niego, starając się nie pokazywać, jak bardzo się cieszę, że zrobi to za mnie. Oddałem mu moją komórkę i uważnie obserwowałem jego ruchy.
Wystukał numer po czym czekał, aż ktoś odbierze, a ja zagryzłem z nerwów wargę. A co jak się okaże oszustem? Co mam mu powiedzieć?
Aż podskoczyłem, kiedy Michael zaczął coś mówić. Wpatrywałem się w niego cały czas i odwzajemniłem uścisk, kiedy ten złapał moją rękę. Jak tylko przestał rozmawiać, spojrzałem na niego pytająco. Zamiast odpowiedzi, dostałem słodkiego całusa, którego oczywiście przyjąłem z otwartymi ramionami i uśmiechnąłem się szeroko, kiedy usłyszałem, że mamy się stawić jutro o 10:00. Nie wyśpimy się, ale i tak się cieszyłem.
- Dziękuję, Mikey. Jestem strasznie ciekawy, co z tego wyjdzie-stwierdziłem.
Zamruczałem cicho, bo ten przytulił się do mojego brzucha i zacząłem przeczesywać jego włosy jedną ręką.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty
#251PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Opowiadania grupowe :: Archiwum-
Skocz do: