Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next
AutorWiadomość
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#426PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyNie Wrz 06, 2015 6:42 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uniosłem jedną brew do góry nieco zdziwiony, ale zaśmiałem się radośnie, kiedy Mikey przekręcił nas tak, aby tym razem znajdować się na górze.
Posłałem mu słodki, niewinny uśmiech i wzruszyłem ramionami.
-Skoro tak mówisz...-mruknąłem bezinteresownie, ale tak naprawdę to erekcja opięta przez materiał bokserek już nieźle dawała mi się we znaki swoją obecnością.
Westchnąłem bezwiednie, gdy czułem na swoim ciele te cudowne usta. Nie mogłem się już doczekać dalszego ciągu.
Coraz głośniejsze śmiechy dochodzące z dołu nieco mnie stresowały, ale wiedziałem, że raczej szybko się nami nie zainteresują, skoro tak im tam wesoło. Nie miałem pojęcia, czy zamknęliśmy pokój na klucz, ale skoro wcześniej się o to nie martwiłem - teraz też nie zamierzałem.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#427PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyNie Wrz 06, 2015 9:19 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłem się równie niewinnie, kiedy Alex zrobił to samo. Moje kochanie największe.
- Skoro nie chcesz to niee - powiedziałem, jakby mi w ogóle na tym nie zależało, jednak zaraz złapałem jego ręce i uniosłem mu je do góry, żeby przytrzymać jego nadgarstki w górze.
Zaraz jednak puściłem go i pochyliłem się znacznie, sięgając do szafeczki nocnej. Wyciągnąłem z niej kajdanki, pomachałem nimi przed Alexem i znowu złapałem jego ręce z tym, że tym razem kiedy złapałem jego rękę w kajdanki przełożyłem ją przez pręty w podgłówku i zapiąłem drugą. Unieruchomiony, hah!
Uśmiechnąłem się szeroko do Alexa i zjechałem ustami od jego przestrzeni za uchem, przez całą szyję, obojczyki, ramię, klatkę piersiową i przez to też przez sutki, brzuch i tak dojechałem do jego podbrzusza.
Zaraz złapałem w rękę jego penisa i zacząłem nią poruszać, tym samym liżąc jedynie główkę jego penisa swoim językiem.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#428PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyNie Wrz 06, 2015 9:29 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zdziwiłem się trochę, bo przez chwilę myślałem, że Mikey naprawdę zamierza mnie teraz zostawić samego z problemem. Jednak tego, co nastąpiło później w życiu bym się nie spodziewał.
Michael wyciągnął z szafki... kajdanki. Normalne kajdanki.
Co za perwers jeden.
-S-skąd to wziąłeś?-spytałem, nadal w szoku. Nie wiedziałem, czy powinienem się sprzeciwiać, czy raczej podekscytować, ale mimo wszystkich moich wątpliwości wychodziło mi raczej to drugie. Dwa perwersy.
Zostałem przypięty do łóżka i szarpnąłem rękami na próbę, jednak były zupełnie unieruchomione.
Jęknąłem cicho pod nosem, czując jego usta za swoim uchem. Z każdą chwilą zsuwały się coraz niżej, tak jak mogłem się spodziewać. Jednak w momencie, w którym chłopak złapał w dłoń mojego penisa nie mogłem się powstrzymać i stęknąłem głośno, szarpiąc zapiętymi w kajdanki rękoma. Nie mogłem ani zacisnąć dłoni na kołdrze, ani jęczeć w niebogłosy, więc żeby poradzić sobie z tą falą przyjemności, wygiąłem plecy w mocny łuk, dysząc głośno.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#429PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyPon Wrz 07, 2015 8:24 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

- Kiedyś gdzieś kupiłem. I tak teraz je cały czas mam - powiedziałem, szczerząc się jak głupi. A gdy szarpnął rękami, zaśmiałem się cicho. Właśnie o to chodziło.
Kiedy już miałem jego penisa w ustach, spojrzałem na górę, bo ten szarpnął kajdankami. - Nie rób tak, bo ręce sobie porozcinasz - powiedziałem, marszcząc brwi, a sekundkę potem już wróciłem do swojej roboty, z tym, że tym razem sięgnąłem znowu do stolika i wyciągnąłem gumkę.
Założyłem ją sobie na swojego kolegę i szybkim, zdecydowanym ruchem wszedłem w Alexa. Uśmiechnąłem się do niego szeroko i przetrzymałem tak chwilę, żeby się przyzwyczaił. Znowu całowałem go mocno i porządnie, pieszcząc językiem na zmianę jego podniebienie i tą samą część ciała, z tym, że tą jego.
Za to w dłoń znowu złapałem jego penisa. No co? Jemu też się coś należy, jakby nie patrzył.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#430PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyPon Wrz 07, 2015 8:47 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Spojrzałem na niego zirytowany i wywróciłem oczami. Jakby to było takie cholera proste, żeby tymi łapami nie ruszać! Następnym razem on ląduje z kajdankami na rękach!
Jęknąłem cicho, kiedy mój penis znowu pojawił się w ustach Michaela. Cały drżałem, czując, że jestem już bliski spełnienia, jednak  w momencie, w którym miałem dojść, Mikey mnie zostawił i sięgnął do szafki nocnej. Westchnąłem żałośnie, czując jak mój napięty penis cierpi.
Otworzyłem usta, aby wyrazić swoje niezadowolenie, gdy Michael założył prezerwatywę i wszedł we mnie w mgnieniu oka. Nie mogąc się powstrzymać, krzyknąłem krótko, ale szybko zagryzłem dolną wargę, aby to się nie powtórzyło. Zaraz moje usta zajęły się ustami Michaela, a ja mogłem w spokoju oddać się przyjemności.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#431PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyWto Wrz 08, 2015 8:15 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłem się szeroko, ale kiedy krzyknął, spojrzałem na niego przerażająco.
- Przepraszam! - powiedziałem od razu, zagryzając wargi w geście skruchy. - Boli? - zapytałem, jednak zaraz Alex zaczął mnie całować, a ja bardzo chętnie oddawałem jego pocałunki.
Złapałem go jedną ręką za ramię, drugą za bok i przewróciłem nas tak, że teraz on siedział mi na biodrach, a ja dalej byłem w nim.
Złapałem jego usta, podnosząc się na chwilę i zaraz położyłem się znowu. Jedną ręką zacząłem smyrać jego klatkę piersiową, a za to drugą zajmowałem się jego penisem. Cholera. Jak cudownie, że go mam. Właśnie Alexa. Mojego Ali'ego. Hah. Nie oddam go nikomu. Nigdy.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#432PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyWto Wrz 08, 2015 9:31 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Pokręciłem szybko głową, kiedy oderwaliśmy się od siebie, aby złapać oddech. Nie chciałem, żeby Michael myślał, że sprawia mi ból, jeśli tak nie było. Cóż... zdążyłem już przywyknąć do ... ekhm... seksu. I z każdym kolejnym razem było coraz lepiej.
Po chwili wróciliśmy do pocałunków, a Mikey delikatnie nas przekręcił, żebym teraz to ja siedział na nim. Było to trochę trudne, ponieważ nadal byłem przypięty kajdankami do łóżka, ale się udało i teraz pochylałem się nad brunetem, poruszając w górę i w dół w miarowym tępie.
Czułem jak drży całe moje ciało i jak przechodzą mnie z chwili na chwilę coraz mocniejsze dreszcze i w takim momencie wiedziałem, że kocham tego głupka najbardziej na świecie.
Oderwałem się od Michaela, oddychając głośno i jęknąłem, wykonując kolejne ruchy.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#433PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptySro Wrz 09, 2015 6:52 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Westchnąłem głośno i kiedy zdałem sobie sprawę z tego, że Alex dalej jest przypięty, westchnąłem. Wygrzebałem z pościeli kluczyk i odpiąłem mu kajdanki, szczerząc się jak głodu.
Złapałem za bok i przyciskałem go do siebie, kiedy unosił się do góry. Przełożyłem rękę na jego penisa i w tempie, w którym on poruszał się na mnie, ja jeździłem dłonią po nim. Za to drugą przełożyłem na jego sutki i zacząłem je męczyć, szczerząc się przez pocałunki.
No i niech mi ktoś powie, że to nie jest cudowne? Że on i ja... I w ogóle. Naprawdę mocno cieszę się, że go mam. I, że jest ze mną tak całkowicie.
Westchnąłem głośno i zagryzłem wargę Alexa, żeby chwilę później narzucić szybsze tempo. Z czasem już w ogóle nie będę musiał się hamować. Znaczy... Będę. Bo nie chcę mojemu facetowi zrobić krzywdy. Ale będzie dużo lepiej i już nic go nie będzie boleć.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#434PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyCzw Wrz 10, 2015 7:45 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Jęknąłem głośno, w myślach niemal błagając o spełnienie.  Ręka Michaela na moim penisie doprowadzała mnie do szaleństwa i zaskomlałem cicho, kiedy do tego wszystkiego zaczął jeszcze męczyć moje sutki. Czułem, że jeśli zaraz nie dojdę to prawdopodobnie zemdleję z tej przyjemności.
Przyspieszyłem swoje ruchy, wciąż poruszając wargami po tych należących do Mikey'go w niechlujnym pocałunku. Czułem, że tracę siły i po chwili rzeczywiście doszedłem, odrywając się od Michaela i jęcząc jego imię. Rozłałem mu się na rękę i położyłem na jego klatce piersiowej, nie będąc w stanie wykonać już ani jednego ruchu. Śmierć od seksu to chyba najpiękniejsza śmierć, jaka mogła mnie spotkać. To w ogóle możliwe?
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#435PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyCzw Wrz 10, 2015 8:25 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Zakryłem usta Alexowi, kiedy jęknął głośno. No weź! Rodzice na dole, pewnie już wiedzą, co robimy. Głupi Alex. Ale za to jaki słodki.
Zaraz Alex doszedł, a mi wystarczyło jeszcze jedno pchnięcie, żebym i ja doszedł. Przytuliłem go mocno do siebie, kiedy położył się na mnie. A chwilę potem musiałem go z siebie ściągnąć, bo nie byłem w stanie oddychać. Dotychczas nasz najlepszy seks. Najlepszy, jaki kiedykolwiek miałem.
Oddychałem przez moment głośno, a kiedy tylko byłem w stanie żyć, wstałem i nagi poszedłem do łazienki, z której wyciągnąłem ręcznik i wytarłem się nim z potu i spermy.
Potem wróciłem do Alexa i go też wytarłem, siadając obok niego.
- Nic nie boli? - zapytałem dla pewności, uśmiechając się delikatnie.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#436PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyCzw Wrz 10, 2015 9:41 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Starałem się unormować oddech, a Mikey w między czasie doszedł i również opadł zdyszany na materac. Mruknąłem nieco niezadowolony, gdy chłopak zsunął mnie z siebie, ale przyjąłem to grzecznie do wiadomości i położyłem głowę na poduszce, zamykając oczy.
Poczułem jakiś ruch obok siebie i zrozumiałem, że Michael wstał, ale po chwili wrócił i zaczął mnie wycierać, więc uśmiechnąłem się z wdzięcznością.
Pokręciłem głową na jego pytanie.
-Nie Mikey...-powiedziałem, biorąc głęboki oddech.-Już mnie w ogóle przestało boleć-dodałem, spoglądajac na niego z błyszczącymi oczami.
Mam tak cudownego chłopaka, że to aż niemożliwe.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#437PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyPią Wrz 11, 2015 4:08 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłem się szeroko, cmoknąłem go w nos i odetchnąłem jeszcze ze dwa razy, trzymając mojego faceta za rękę.
- Idziemy wziąć prysznic i idziemy do nich? - zapytałem z miękkim uśmiechem. No po prostu chcę spędzić czas z jego rodzicami. A poza tym Alex zapyta się, czy może u mnie zostać. Wolałbym, żeby został. No bo wtedy jest fajnie.
Uśmiechnąłem się do niego szeroko, po czym puściłem jego dłoń i położyłem ją na jego biodrze, dudniąc w jego bok. Hehe. Moje kochanie największe.
Jak ja go kocham to nikt tak nigdy nikogo nie kochał.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#438PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyPią Wrz 11, 2015 5:19 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się lekko pod nosem, czując tego całusa i po chwili Michael złapał nasze dłonie, więc ścisnąłem je ochoczo. Pokiwałem głową i przeciągnąłem się.
-Yhm, zróbmy tak-zgodziłem się, następnie ziewając szeroko.
Czułem jego palce na swoim biodrze, ale i tak musieliśmy się podnieść, więc niechętnie... podniosłem ręce do góry.
-Zaniesiesz mnie....?-poprosiłem, uchylając sklejone powieki.
Ja jestem taaaaki zmęczony... to jego zasługa, więc niech mi moje kochanie pomoże.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#439PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyPią Wrz 11, 2015 5:46 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Pokręciłem kilkanaście razy głową,kiedy Alex powiedział, żebym go zaniósł.
- To poczekaj chwilę - powiedziałem, podszedłem do szafy i wyciągnąłem dla nas po bokserkach i po ręczniku. Zaniosłem to wszystko do łazienki.
Wróciłem do swojego pokoju i podszedłem do łóżka. Dźwignąłem Alexa na ręce i tak oto polazłem z nim do łazienki, gdzie to postawiłem go.
Wszedłem do kabiny i puściłem wodę, żeby już powoli się nagrzala, po czym złapałem jego dłoń i przyciągnąłem go do siebie. Moje kochanie.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#440PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyPią Wrz 11, 2015 6:01 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Pokiwałem głową i przekręciłem się na drugi bok, zamykając oczy. Czułem, jak Mikey wstaje i chodzi po pokoju, a później pewnie wszedł do łazienki. Jakiś czas później przyszedł znowu i wziął mnie na ręce, na co cicho zaśmiałem się radośnie.
Weszliśmy do łazienki i zostałem postawiony na ziemi. Czekałem, aż Michael włączy wodę, czując się nieco nieswojo taki nagi. Po chwili zostałem wciągnięty do kabiny i zadrżałem lekko, gdy moja skóra zetknęła się z wodą .
-Kocham cię-powiedziałem z ładnym uśmiechem, tak od niechcenia i stanąłem na palcach, całując Mikey'go. To prawie jak pocałunek w deszczu, ha. Zawsze miałem to na swojej liście do odhaczenia.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#441PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyPią Wrz 11, 2015 9:11 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy ten zadrżał, po czym objąłem go ładnie, żeby mu zimno nie było. A zaraz woda i tak ciepła zaczęła lecieć, więc no.
- Ja ciebie mocniej - powiedziałem i zaśmiałem się, bo zaraz dostałem całusa. Pogłębiłem go lekko, jednak zaraz odsunąłem się z obawy, że znowu mi się zachce.
Sięgnąłem po żel pod prysznic i wylałem go odrobinę na myjkę, żeby zaraz zacząć myć Alexa. Pierw jego szyję i ramiona, potem całe ręce, plecy i z pleców na klatkę piersiową i brzuch.
Uśmiechnałem się do niego jednym kącikiem, po czym uklęknąłem i myłem go dalej - uda, łydki i stopy. A potem jeszcze ten mój cały tyłek i męskość Alexa. Ale to tak tylko... Żeby umyć. NO bo ja dbam o swojego faceta, zawsze!
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#442PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptySob Wrz 12, 2015 3:46 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się i tylko pokręciłem głową, zupełnie się z nim nie zgadzając. Przecież to było oczywiste, że ja kochałem go mocniej.
Uśmiechnąłem się lekko, czując namydloną gąbkę na swoim ciele. To było przyjemne uczucie, jak tak ktoś mnie mył. O wiele lepsze, niż kiedy robi się to samemu.
Sięgnąłem ręką po szampon i wylałem trochę na rękę.
Podczas gdy Mikey zajęty był mną, ja wtarłem w jego włosy trochę substancji, aż zaczęła robić się piana. Moje kochanie też w końcu musi się umyć.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#443PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyNie Wrz 13, 2015 11:15 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się szeroko do Alexa, a kiedy ten zaczął kiwać głową i kiedy Alex mył mi włosy, ja zdążyłem umyć jego.
Potem sięgnąłem po szampon i umyłem mu ładnie włoski. Całe. A kiedy skończyłem - uniosłem Alexowi głowę i zacząłem go całować. Powoli i spokojnie, żeby nie było, że chcę kolejny raz, ale buzi mi raczej może dać, nie? Tym bardziej, że ja uwielbiam jego wargi. Są takie ładne, słodkie i w ogóle wspaniałe. I idealne do całowania.
Kiedy się odsunąłem, poczekałem chwilę na Alexa, po czym wyszedłem z kabiny. Wytarłem się ręcznikiem, a następnie jeden obwiązałem sobie dookoła bioder. O jak mi fajnie. No i teraz tylko się ubierzemy i możemy iść do rodziców.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#444PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyNie Wrz 13, 2015 12:42 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Umyliśmy się cali, włącznie z włosami. Dowiedziałem się dzisiaj, że jak ktoś ci wciera szampon w głowę to jest cholernie przyjemne i odprężające uczucie.
Uniosłem delikatnie głowę, gdy Mikey mnie do tego nakłonił i po chwili miałem tę przyjemność, aby rozkoszować się jego cudownymi wargami.
Westchnąłem cicho, przekręcając głowę i zarzuciłem mu ręcę za szyję. To jest niesamowite, jak bardzo ja go kocham. W życiu nie czułem do nikogo czegoś takiego.
Michael wyłączył wodę i wyszedł, więc zrobiłem to samo i zacząłem wycierać się ręcznikiem. Obaj owinęliśmy je sobie wokół pasa, po czym wysuszyłem włosy i założyłem czyste bokserki, które dał mi mój chłopak.
Poszliśmy do sypialni, tam się przebierając.
-Chyba zabiorę rodziców i pojedziemy do domu. Robi się późno, co?-spytałem, zerkając na zegarek i zapinając spodnie w tym samym czasie.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#445PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyNie Wrz 13, 2015 12:52 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Zaraz wyszliśmy do mojego pokoju, gdzie zaczęliśmy się przebierać. Ściągnąłem ręcznik, zalożyłem bokserki, a potem koszulkę. Ale gdy Alex powiedział, że zejdzie i będą się z rodzicami zbierać, pokręciłem przecząco głową.
- A nie wolałbyś zostać u mnie? - zapytałem, unosząc brew. - Albo jeżeli chcesz spędzić czas z rodzicami to ja do ciebie? - dodałem kolejne pytanie, uśmiechając się lekko.
Zaraz podszedłem do niego, korzystając z tego, że jeszcze nie ma koszulki, przejechałem palcami po jego klatce piersiowej i położyłem dłoń na jego lewej piersi, po czym uśmiechnąłem się szeroko.
Uwielbiam czuć to jego serce, które bije. No po prostu uwielbiam.
Westchnąłem cicho.
Ubrałem spodnie i usiadłem na łóżku, patrząc na Alexa.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#446PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyNie Wrz 13, 2015 2:05 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się lekko na jego propozycję. Trochę głupio mi było tak zostawiać rodziców, skoro dopiero dzisiaj rano przylecieli z Kanady. Ale ta druga opcja... całkiem mi się podobała.
-Ty do mnie powiadasz...-zastanowiłem się chwilę, gdy ten podszedł do mnie i przejechał palcami po mojej nagiej klatce piersiowej, sprawiając, że na ciele pojawiła mi się gęsia skórka. Kochałem czuć na sobie jego ciepłe dłonie.
-W porządku, tylko się spakuj-zgodziłem się i pochyliłem nad nim, bo ten już zdążył usiąść na łóżku po czym pocałowałem czule.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#447PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyNie Wrz 13, 2015 2:26 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


- Pewnie - powiedziałem z szerokim uśmiechem, żeby chwilę później móc oddać jego pocałunek. Pogłębiłem go znacznie, a chwilę potem puściłem jego usta i podszedłem do szafy. Wziąłem swoją torbę i wpakowałem ciuchy, jakieś tam podstawowe kosmetyki, a potem dopiero wróciłem do Alexa.
Złapałem go za rękę i wyprowadziłem ze swojego pokoju, prosto na dół.
- I... co tam? - zapytałem, wyglądając zza rogu.
- O... Już? - zapytała moja mama, patrząc na mnie. Uśmiechnąłem się do niej, a ona odwzajemniła mój uśmiech. - Mmm... Wszystko dobrze. Uzgodniliśmy już wszystko z Collinem i Anne na temat świąt. Ogólnie to szkoda, że tak szybko skończyliście, bo jednak chciałam jeszcze trochę cię po obgadywać, synku - powiedziała z tym samym uśmiechem, a ja ścisnąłem palce Alexa. Zaśmiałem się cicho. No i cała moja mama.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#448PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyNie Wrz 13, 2015 6:11 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Mikey pobiegł, żeby zebrać swoje rzeczy, a ja w tym czasie założyłem koszulkę i doprowadziłem moje włosy do porządku. Gdy już obaj byliśmy gotowi, ruszyliśmy na dół do rodziców, trzymając się za ręce.
Modliłem się w myślach, aby nie zorientowali się, co robiliśmy na górze. Ale niestety... gdy tylko wszystkie oczy skierowały się na nas mogłem się dowiedzieć, że .... wszyscy bardzo dobrze zdawali sobie z tego sprawę. Uh, zaraz tutaj spłonę.
Zaśmiałem się nerwowo na rozmowę Michaela z mamą i spojrzałem na swoich rodziców, chcąc zmienić temat.
-Mamo, tato, czy możemy wziąć Mikey'go do nas na noc?-spytałem, uśmiechając się ładnie.
-Oh, oczywiście, że tak-przytaknął tata, a ja nie potrzebowałem już nic więcej.
-To chyba będziemy się zbierać, co? Zrobiło się późno-dodała mama, klaszcząc w dłonie i wszyscy ruszyli, aby posprzątać ze stołu.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#449PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyNie Wrz 13, 2015 7:53 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się, widząc jak bardzo rumieni się. Rodzice wiedzą, tak? Hehe. To jeszcze zabawniej. Pewnie potem wypytają Alexika jak to było i jak się czuje. Hehe. Moja matka mnie zabije, jak nic.
Zostawiłem swój plecak, a kiedy rodzice Alexa się zgodzili, a Anne powiedziała, że będziemy się zbierać - przyłączyłem się do sprzątania.
Zabrałem całą zastawę, kiedy moja mama chowała jedzenie do lodówki. Za to Anne zebrała wszystkie ozdoby ze stołu. Collin zajął się obrusem, a Alex... Nie wiem, w sumie co on robił. Tak, czy siak, kiedy skończyliśmy, zabraliśmy się wszyscy do samochodu, a ja usiadłem sobie z tyłu, nie wiedząc zbytnio co mam ze sobą zrobić.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#450PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 EmptyNie Wrz 13, 2015 8:18 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Posprzątaliśmy wszystko, co trzeba było po czym się zaczął najdłuższy czas dla wszystkich dorosłych czyli pożegnanie. Podczas gdy ja i Mikey zdążyliśmy już porozmawiać z Panią Gare i Thomem, on wysłuchał już wszystkich pochwał odnośnie jedzenia, ale zamiast jechać ci stali i nadal gadali, więc w końcu razem z Michaelem poszliśmy do auta, postanawiając na nich tam zaczekać.
Usiedliśmy razem z tyłu i już po paru minutach dołączyli też rodzice, więc ruszyliśmy.
-Michael, twoja mama mówiła, że jeździsz na motorze. Musisz mi się kiedyś dać przejechać-zaśmiał się mój tata, a ja wywróciłem dyskretnie oczami.
Wiedziałem, że się tym zachwyci.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty
#451PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 18 Empty

Powrót do góry Go down
 
Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 18 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Opowiadania grupowe :: Archiwum-
Skocz do: