Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next
AutorWiadomość
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#201PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptyPią Sie 07, 2015 11:33 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się do niego lekko, podobnie do mnie i kiedy sam poruszył biodrami, wyszczerzyłem się szeroko. Zaraz położyłem przedramiona przy jego twarzy, żeby jakoś złapać równowagę. Jednak zaraz już podtrzymywałem się tylko jedną ręką.
W końcu drugiej potrzebuję do smyrania mojego kochania!
Od razu oddałem jego pocałunek i znowu ruszylem się na próbę. Dosłownie tak, jakbym udawał, że mnie tam, w środku nie ma. Ale no... Kilka razy się ruszyłem, raz przyśpieszyłem i zaraz przestało być tak ciasko, a Alex przestał się tak cholernie zaciskać... Co w sumie było już dużo przyjemniejsze. Dużo? Ja pierdole. To było zajebiste!
Pocałowałem go dużo mocniej i teraz ruszałem się już raz za razem, spoglądajac tylko co jakiś czas na twarz Alexa, czy ten przypadkiem się nie krzywi, albo nie lecą mu łzy. W końcu... Nie chciałbym mu zrobić krzywdy, nie?
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#202PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptyPią Sie 07, 2015 11:53 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Mikey zaczął się miarowo poruszać, a ja próbowałem dotrzymać mu tempa. Robiło mi się coraz goręcej i goręcej aż w pewnym momencie Michael zrobił... coś, przez co z mojego gardła wydobył się głośny jęk, zagłuszony przez usta bruneta. Tym razem moje paznokcie  wbiły się w ramiona chłopaka, co nie jest moją winą, ale jego penisa.
-M-mocniej-stęknąłem i wygiąłem plecy w łuk, przez co Michael wszedł we mnie jeszcze głębiej, co było tak cholernie przyjemne, że z moich ust znów wyszedł jęk. Jakby mi ktoś powiedział, że seks jest aż tak zajebisty to już dawno oddałbym się Mikey'mu.
Kompletnie zapomniałem o bólu, który jeszcze kilka minut temu mi towarzyszył. To wydawało mi się niemal niemożliwe, żeby z tak beznadziejnego uczucia zrobiło mi się aż tak przyjemnie. A jednak.
Zacisnąłem wokół niego mocniej swoje nogi i  starałem się nie być zbyt głośny, żeby nikt nie przyszedł do nas ze skargą.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#203PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptyPią Sie 07, 2015 12:24 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy wbił mi paznokcie w ramię. Mówiłem, że to lubię! A jeszcze śmieszniej jest, kiedy są całe czerwone plecy od zadrapań. To wtedy jest super. Znaczy... Podczas seksu jest super, potem jak boli i piecze już nie bardzo.
Uśmiechałem się za każdym razem, kiedy Alex jęczał mi w usta, a kiedy się wygiął - wszedłem w niego głębiej i przez to sam nawet stęknąłem. A ja podobno mam być cicho... No chyba nie.
Zjechałem ręką na jego biodro i ścisnąłem go mocniej, po czym zjechałem ustami na jego szękę i szyję, a potem jeszcze niżej na jego sutek, który to zacząłem męczyć.
Przyśpieszyłem znowu, po czym jęknąłem głośno. Boże... jak zajebiście. Alex, idioto mój kochany, czemu ty wcześniej nie chciałeś?
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#204PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptyPią Sie 07, 2015 12:46 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Westchnąłem głośno po czym nawet jęknąłem trochę głośniej, kiedy miałem już wolne usta, a Mikey zjechał swoimi na moją szczękę, później szyja i zatrzymał się na sutku, przez co myślałem, że zaraz zemdleję. Jedną dłoń wplątałem we włosy Michaela, za które pociągnąłem mocno, a drugą zacisnąłem na pościeli.
-O kurwa, Mikey-jęknąłem głośno, kiedy Michael trafił w ten jeden punkt wewnątrz mnie, od którego dostałem takich dreszczy, że nie mogłem złapać oddechu.
Zdecydowanie będziemy musieli to powtórzyć.
Aish, Michael doprowadzał mnie do szału. Czułem, że długo to jeszcze nie potrwa, bo byłem już naprawdę blisko. Umrę tu jak nic.
Jeszcze kilka szybkich ruchów Michaela i jego usta na moim sutku, a ze mnie znowu wydostał się głośny jęk. Zagryzłem mocno, nieco poharataną już wargę i znów pociągnąłem za włosy chłopaka.
-J-ja zaraz...-nie dokończyłem, bo przerwał mi mój własny krzyk w momencie, w którym doszedłem Mikey'mu na brzuch.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#205PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptyPią Sie 07, 2015 12:54 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Nie żeby coś, ale to, że Alex mi tutaj jęczał i przeklinał i ciągnął za włosy, podniecało jeszcze bardziej. I to nie to, żebym jakoś specjalnie się jarał... Dobra. Jaram. Umrę tutaj z przyejmności, jak nic.
Przyśpieszyłem znowu, potem jeszcze raz i sam ledwo utrzymywałem takie tempo i wystarczyły dwie minuty, a Alex spuścił się mi na brzuch, kiedy ja spuściłem się w nim... Znaczy nie do końca, ale dobra.
Wyszedlem z niego i położyłem się obok. Podniosłem sobie przedramię na czoło i starłem nim kropelki potu.
Uśmiechałem się jak idiota, a gdy byłem już w stanie w miarę miarowo oddychać - wstałem i starłem chusteczkami spermę Alexa, a potem ściągnąłem prezerwatywę, którą zresztą też schowałem do chusteczki. Potem się to wyrzuci.
Wróciłem do swojego faceta i pocałowałem go ładnie w policzek.
- Nic ci nie jest? - zapytałem i uniosłem brew. - W sensie, czy żadne kuku, żadnej krwi i tak dalej? - zapytałem z szerokim uśmiechem, przenosząc się na bok, żeby chwilę potem przytrzymać sobie ręką głowę. Boże, jak mi dobrze.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#206PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptyPią Sie 07, 2015 1:08 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Oddychałem głośno, próbując wrócić do żywych. Zarejestrowałem jeszcze fakt, że Mikey doszedł i syknąłem cicho, kiedy wyszedł ze mnie, bo troszkę zabolało. Troszkę.
Potrzebowałem chwili, żeby ochłonąć, a Michael w tym czasie starł z siebie spermę i wyrzucił prezerwatywę. Kiedy wrócił do mnie i położył się przy mnie, ja się do niego ładnie uśmiechnąłem.
-Nie, Mikey, żadne kuku-zaśmiałem się cicho i pokręciłem głową. Teraz mnie trochę bolało i wiedziałem, że jutro nawet z łóżka nie wstanę. Ha, mieliśmy iść do klubu, ale chyba nic z tego.
Mruknąłem leniwie i również przekręciłem się na bok, żeby leżeć w tej samej pozycji co brunet i móc na niego popatrzeć.
Westchnąłem cicho na widok czerwonych półksiężyców na ramionach Michaela. Podniosłem rękę i pogłaskałem go w tym miejscu delikatnie.
-Przepraszam, nie chciałem-mruknąłem i pochyliłem się, żeby pocałować zranione miejsce.
To mimo wszystko było silniejsze ode mnie, no! Ale i tak było cudownie, mimo tego bólu na początku.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#207PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptyPią Sie 07, 2015 1:21 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłem się do niego szeroko i kiedy tylko odwrócił się w moja stronę - położyłem dłoń na jego boku.
Ale przynajmniej nic mu nie zrobiłem, o tyle dobrego.
Zaraz Alex położył ręce na moich ramionach, a ja spojrzałem na niego i zaśmiałem się.
- Nie ma sprawy - mruknałem i odwrociłem się na brzuch. - Pewnie plecy wyglądają gorzej - dodałem, sprawdziłem i rzeczywiście - całe czerwone, pełne śladów po wbijanych paznokciach. Roześmiałem się, jednak zaraz przysunąłem do mojego faceta i pocałowałem go delikatnie w policzek.
- Założę się, że z Danielem nie byłoby ci tak dobrze - powiedziałem, wyszczerzyłem się i podniosłem do góry, całując go ładnie.
A przecież to mi zejdzie za dzień, albo dwa... Ewentualnie tydzień z tych głębszych. I Alex nie ma się czym martwić.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#208PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptyPią Sie 07, 2015 1:47 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Jęknąłem żałośnie, kiedy Michael przekręcił się na plecy i delikatnie przejechałem ręką po zadrapaniach.
-Zdecydowanie powinienem obciąć pazury-mruknąłem i pocałowałem go w policzek w geście skruchy.
Westchnąłem, bo również zostałem obdarzony buziakiem, a Mikey położył na mnie ramię, przez co przypomniałem sobie, że powinniśmy iść pod prysznic. Ale to później.
Na jego kolejne słowa nie mogłem powstrzymać śmiechu. Co go nagle wzięło, żeby wspominać o tym debilu?
-Jasne, że nie. A w ogóle to...  było naprawdę super. Będziemy musieli to często powtarzać-zaśmiałem się i wyciągnąłem głowę, żeby go pocałować.
Na początku naprawdę strasznie się bałem, ale podołałem i jestem z siebie dumny i w ogóle strasznie szczęśliwy.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#209PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptyPią Sie 07, 2015 10:18 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Westchnąłem cicho i zaśmiałem się. Ale zaraz w sumie całusa dostałem, wiięc jest dobrze. Nawet lepiej, jakby nie patrzył.
- O taaaak - mruknąłem, zadowolony, że mu się podobało. Dokładnie o to chodziło! Więc... Order najlepszego faceta pod słońcem poproszę!
Przysunąłem się do niego i przytuliłem do jego lekko mokrego ramienia. Pocałowałem go w nie następnie i podniosłem głowę.
- Chodź się umyć - powiedziałem z uśmiechem i usiadłem sobie pomiędzy jego nogami, dając mu ładnego, slodkiego i baaardzo czułego całuska. Moje kochanie największe.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#210PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptyPią Sie 07, 2015 10:41 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się na jego radosną reakcję i wziąłem głęboki oddech, nadal starając się odpocząć po takim wysiłku. Kiedy ten zaproponował prysznic, mruknąłem potwierdzająco.
Tak, zdecydowanie by nam się przydał. Ale mi się tak chce spać teraz...
Uśmiechnąłem się, kiedy Mikey usadowił się między moimi nogami i zaraz dostałem czułego całusa w usta, którego odwzajemniłem. Najlepszy dzień życia? Możliwe.
Kiedy się od siebie oderwaliśmy, westchnąłem cicho i wyciągnąłem przed siebie ręce.
Taki zmęczony...
-Zaniesiesz mnie?-spytałem, mrugając kilka razy pod rząd, żeby zmiękczyć mu serducho.
Zrób to dla mnie, Mikey, proooszę! Tak bardzo chce mi się spać, że nawet podczas podróży do łazienki na pewno wywrócę się tysiąc pięćset sto dziewięć set razy.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#211PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptyPią Sie 07, 2015 10:56 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Zaśmiałem się głośno, kiedy poprosił, żebym go zaniósł. Westchnąłem głośno, po czym wstałem i podszedłem do szafy. Wyciągnąłem dwa, świeże ręczniki, a potem z szuflady dwie pary bokserek. Z tym, że jedne byly już na mnie za małe i w sumie trzymałem je właśnie na takie okoliczności.
Podszedłem do Alexa i podałem mu wszystkie rzeczy, po czym z głośnym westchnięciem podniosłem go sobie na ręce.
- Oj ty zdechlaku - rzuciłem i zaśmiałem się głośno, po czym pocałowałem go w głowę i tak też poszedłem z nim do łazienki.
Postawiłem go na ziemi, jednak zamiast podchodzić do prysznica - włożyłem kurek i zacząłem nalewać wodę do wanny. Lepiej będzie chyba jak się wygrzeje w wodzie, a nie będzie stał. Tak tylko z opieki, no.
usiadłem na brzegu łóżka, po czym wyciągnąłem ręce do mojego faceta. Chodź do mnie! Włączył mi się chyba tryb "przylepa". Ale to tylko pogłoski, cii...
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#212PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptyPią Sie 07, 2015 11:55 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Zasmuciłem się nieco, kiedy Mikey ze mnie wstał, ale potem zorientowałem się, że ten poszedł wziąć bieliznę dla nas dwóch i ręczniki, więc na nowo się rozpromieniłem. Nie trwało to długo, Michael zaraz pojawił się obok mnie, a ja dostałem do ręki bokserki i ręczniki, po czym brunet wziął mnie na ręce. Co prawda nogi strasznie mi dyndały z boku, ale było mi bardzo wygodnie, jak tak mnie niósł. I jeszcze dostałem całusa w głowę! Nic tylko się rozpłynąć. Naprawdę, on mnie chyba za bardzo rozpieszcza.
Co prawda, zostałem nazwany zdechlakiem, ale to pasowało w tej chwili do mojego stanu.
Weszliśmy do łazienki, gdzie niestety zostałem postawiony na ziemi, więc grzecznie stanąłem na własnych nogach i odstawiłem bieliznę wraz z ręcznikami na zamknięty kibelek. Odwróciłem się do mojego kochanego chłopaka i zobaczyłem, że ten siedzi na wannie i wyciąga ręce w moją stronę z tak uroczą miną, że nie mogłem się powstrzymać przed rozczulonym uśmiechem. Posłusznie podszedłem do Mikey'go i usiadłem mu bokiem na kolanach, podkurczając swoje nogi i wtuliłem głowę w jego szyję, rękoma obejmując klatkę piersiową. Już się nie mogłem doczekać tej ciepłej wody w wannie.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#213PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptySob Sie 08, 2015 8:30 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy zobaczyłem, że ten do mnie podchodzi. Objąłem go jedną ręką, drugą położyłem ne jego udzie i zacząłem go ładnie głaskać.
- Na pewno nic cię nie boli? - zapytałem i uniosłem brew, odsuwając jego głowę kawałek od siebie. No bo ja to muszę wiedzieć! Przecież bez tego to ja tutaj zdechnę. Znaczy... Dobra. Bez przesady. Ale to nie zmienia faktu, że chcę wiedzieć, czy aby na pewno nic mu nie zrobiłem.
Zaraz wody było już do połowy, więc ściągnąłem z siebie Alexa i powoli, spokojnie wszedłem do wanny, od razu się w niej rozkładając.
Jednak zaraz przypomniałem sobie, że jest jeszcze Alex, więc rozstawiłem nogi, chcąc, żeby usiadł pomiędzy nimi. Tak będzie wygodniej, przecież!
A poza tym bedę mógł go przytulać i w ogóle... Więc są dwa plusy.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#214PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptySob Sie 08, 2015 10:27 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Skrzywiłem się nieco, ale pokręciłem głową.
-Nie aż tak. No wiesz, trochę jesteś jednak duży-zaśmiałem się i pocałowałem go w policzek. Po chwili wstałem z niego, bo czas wejść do wanny. Kiedy on to zrobił, ja wszedłem zaraz za nim i usiadłem mu między nogami, tak jak chciał. Oparłem się o jego klatkę piersiową i odchyliłem głowę do tyłu, kładąc ją na ramieniu Michaela. Oj taaak, jak przyjemnie. Tego mi było trzeba.
-Nie idziemy jutro do szkoły-zarządziłem i uśmiechnąłem się, zamykając oczy.
Teraz mi się przypomniało nad czym myślałem zanim doszło do... no.
Jak to z nami jest? Kocham Michaela? Nie kocham? Ciężko to stwierdzić, ja chyba jeszcze nigdy nie byłem zakochany... a może byłem, tylko o tym nie wiem? Moi poprzedni partnerzy się nie liczą. Z pierwszym po prostu eksperymentowałem. Drugiego właściwie to było mi po prostu żal, bo latał za mną około pół roku. A trzeci... kochałem Seana?
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#215PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptySob Sie 08, 2015 11:02 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się ładnie, kiedy tylko Alex usiadł tak, jak chciałem. Dokładnie tak. Objalem go zaraz ramionami w brzuchu i pocalowalem w odsłonięte ramię, a potem szyję. No i co Alex? A tak bardzo broniles się, żeby tylko się ze mną nie myć.
Zasmialem się cicho i zagryzlem warge, a następnie sięgnąłem po żel pod prysznic i nalalem go sobie na dłoń. Wsmarowalem w klatke piersiową mojego faceta, a gdy usłyszałem o szkole, pokiwalem głowa ochoczo i zasmialem się.
- Jestem jak najbardziej za - powiedziałem, pocalowalem go ładnie znowu w szyję.
Przytulilem się do nieco bardziej i zaraz podjechalem dłonią na jego klatke piersiową, za która to przycisnalem go do siebie. Ja to już nawet mógłbym tak pójść spać. Dosłownie. Nie dość, ze mi ciepło to jeszcze Alex mam przy sobie i jest tak baaaardzo dobrze. Jebac już te moje siniaki. I tak jest cudownie.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#216PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptySob Sie 08, 2015 11:37 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się, czując jak Mikey co jakiś czas całuje mnie w szyję i ramię. Zamruczałem z przyjemności i zjechałem trochę w dół, opierając głowę o jego klatkę piersiową.
Kątem oka zauważyłem, jak chłopak bierze żel i już po chwili czułem, jak ten wsmarowuje mi mydło w brzuch i tors. Oh, mógłbym tu zasnąć. Jakie to miłe.
Zaśmiałem się głośno na jego entuzjastyczną reakcję i pokręciłem głową w niedowierzaniu. On naprawdę musi nienawidzić szkoły.
Jak tak człowiek leży ze swoim chłopakiem w wannie... to jest naprawdę bosko.
Sięgnąłem po mydło i odwróciłem się jednym szybkim ruchem zawodowca przodem do Michaela. Wycisnąłem sobie trochę płynu na rękę i zacząłem rozsmarowywać mu to na klatce piersiowej i ramionach.
-Mikey, co będziesz robił w święta?-spytałem, zastanawiając się nad tym dłużej. W końcu jeszcze nie całe dwa miesiące. Uh, uwielbiam gwiazdkę.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#217PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptySob Sie 08, 2015 8:45 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Roześmiałem się głośno, kiedy Alex tak szybko odwrócił się w wannie, że aż trochę wody wylało się na kafelki. Uśmiechnąłem się delikatnie do niego i położyłem ręce na jego biodra, żeby po chwili móc delektować sie dotykiem mojego chłopaka.
- Najpewniej spędzę je z mamą - powiedziałem i uśmiechnąłem się szeroko. - A co? - zapytałem, a zaraz wpadłem na jeden pomysł. - Wiesz... Gdyby nasi rodzice się polubili, to może spędzilibyśmy te święta razem? Wiesz... Moja mama, ja, ty i twoi rodzice? - dodałem, uśmiechnąłem się szeroko i pocałowałem go ładnie w czoło, a potem w nosek.
Na koniec podniosłem mu głowę i pocałowałem go ładnie w usta.
Smakowałem ich przez jakiś czas, a gdy w końcu się oderwałem - złapałem Alexa za ramiona i przycisnąłem go do siebie, obejmując i przytulając. Mój misiek.
Jestem normalnie jeszcze większa przylepa, niż wcześniej. Ale to dobrze, nie?
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#218PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptySob Sie 08, 2015 10:10 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Oczy mi od razu zabłyszczały, kiedy Michael zaproponował wspólne święta. Moi rodzice, Pani Gare i Mikey pod jedną choinką? Boże, tak! Ale będzie super! Moja mama i mama Michaela zrobią pyszną kolację, a tata będzie odśnieżał podjazd, a my z Mikey'm ubierzemy drzewko!
Zanim zdążyłem się odezwać, dostałem całusa w czoło i nos po czym Michael mnie pocałował, a ja nie protestowałem. Odwzajemniłem ten gest i objąłem go ramionami za szyję. Taki kochany i mój, tyylko mój!
Oderwaliśmy się od siebie i niemal od razu przytuliliśmy, co przyjąłem z ulgą, bo naprawdę miałem teraz ochotę na Mikey'go przylepkę. Wtuliłem się bokiem w jego klatkę piersiową i z cichym westchnięciem zacząłem zmywać z niego mydło, oblewając go powoli wodą z wanny.
-Tak, spędźmy razem święta. Moi rodzice się ucieszą. U was czy u nas?-spytałem z szerokim uśmiechem, już nie mogąc się doczekać. I dopilnuję, żeby stanąć z Michaelem pod jemiołą, o!
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#219PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptySob Sie 08, 2015 10:14 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

- Wiesz... Jeżeli nie naprawią wam okna to u nas - powiedziałem, zaśmiałem się, ale zaraz wyszczerzyłem się szeroko. - W sumie to raczej zależy jak tobie i rodzicom będzie wygodniej - powiedziałem, pocałowałem go ładnie w policzek, kiedy zmywał ze mnie pianę, a ja zaraz wstałem i obmyłem się do końca już sam.
Wyszedłem z wanny i okryłem się ręcznikiem.
- Trzeba ci kupić szczoteczkę do zębów. Żeby była u mnie, jak już i tak prawie tutaj mieszkasz - powiedziałem, zaśmiałem się i zacząłem szukać w jakiejś szafce za zapasowymi. O! Znalazłem!
Położyłem ją na umywalce i usiadłem na brzegu wanny.
- Wiesz co? - zapytałem i uśmiechnąłem się szeroko.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#220PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptySob Sie 08, 2015 10:25 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się i pokiwałem głową na znak, że miał rację. Bo miał, he. Wolałbym szybko załatwić tę sprawę z oknem, to może rodzice się nie będą musieli o niczym dowiadywać? Chodźmy na święta do Mikey'go, na pewno się zgodzą.
Po chwili chłopak wstał i obmył się z piany, więc ja zrobiłem to samo i wyszedłem z wanny zaraz za nim. No tak, woda zrobiła się już chłodna. Czas spać, jestem wykończony. Ciekawe, czyja to wina?
Niemal na zawołanie ziewnąłem, ale uśmiechnąłem się zaraz, kiedy usłyszałem tekst o szczoteczce.
Owinąłem się ręcznikiem i zacząłem wycierać.
-Najchętniej to bym tu wszystko przyniósł i już nie wychodził-zaśmiałem się i ucieszyłem na widok zapasowej szczoteczki. No i załatwione.
Wytarłem się, więc sięgnąłem po bokserki, które wsunąłem sobie na tyłek i spojrzałem zaskoczony na Mikey'go.
-Hm?-mruknąłem i czekałem, aż będzie kontynuował.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#221PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptySob Sie 08, 2015 10:36 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłem się do niego delikatnie.
- Skoro tak bardzo ci to przeszkadza to rzucę palenie - powiedziałem, po czym wypłukałem usta, szczoteczkę i wytarłem się ręcznikiem.
Potem ubrałem świeże bokserki i znowu uśmiechnąłem się do swojego faceta.
Święta razem to jednak będzie coś świetnego. Poza tym... Skoro jego mama jest taka super i w ogóle to jasne jest, że powinny się z moją polubić. Oby to się nie skończyło na tym, że nie przypadną sobie do gustu, bo ja się tak nie zgadzam.
- Znowu mam cię zanieść? - zapytałem z szerokim uśmiechem i pocalowałem go w policzek. No co? Należy mu się noszenie! Za... To wszystko i w ogóle.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#222PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptySob Sie 08, 2015 10:43 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się naprawdę bardzo szeroko i musiałem się powstrzymać, żeby nie podskoczyć w miejscu z radości.
-N-naprawdę? Moje kochanie, dziękuję!-ucieszyłem się i kiedy dostałem całusa w policzek, przytuliłem się do niego mocno, obejmując rękami w pasie i kładąc głowę na nagim ramieniu.
-Tak, zanieś mnie. Tylko umyję zęby-zaśmiałem się cicho i w podskokach podszedłem do umywalki i nałożyłem trochę pasty na świeżą szczoteczkę.
Umyłem szybko, co miałem umyć i wypłukałem usta z miętowej piany. Wytarłem je i wyciągnąłem od razu ręce w stronę mojego chłopaka, żeby mnie zaniósł do sypialni.
I dzisiaj się wyśpimy razem, bo nie idziemy do szkoły i będzie cudownie.
I może w końcu zadzwonię do tego faceta od szyby. Miałem nadzieję, że żaden sąsiad się tym nie zainteresował. Ale raczej nie... Okno nie było widoczne przez balkon i tę wysokość...
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#223PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptySob Sie 08, 2015 10:47 pm

[center]Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

- Nooo - rzuciłem i kiedy ten simę do mnie przytulił - objąłem go ładnie.
Jednak zaraz Alex umył zęby, a po chwili wyciągnął ręce w moja stronę, więc podszedłem ładnie i złapałem go za tyły kolan i za plecy, żeby chwilę potem podnieść go sobie na przedramiona.
Pocałowałem go ładnie w głowę, podrzuciłem lekko i zaraz wyszedłem z nim z pokoju.
Usłyszałem, jak ktoś wchodzi do domu, a słysząc obcasy, uśmiechnąłem się. Jest dziewiąta, a ta dopiero w domu. No cóż.
Poszedłem z Alexem do siebie i tam od razu położyłem go na materacu. Zgasiłem światło i podłączyłem telefon do ładowania. Potem wróciłem do łóżka i położyłem się obok mojego Alexa, chwilę potem podkładając mu pod rękę swoje ramię, żeby miał sobie z niego poduszkę. Przy okazji był bliżej mnie i w ogóle. [/center[
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#224PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptySob Sie 08, 2015 11:05 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Mikey wziął mnie na ręce i zaśmiałem się cicho, kiedy mnie podrzucił, bo uczucie było na serio zabawne. Objąłem go ładnie ramionami za szyję, żeby nie spaść jakby co i cmoknąłem go w szyję, w zamian za całusa, którego dostałem w głowę.
Wyszliśmy z łazienki, a po drodze zarejestrowaliśmy obaj powrót do domu Pani Gare. Czy mi się wydaje, czy ona spotkała się z tym całym Thomem? Ta, już po chwili miałem pewność. Naprawdę, przy Michaelu totalnie zapominam, co potrafię.
Weszliśmy z powrotem do sypialni, gdzie zastało nas nieźle rozwalone łóżko, na widok którego trochę się zmieszałem. Już zawsze w tym miejscu będę wspominał tylko i wyłącznie nasz seks. Świetnie.
Brunet położył mnie na łóżku, na co się do niego leniwie uśmiechnąłem i zakopałem pod kołdrę, czekając aż ten też do mnie dołączy. Zrobił to po chwili, a ja od razu ułożyłem głowę na jego ramieniu i wtuliłem w klatkę piersiową. Dopiero teraz poczułem, jak wylatują ze mnie wszystkie siły. Oj, spaaaaać.
-Dobranoc, kochany ty mój-szepnąłem jeszcze i odpłynąłem niemal od razu.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#225PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 EmptySob Sie 08, 2015 11:10 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Kiedy Alex już dawno spał - ja sobie leżałem i patrzyłem się na niego, co jakiś czas przykrywając go kołdrą, albo cmokając w policzek. Odgarniałem mu włosy z oczu i tak też zasnąłem. Nie do końca wiem, o której.
Jednak kiedy się obudziłem - Alex jeszcze spał, wiec czym prędzej się ubrałem i wyszedłem do apteki. Kupiłem jakieś silne przeciwbólowe tabletki i wróciłem do domu. Zrobiłem nam tosty, a, że jestem cudownym chłopakiem, były w kształcie serc. Chyba nie musze mówić, jak bardzo się natrudziłem, żeby powycinać takie serduszka z chleba?
I kiedy miałem już herbatę i śniadanie i szklankę wody do popicia z tabletkami - tak też poszedłem na górę, do swojego faceta. Położyłem to wszystko na szafce nocnej, rozebrałem się do bokserek i znowu położyłem się do łóżka, przytulając mojego Alexa. No i teraz tylko walnąć głupa, że nie wiem, skąd to śniadanie i będzie git.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Sponsored content




Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty
#226PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Opowiadania grupowe :: Archiwum-
Skocz do: