Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
AutorWiadomość
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#301PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyPią Sie 21, 2015 1:34 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Kiedy zaczął się zachowywać jak obrażone dziecko - roześmiałem się głośno i zaraz usiadłem na jego biodrach i podciągnąłem mu koszulkę.
- Nie, ale byłoby dobrze, gdybyś poszedł - powiedziałem cicho i pocałowałem go w sam dół gręgsłupa, zaraz nad linią spodni. Potem znowu, tylko nieco wyżej. I potem znowu. To nic, że to szpital. Ja go tylko całuję. A to zabronione nie jest.
Zszedłem z niego i podniosłem mu głowę.
- Od kogo ja lekcje wezmę? - zapytałem cicho i zabrałem mu kilka kosmyków włosów za ucho.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#302PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyPią Sie 21, 2015 1:58 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Zamruczałem cicho w poduszkę, kiedy Michael usiadł na moich biodrach i poczułem, jak rozchodzi się po mnie gęsia skórka, gdy ten podciągnął moją koszulkę. Nie spodziewałem się tego, ale chłopak zaraz zaczął całować mnie po plecach, przez co jeszcze mniej chciało mi się stąd ruszać. Kiepski z ciebie negocjator, Mikey.
Westchnąłem niezadowolony, gdy brunet się ode mnie odsunął i na jego gest podniosłem głowę.
-No dobrze, masz rację. I tak już nie zdążę na pierwszą lekcję...-mruknąłem i podniosłem się do siadu, przeciągając mocno.
-Ale wrócę do ciebie zaraz po szkole-zapewniłem i popchnąłem delikatnie Mikey'go na materac, siadając mu na udach. Pochyliłem się i złączyłem nasze wargi w subtelnym pocałunku na do widzenia.
-Pa, Mikey-szepnąłem i szybko z niego zszedłem, pędząc do wyjścia ze szpitala.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#303PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptySob Sie 22, 2015 9:04 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


- Będe czekać - powiedziałem z uśmiechem i gdy pchnął mnie na materac - uśmiechnąłem się szeroko i zaraz oddałem jego pocałunek, kładąc rękę na jego tyłu, który zresztą zaraz ścisnąłem.
- Pa, Ali - powiedziałem i zaraz znowu leżałem na materacu, nie mając pojęcia, co mam ze sobą zrobić.
Wyciągnąłem książkę, którą zabrał mi Alex, ale już po około trzech stronach, ktoś zapukał mi do drzwi. Spojrzałem na faceta, po czym uśmiechnąlem się lekko.
- Hej, przeszkadzam? - zapytał Ramon, a ja pokiwałem przecząco glową.
- Nie, nie. Siadaj - powiedziałem i przystawiłem mu krzesło do swojego łóżka. W sumie rozmowa zaczeła się od książki, którą zresztą przeczytał. A jakoś tak skończyło się na tym, że gadaliśmy trochę o motorach, trochę o motoryzacji, o mnie i o nim, o Alexie, nawet mu o Danielu opowiedziałem. I wtedy najbardziej zdziwiło mnie, kiedy powiedział, że gdyby był na miejscu Alexa nie wypuściłby mnie z rąk za takie coś. Chociaż w sumie to nic wielkiego nie było.
Naprawdę jeszcze z nikim, poza Alexem, tak dobrze mi się nie gadało. I w sumie nawet nie wiem kiedy, ale zaraz przyszła godzina czternasta, a Ramon zaproponował mi obiad, który zresztą sam kupił. Może spełnienie marzeń to to nie było, bo kebab kupiony za rokiem, ale zawsze coś.
jednak koło trzeciej musiał się zbierać, więc oczywiście pożegnaliśmy się i powiedział, że może jutro przyjdzie, żeby dotrzymać mi towarzystwa, kiedy mojego chłopaka nie będzie. No i... W sumie dobrze.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#304PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptySob Sie 22, 2015 11:26 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallasu%20&name=Yesterday%20Again
Kiedy byłem już w autobusie, zaśmiałem się cicho pod nosem, bo zorientowałem się, że Mikey podłapał ksywkę, którą moja mama mi wymyśliła. Zawsze chciała, żebym nazywał się Alan, dlatego tak mnie nazywała. Za to tata uparł się przy Alexandrze, a jako, że obaj lubili też Sammuel to... cóż poradzić.
Pod szkołą byłem równo z dzwonkiem na trzecią lekcję i na całe szczęście wychowawca był wyrozumiały, kiedy usłyszał,że byłem u Michaela.
Przez następne kilka godzin rozmawiałem z różnymi ludźmi i starałem się skupić na przedmiotach, ale i tak w mojej głowie nadal tkwił Mikey. I pewnie prędko z niej nie wyjdzie.
Gdy tylko zadzwonił dzwonek na ostatnią lekcję, zebrałem swoje rzeczy i pognałem na autobus, który dzisiaj rano przywiózł mnie do szkoły, aby teraz zawiózł mnie w drugą stronę z powrotem do szpitala. Znalazłem się pod białym budynkiem pół godziny później i zahaczyłem jeszcze po drodze do kawiarni, gdzie wziąłem kawę na wynos dla mojego chłopaka. Następnie wszedłem do szpitala, witając się z panią w rejestracji i od razu poszedłem do sali, w której leżał mój ukochany. Po drodze znowu spotkałem Ramona, który ... chyba mnie zauważył, bo usłyszałem coś, czego nigdy bym nie chciał usłyszeć. Kto by pomyślał? Wybacz, ale nie zamierzam go oddawać nikomu.
Z nieco zepsutym humorem wszedłem do sali, odprowadzony przez wrogi wzrok tamtego mężczyzny i przybrałem na usta uśmiech.
-Cześć, Michael. Jak się czujesz? Przyniosłem ci kawę-powiedziałem, podając chłopakowi kubek i siadając na krześle obok łóżka.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#305PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptySob Sie 22, 2015 11:31 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Zaraz do sali przyszedł Alex, więc wyszczerzyłem sie do niego, dokańczając swojego kebaba. Odłożylem złotko i wytarłem sobie buzię. Zaraz usiadł na krześle, więc pokiwałem głową, mówiąc tym samym, żeby dał mi chwilę, aż przełknę.
- Hej skarbie - powiedziałem i zniżyłem się, całując go ładnie w usta. - Dzięki, super - powiedziałem i złapałem kubek, odkładajac go na szafkę obok, żeby wystygło. Za ten czas złapałem go za rękę i ścisnąłem lekko jego palce.
- Coraz lepiej. Nic mnie nie boli i nie kaszlę, ani nic - powiedziałem z uśmiechem, przesuwając się, żeby usiadł obok mnie.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#306PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptySob Sie 22, 2015 11:44 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się, widząc jego buzię, która była wypchana jedzeniem. Czyżby pani Gare się nad nim zlitowała i przyniosła mu kebaba? Czy może Ramon..? Nie chciało mi się poruszać tego tematu, wystarczyło mi, że koleś leci na mojego faceta. Najpierw go przejechał, a teraz to. Na pewno się nie polubimy.
Wyrwałem się z rozmyślań, kiedy Mikey mnie pocałował, a ja to odwzajemniłem, chociaż dziwnie było całować się z kimś, kto smakował kebabem. Ścisnąłem za to jego dłoń i tak jak chciał - usiadłem na łóżku, opierając głowę o jego ramię.
-Dobrze to słyszeć. Pani Gare mówiła, że w piątek rano będziesz mógł już stąd wyjść-powiedziałem i pocałowałem go przelotnie w szyję. Już się nie mogłem doczekać tego piątku.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#307PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptySob Sie 22, 2015 11:50 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąlem się miękko, kiedy usiadł i objałem go ładnie ręką, przytulając do siebie. Oparłem głowę o tą jego i podciągnąłem mu koszulkę, kiedy połozyłem ją na jego biodrze. Dobrze czuć jego ciepełko na swojej łapce.
- Ano - powiedziałem i zaśmiałem się, kiedy to pocałował mnie w szyję. Zaraz uniosłem mu dłoń i pocałowałem go tak, jak należy. - A wtedy cały dzień spędzimy razem, okej? Pojedziemy do kina, a potem zjemy coś. Ugotuję taką wiesz... Romantico kolację i w ogóle - powiedziałem i uśmiechnąłem się szeroko do swojego faceta, zaraz znowu całując go w skroń. - I zostaniesz u mnie na noc - dodałem, całując go w szyję, potem w ramię, kiedy je odsłoniłem. - Na caaaałą noc - wyszczerzyłem się do niego, znowu go do siebie przytulając,
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#308PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptySob Sie 22, 2015 11:57 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zamruczałem radośnie, czując jego rękę pod swoją koszulką. Rany, tak bardzo mi go brakuje. Nie umiem już bez niego się wyspać, za bardzo przyzwyczaiłem się do tego ciepełka.
Po chwili Mikey się pochylił i złączył nasze usta, co przyjąłem z wielką ochotą, obejmując dłonią jego nieco ostry policzek. Nie dają mu się golić w tym szpitalu?
Gdy skończyliśmy, Michael zaproponował coś, na co moje serce mimowolnie podskoczyło trzy razy szybciej. Uśmiechnąłem się, kiedy jeszcze do tego pocałował mnie w skroń, potem szyję i ramię... uh, głupi szpital.
-Randka?-spytałem, uśmiechając się najładniej jak byłem w stanie. Tak bardzo mi go brakowało.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#309PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyNie Sie 23, 2015 12:04 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

- Tak. W końcu kiedyś trzeba - powiedziałem z ładnym uśmiechem, a zaraz znowu pocałowałem go ładnie, gładząc dłonią jego policzek.
- Wiesz... jakbyś był cicho to może... - dostał całusa w szczękę. - byśmy... - dodałem po chwili, całując go w szyję, kiedy moja ręka z biodra przeniosła się na jego klatkę piersiową, obejmując całą jego pierś. - zrobili coś baaaardzo - odsunąłem mu koszulką obojczyk i to w niego dostał kolejnego całusa. - baaardzo niegrzecznego? - zapytałem w końcu, zostawiając jego górną część koszulki tylko po to, żeby zaraz zsunąć dłoń na jego tyłek, który zaraz ładnie ścisnąłem. Grzeczny jestem!
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#310PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyNie Sie 23, 2015 12:14 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się i skinąłem głową. Rany, jak ja dawno nie byłem na randce! Wieki! A z Mikey'm to... w ogóle, nie byliśmy chyba na żadnej?
Mruknąłem cicho, uśmiechając się pod nosem gdy Michael odezwał się znowu. No proszę, jaki perwers. Przymknąłem oczy i wplotłem dłoń w jego ciemne włosy, odchylając głowę na bok.
Westchnąłem ciężko, bijąc się z myślami i zagryzłem wargę.
-Nie wiem, czy umiałbym być dostatecznie... cicho-mruknąłem, uśmiechajac się nikle. Czy te drzwi miały w ogóle zamek?
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#311PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyNie Sie 23, 2015 12:19 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnałem się szeroko, a chwilę potem zmrużyłem oczy i wstałem, siadajac na brzegu łózka. Odpiąłem kroplówkę, wyciągnąłem te śmieszne rureczki z nosa i wszystko odłożyłem, bo w końcu potem i tak będę musiał to założyć.
Wstałem i podszedłem do drzwi. Zamknąłem je, a korzystając z tego, że klucz był w drzwiach po drugiej stronie - wyciągnąłem go i włożyłem od naszej strony, zamykając je na klucz. Podchodząc do łózka już ściągnąłem z siebie koszulkę, a unosząc się nad Alexem - on miał już rozpięte przeze mnie spodnie.
- Dasz rade - powiedziałem cicho i uśmiechnąłem się, calując go baaardzo ładnie i baaardzo namiętnie. Tak, jak powinienem go zawsze całować.
Ściągnąłem z niego koszulkę, która swoją drogą dołączyła do mojej i znowu go calowałem, jeżdżąc dłońmi po całym jego brzuchu, klatce piersiowej i bokach. Tak! Tak ma własnie być!

Hihi :3
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#312PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyNie Sie 23, 2015 12:27 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się, nie wierząc, że zgodziłem się na seks w szpitalu. Ale co mogłem poradzić? Byłem na niego cholernie napalony po tych dwoch tygodniach. Miałem tylko nadzieję, że mu to jakoś no... nie zaszkodzi.
Uśmiechnąłem się prowokacyjnie do Mikey'go, gdy ten do mnie podchodził i jak tylko zawisł nade mną pół nagi, ułożyłem dłonie na jego biodrach. Jeździłem nimi w górę i w dół, kręcąc rozmaite wzory. Próbowałem też nadążać za namiętnymi pocałunkami, trwającymi niemal nieskończoność. Skorzystałem z chwili przerwy na zdjęcie mojej koszulki i wziąłem głęboki, drżący oddech, zaraz wracając do uwielbianych przeze mnie ust. Objąłem go ramionami za szyję i podniosłem biodra do góry, ocierając się o jego uwięzionego za dżinsami i bokserkami penisa. Zdusiłem w sobie jęk, przygryzając dolną wargę bruneta i zjechałem dłońmi w dół, żeby odpiąć jego guzik od spodni.

Tak, wiem, że jesteś szczęśliwym człowiekiem w tej chwili XD
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#313PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyNie Sie 23, 2015 12:33 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się szeroko do swojego faceta i zdusiłem w sobie westchnięcie, kiedy tylko ten otarł się o mnie kilka razy. No... Serio? Tylko tyle? No wiesz, mój drogi przyjacielu. Ja rozumiem, że dawno dotykany nie byłeś, nawet patykiem, ale żeby aż tak?
Ściągnąłem z niego spodnie i rzuciłem je gdzieś dalej, usmiechając się jak pojebany, kiedy to robiłem i zaraz na spokojnie mogłem wsunąć dłoń pod jego bokserki, prosto na pośladek, który ścisnąłem i to porządnie. Kochanym, miłym chłopakiem będę, tak.
- Aleeex? - zacząłem, zjeżdżając ustami na jego szyję, potem na ramię i obojczyk, a dotarłszy do jego sutków - zacząłem je męczyć, wchodząc w Alexa jednym palcem, żeby móc już teraz go przygotować. Na coś... większego. Tsa.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#314PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyNie Sie 23, 2015 12:45 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Westchnąłem ciężko, zamykając oczy, gdy poczułem chłód na nogach. Cóż, pozbył się moich spodni, więc to chyba normalne. Sięgnąłem w dół, aby z jego zrobić dokładnie to samo, jednak przy okazji ściągnąłem przy tym bokserki. A raczej zsunąłem, bo dalej nie byłem w stanie. Ważne, że był dostęp tam, gdzie trzeba.
Ręka Michaela zawędrowała na mój pośladek, a ja ścisnąłem ręką prześcieradło, żeby nikt mnie przypadkiem nie usłyszał, gdy będę tak wzdychać non stop. Wypuściłem powietrze z płuc i uchyliłem powieki.
-T-tak?-spytałem drżącym głosem i uśmiechnąłem się pod nosem, łapiąc w rękę jego powoli rosnącego penisa. W tym momencie poczułem, jak wsuwa się we mnie jeden jego palec, a i usta na sutku kompletnie odbierały mi oddech. Nie mogąc tego w sobie zdusić, jęknąłem cicho, gryząc wnętrze policzka.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#315PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyNie Sie 23, 2015 12:54 am

Nawet nie wiesz, jak bardzo <3 :D

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Kiedy zsunął ze mnie bokserki - ściągnąłem je do końca, szczerząc sie do niego jak powalony. Potem jeszcze tak ładnie złapał i w ogóle... No. Uwielbiam człowieka.
- Nic, już nic - powiedziałem i podniosłem go lekko, żeby ściągnąć z niego bokserki i uważając, że w sumie już mu rozciągania wystarczy - wszedlem w niego powoli, od razu czując, że jest tam trochę więcej miejsca, niż porpzednio. No, Alex. Pięknie. Jeszcze kilka razy i w ogóle będzie super.
Złapałem w rękę od razu jego penisa, po czym podniosłem się do siadu, ciągnąć go za sobą. Pocałowałem go mocno, żeby zdusić jego jęk i nawet, kiedy zaczynałem się powoli poruszać - dalej go całowałem. No bo... Co potem bedzie, jak ktoś go usłyszy, co?
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#316PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyNie Sie 23, 2015 1:05 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zmarszczyłem brwi, nie rozumiejąc za bardzo sytuacji. Co on mi chciał powiedzieć? Przecież nie zaczynałby rozmowy w takiej chwili bez powodu!
Zostawiłem ten temat jednak w spokoju i przestałem poruszać ręką na jego penisie. Podniosłem biodra do góry, żeby Mikey mógł je ze mnie zdjąć, kiedy nagle wszedł we mnie gwałtownie. Rany, tak bez ostrzeżenia?! Od razu zakryłem sobie usta ręką, żeby nie krzyknąć. Trochę zabolało, ale nie aż tak jak za pierwszym razem. Dłoń Michaela zawędrowała na mojego penisa, przez co stęknąłem mu w usta, które na całe szczęście zajęły się teraz czymś innym.
Zmieniliśmy pozycję, co trochę mnie zdziwiło, ale... było chyba nawet jeszcze lepiej. Objąłem go ramionami za szyję i zacząłem się miarowo poruszać w górę i w dół.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#317PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyNie Sie 23, 2015 1:11 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy tylko zaczął się poruszać, po czym drugą ręką dotknąłem jego policzka, który zreszą zacząłem gładzić kciukiem. Przyśpieszyłem delikatnie, zeby mu nic się nie stało i tak samo przyśpieszyłem ruchy ręką na jego penisie.
- Nie boli? - zapytałem w pewnym momencie miedzy pocałunkami, kiedy zjechałem na dosłowną chwilę na jego szyję, żeby zaraz znowu wrócić do jego ust.
I znowu móc go tak nieziemsko całować. Jak ja kocham te usta to to jest jedna, wielka porażka.
Znowu przyśpieszyłem, otwierając oczy, żeby spojrzeć, czy nie zaciska tych swoich, albo, czy przypadkiem nie lecą mu łzy. Jednak wolę kontrolować sytuację, tym bardziej, że to mój facet i nie chce mu sprawiać bólu.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#318PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyNie Sie 23, 2015 6:09 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Nie wytrzymałem i jęknąłem głośno, kiedy moje usta oderwały się od tych Michaela. Uśmiechnąłem się lekko na jego pytanie, oddychając głośno i pokręciłem głową, gryząc górną wargę. Błagam, niech nikt tutaj teraz nie wchodzi, nie puka i nie patrzy!
Mikey znów mnie pocałował, a ja objąłem go nogami wokół bioder, żeby móc się szybciej i lepiej poruszać na jego penisie. Czułem, że sam już długo nie wytrzymam, bo jego ręka dodatkowo doprowadzała mnie do białej gorączki.
Jak powiedziałem, tak się stało i po kilku minutach jęknąłe głośno, oblewając spermą mój brzuch i starałem się wyrównać oddech po przebytym orgaźmie.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#319PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyPon Sie 24, 2015 9:32 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Zagryzłem własną wargę, kiedy Alex jęknął. No przestań, no... Jakby ktoś p[rzechodził obok sali to to bardzo łatwo usłyszeć, więc, Alex, błagam...
Przez następne kilka minut co chwila przyśpieszałem i ręką i biodrami, starając się robić jak najlepiej Alexowi i sobie.
Ale... Tsa... Nie trwało to jakoś specjalnie długo, bo zaraz Alex spuścił się sobie na brzuch i mi na rękę, a ja doszedłem w nim. Zaagryzłem wargę i oparłem głowę o jego klatkę, korzystając z tego, że był na mniej - więcej takiej wysokości.
- Wszystko okej? - zapytałem, kiedy oddech już lekko mi się wyrównał, podobnie do kołaczącego serca. Położyłem Alexa na materacu, a sam wyszedłem z niego i ubrałem swoje bokserki, a potem spodnie. Podpiąłem kroplówkę, założyłem te śmieszne rurki i usiadłem obok mojego faceta, uśmiechając się do niego szeroko.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#320PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyPon Sie 24, 2015 11:05 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Pokiwałem głową, uśmiechając się leniwie i pozwoliłem mu się położyć na materacu. Wziąłem głęboki oddech i spojrzałem z zazdrością na Michaela, który właśnie się ubrał.
-Masz tutaj jakąś łazienkę?-spytałem z nadzieją, podnosząc głowę.
W końcu cały byłem lepki i brudny, a nie mogę leżeć tutaj taki nagi! No i chcę się do mojego chłopaka przytulić, nie brudząc go.
-Albo chusteczki?-mruknąłem sennie, przeciągając się.
Ależ mi się chciało spać. Chociaż nie lubiłem wysiłku, ten sposób na spalanie kalorii bardzo mi się podobał. Jeśli będziemy to częściej praktykować to Michael nie będzie musiał chodzić na żadną siłownię.
Zaśmiałem się pod nosem i podniosłem do siadu, aby być na tej samej wysokości co brunet.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#321PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyPon Sie 24, 2015 4:39 pm

[Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


- Na przeciwko - pokazałem dłonią na drzwi zaraz przed moim łóżkiem. - Jest chyba prysznic, a w szafeczce jest ręcznik i coś do umycia - dodałem po chwili z miękkim uśmiechem.
Zaraz jednak podniosłem się delikatnie i sięgnąłem po swoją kawę, która była już letnia. Ale tym lepiej, bo przynajmniej dało się ją pić. I to tak szybko w miarę.
- Biedactwo moje - powiedziałem z uśmiechem i nie przejmując się ani tym, że jest spocony, ani tym, że najpewniej cały się lepi - przytuliłem się do jego ramienia, które zaraz zacząłem całować. Raz, drugi, trzeci. Pięknie, naprawdę.
- Jak wyjdziemy na tą randkę, to coś ci powiem. Ale to dopiero wtedy, okej? - zapytałem z szerokim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#322PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyPon Sie 24, 2015 6:51 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Klasnąłem uradowany w dłonie i ziewnąłem raz jeszcze. Kurczę, bycie na górze naprawdę wyczerpuje człowieka.
Fakt, że mogłem się umyć bardzo mnie cieszył, bo co miałbym zrobić taki brudny? Chodziłbym nago po szpitalu i moje starania na bycie cicho podczas seksu spełzły by na niczym.
Mikey napił się kawy, a ja próbowałem się przekonać do wstania, ale było mi zbyt dobrze, żebym się ruszał. Po chwili poczułem, jak mój chłopak się do mnie przytula, więc już w ogóle odrzuciłem myśli o prysznicu. Pięć minut nikogo nie zbawi.
Uśmiechnąłem się i przekręciłem głowę, aby pocałować Michaela w czoło.
Zaśmiałem się pod nosem, gdy cmokał mnie w ramię i przekręciłem się, aby leżeć do niego twarzą. Zmarszczyłem brwi na jego słowa.
-Ej, ale dlaczego dopiero wtedy?-spytałem, nieco obrażony. Jestem zbyt ciekawskim człowiekiem, żeby czekać do piątku!
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#323PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyPon Sie 24, 2015 9:19 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy zobaczyłem tą jego ładną buźkę. Zaraz jednak mój chłopak zmarszczył brwi i gdy wyrzucił mi z takim pytaniem - uśmiechnąłem się szeroko.
- Bo to będzie odpowiednia chwila, żeby móc to powiedzieć - powiedziałem z uśmiechem, całując go w nos. - No, już, idź pod ten prysznic - dodałem po chwili, po czym położyłem rękę na jego nadal nagim biodrze. Przesunąłem po nim ręką w dół - do uda i do góry - do żeber. I tak sobie jeździłem samymi opuszkami palców, bardzo powoli i spokojnie.
Zaraz jednak zabrałem rękę i podniosłem się, żeby poszedł i się umył, skoro tak bardzo chce. A ja muszę zobaczyć, czy coś mi się z płucem nie zrobiło... A może szwy poszły? Ale w sumie jak tak oglądam to nic się nie dzieje. Jest ogarnięcie i w ogóle. Tylko w takim razie co mnie tak boli?
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#324PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyPon Sie 24, 2015 11:34 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uniosłem jedną brew do góry w geście zaskoczenia. Czy to mogło być coś aż tak ważnego? Co takiego? Cholera, nienawidzę nie wiedzieć, co jest grane!
Zmarszczyłem nos, gdy Mikey mnie w niego cmoknął i westchnąłem głośno, dając za wygraną. No dobrze, skoro tak bardzo chce z tym zaczekać... nie będę naciskał.
Poczułem jego rękę na swoim biodrze, co mimo zmęczenia i tak wywołało gęsią skórkę. Nie moja wina, że ten chłopak tak na mnie działał.
Rozkoszowałem się jakiś czas jego dotykiem, aż ten to przerwał, co oznaczało, że powinienem się umyć. Więc wstałem niechętnie i ruszyłem do wskazanej mi wcześniej łazienki. Nie musiałem się nawet rozbierać, ha!
Umyłem się szybko, omijając włosy i wyszedłem, wycierając się ręcznikiem. Następnie owinąłem go sobie w pasie i wyszedłem z łazienki, aby się ubrać.
Dopiero pod prysznicem się zorientowałem, że nie użyliśmy prezerwatywy... ale ... to chyba nic takiego przecież, Michael się nie przejmuje w końcu.
Czysty i ubrany wróciłem na łóżko mojego chłopaka, odkluczając wcześniej drzwi.
-Nie masz nawet pojęcia, jak bardzo chcę tu z tobą spać-mruknąłem, obejmując bruneta w pasie i wciskając głowę w jego zdrową stronę klatki piersiowej.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#325PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 EmptyWto Sie 25, 2015 2:45 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Zaraz moje kochanie wyszło do łazienki, a ja mogłem pewniej sprawdzić, co mi jest. Syknąłem może ze dwa razy z bolu, kiedy tylko dotykałem tej swojej zszytej ranki. Może to? Tak. Albo... Nie wiem. Dobra, nie ważne.
Zaraz wrócił do mnie Alex, a kiedy powiedział, że najchętniej to by u mnie spał, objąłem go ładnie łapkami.
- wiem, kochanie - mruknąłem cicho i zagryzłem wargę. - Też wolałbym, żebyś tutaj był - powiedziałem z uśmiechem, żeby zaraz mocniej przyciągnąć go do siebie.
- Ale ni da rydy - mruknąłem. - Poza tym... Musisz odrobić lekcje, nie? I w ogóle... Nie chcę, żebyś przeze mnie miał braki - mruknąłem cicho, żeby zaraz potem przesunąć dłonią po jego boku. Sięgnąłem reką po kawę i dopiłem ją. No i nie ma kawki...
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Sponsored content




Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty
#326PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 13 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Opowiadania grupowe :: Archiwum-
Skocz do: