Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#451PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyNie Wrz 13, 2015 8:28 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się lekko i złapałem za dłoń Alexa.
- Pewnie, nie ma sprawy. Ostatnio mój kolega mi go wyremontował. Teraz się świetnie jeździ - powiedziałem z szerokim uśmiechem. - Jak pan chce możemy przejechać się razem - dodałem z uśmiechem, skierowanym w stronę mojego faceta.
Jeżeli jego ojciec umie jeździć to już wiem, że będziemy mieli pełno tematów do rozmawiania. Jeszcze bardziej kocham jego rodzinę, serio! Ale Alexa najbardziej.
Westchnąłem cicho i zagryzłem wargę, patrząc na nasze splecione dłonie. Jak to słodko wygląda.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#452PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyNie Wrz 13, 2015 8:40 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Odwzajemniłem uśmiech Michaela i przez myśl przeszło mi coś takiego... że chciałbym, aby tak już było zawsze. Moi rodzice, rodzice Michaela i on sam. Pogłaskałem go delikatnie kciukiem po wewnętrznej strone dłoni i zaśmiałem się na szczęśliwą reakcję taty, który mógł przejechać się z Mikey'm na motorze.
Dojechaliśmy niedługo później na nasze osiedle, a rodzice wjechali na parking podziemny, na którym zawsze stał nasz samochód.
Wysiedliśmy i ruszyliśmy do windy, aby po chwili dojechać na nasze piętro.
-Ali, śpijcie z Michaelem u ciebie w pokoju, bo na strychu jest o tej porze roku bardzo zimno-powiedziała mama z miłym uśmiechem i wpuściła do mieszkania.
-Jasne mamo. To my już pójdziemy do mnie, a wy koniecznie połóżcie się spać i odeśpijcie poranny lot-powiedziałem, przytulając każdego i życząc im dobranoc po czym pociągnąłem moje kochanie do sypialni.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#453PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyNie Wrz 13, 2015 8:47 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Zaraz dojechaliśmy na parking, w którym to zaparkowaliśmy. Potem pojechaliśmy na Alexa piętro. Zaraz Anne odezwała się, żebyśmy nie spali na strychu, a ja pokiwałem głową i zaraz znaleźliśmy się w sypialni, po którym pożegnaniu.
Usiadłem na łóżku, po czym podniosłem rękę do swojego czoła.
- Jutro się umyjemy, co? Jestem zmęczony - powiedziałem, ściągając swoją koszulkę, a potem spodnie. - I zrobię nam wszystkim jutro śniadanie - dodałem z uśmiechem, patrząc na mojego faceta. Kocham go.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#454PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyNie Wrz 13, 2015 8:57 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Poszliśmy do sypialni i Mikey od razu rzucił się na łóżko. No cóż, po tym seksie, który sobie dzisiaj zafundowaliśmy...
-Kochanie, dopiero co się myliśmy-zachichotałem, przypominając sobie nasz uroczy prysznic we dwoje.
Postanowiłem pójść w ślady mojego chłopaka i pozbyłem się swojej koszulki oraz spodni, następnie dosłownie wskakując na łóżko obok bruneta. Wszedłem pod kołdrę, ale zanim ułożyłem się grzecznie na poduszce, usiadłem okrakiem na Michaelu i położyłem głowę na jego klatce piersiowej, przytulając mocno i wsłuchując się w jego bicie serca.
-Tak bardzo cię kocham, Mikey. Dziękuję, że ze mną jesteś. Nie wiem,co bym zrobił, gdyby cię tutaj nie było-powiedziałem powoli, wyobrażając sobie niechętnie ten świat bez Michaela. Siedziałbym codziennie sam w domu, nie mówiąc o szkole, która nadal byłaby dla mnie piekłem.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#455PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyNie Wrz 13, 2015 9:08 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się lekko, kiedy Alex podszedł do łóżka, a zaraz usiadł mi na kolanach, wiec od razu objąłem go ładnie, kładąc swoją dłoń na jego głowie. Przycisnąłem go do siebie i pocałowałem w te jego białe włoski.
- Nie masz za co dziękować, kochanie - powiedziałem cicho, opierając policzek o jego głowę. - Jesteś najlepszą osobą, która mogła mi się trafić, więc to ja powinienem ci dziękować - dodałem cicho, znowu całując go w głowę. - A ja i tak kocham cię mocniej - dodałem, szczerząc się jak głupi. - I zrobiłbym dla ciebie wszystko, wiesz? - dodałem cicho, odsunąłem od siebie jego głowę i spojrzałem mu ładnie w oczka, żeby chwilę potem przyłożyć swoje czoło do tego jego. Moje kochanie.
Zaraz jednak opadłem na łóżko tułowiem, dalej z Alexem na kolanach, po czym przekręciłem nas tak, żebyśmy byli ułożeni w dobrą stronę. Następnie przykryłem nas kołdrą i pocałowałem go w głowę.
- Dobranoc, skarbie - powiedziałem cicho, patrząc się w sufit.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#456PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyNie Wrz 13, 2015 9:19 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Na jego słowa przeszedł mnie taki przyjemny dreszcz, a na sercu rozlało się ciepło. Miałem wielkie szczęście, że Mikey zwrócił na mnie uwagę tamtego dnia w szkole i teraz mogliśmy być w tym punkcie, w jakim byliśmy. Czułem, że gardło mi się zaciska od łez, które powoli zbierały mi się pod powiekami, ale nie pozwalałem im płynąć. Zaśmiałem się cicho, gdy ten powiedział, że kocha mnie mocniej i połączył nasze czoła, więc posmyrałem delikatnie nosem o jego nosek.
-Ja też, Mikey, wszystko. I kocham cię mocniej-uśmiechnąłem się słodko i cmoknąłem policzek mojego chłopaka. Zaraz ułożył nas na łóżku w odpowiedniej pozycji i zgasił światło.
-Dobranoc, kochany-mruknąłem wtulając się w niego mocno.
Minęła chwila ciszy, podczas której ja doszedłem do wniosku, że chciałem go jeszcze o coś poprosić.
-Mikey... nie zostawiaj mnie nigdy, zgoda?-spojrzałem na niego błyszczącymi w ciemnościach oczami.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#457PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyNie Wrz 13, 2015 9:25 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy jego nos smyrnął ten mój. Jaki on jest uroczy to ja po prostu wymiękam, nie. A jeszcze ten mi tutaj kłamie. Jak może kochać mnie mocniej, skoro ja kocham go o każde jego "mocniej" plus jeden? No nie wykonalne! Rachunki nam nie działają.
Po krótkiej chwili ciszy - Alex przerwał ją, a ja pokiwałem głową, patrząc na te jego ładne, błyszczące oczka.
- Nawet gdybym chciał... nie mógłbym, Ali. Za bardzo cię kocham - powiedziałem szeptem, przejechałem palcem po jego policzku i cmoknąłem go w czoło. - Za mocno - szepnąłem, uśmiechając się. - Ale w sumie to dobrze. Bo zawsze przy mnie będziesz. Zawsze - dodałem, patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#458PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyNie Wrz 13, 2015 9:38 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się rozczulony na jego słowa. Jaki on był uroczy... to takie cudowne mieć kogoś, jak on.
-Oczywiście, że tak. Nigdzie się nie ruszam-powiedziałem pewnie i zmarszczyłem nos, czując jak całuje mnie w czoło.
-Jestem od ciebie chyba uzależniony-zaśmiałem się i pokręciłem głową w niedowierzaniu. Nigdy nie sądziłem, że będę w stanie zakochać się tak bardzo.
Zagryzłem wargę, już prawie gotowy, aby iść spać.
-Jeszcze jedna sprawa... tak z innej beczki... jaki jutro jest dzień tygodnia?-spytałem, nie zdając sobie sprawy jak dziwnie to brzmiało w tej chwili.
Ale ja naprawdę straciłem poczucie czasu.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#459PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyNie Wrz 13, 2015 9:49 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

zaśmiałem się cicho.
- Sobota - powiedziałem z uśmiechem i zaraz przytuliłem go do siebie. Zaraz zasnąłem.
Kiedy rano się obudziłem - Alex dalej spał. Wyszedłem z łóżka, kładąc mu poduszkę między ramiona, a widząc, że ten się do niej przytulił, uśmiechnąłem się i zrobiłem mu zdjęcie.
Wyszedłem z jego pokoju w spodniach, a widząc, że pani Dallas siedzi przy stole z książką, podszedłem do niej i usiadłem obok.
- Chciałaby pani kawę? - zapytałem z uśmiechem, a gdy ta pokiwała głową z uśmiechem - wstałem i podszedłem do czajnika. Nalałem wody, a ta nagle znalazła się przy blacie, siedząc i przyglądając się mi.
- Ciesz się, że Alex cię ma, wiesz, Michael? Był bardzo zamkniętym w sobie dzieckiem, a teraz uśmiecha się niemal cały czas. Dziękuję, że się nim opiekujesz - powiedziała, patrząc na mnie, kiedy ja wyciągałem wszystkie, potrzebne mi rzeczy do naleśników.
- Nie ma tutaj za co dziękować, Anne. Alex opiekuje się mną bardziej, niż ja nim - powiedziałem i kiedy tak po prostu sobie rozmawialiśmy - ja zrobiłem kilkanaście naleśników. Ustawiłem je na stole. Łącznie z dzbankiem kakao, herbaty i kawy. Potem obok słoik Nutelli, dżem z truskawek i jagód. Zaraz przyszedł ojciec Alexa i w sumie tylko teraz on.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#460PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyNie Wrz 13, 2015 9:59 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Mruknąłem cicho, wybudzając się ze snu. Otworzyłem powoli oczy i przeciągnąłem się, ziewając szeroko. Wyciągnąłem rękę, aby przytulić się do Mikey'go, ale... nie było go. Skubaniec podłożył mi poduszkę. Oj, jak ja nie lubię się budzić sam.
Wstałem, ciągnąc za sobą tamtą poduszkę i ruszyłem do drzwi. Po chwili wszedłem do kuchni, gdzie zastałem Michaela z moimi rodzicami, więc uśmiechnąłem się do nich na powitanie.
-Nie sądzę, żeby ta poduszka to był mój chłopak-mruknąłem, kładąc wspomnianą rzecz na krześle i podszedłem do Michaela, całując go w policzek.
-Dzień Dobry-szepnąłem i zająłem miejsce, od razu nakładając sobie naleśnika na talerz z błyszczącymi oczami. Mój zdolny kucharzyk!
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#461PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyNie Wrz 13, 2015 10:09 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Zaraz Alex przyszedł, ciągnąc za sobą poduszkę. Spojrzałem na niego i zaśmiałem się głośno.
- Nie przesadzaj. bardzo podobna! - powiedziałem, pokazując na jej szerokość i szerokość moich barków. Bardzo podobna. Tylko, że nie oddycha i nie bije jej serducho.
Zaraz podszedł, pocałował mnie w policzek, a ja uśmiechnąłem się do niego.
Nałożyłem sobie naleśnika i posmarowałem go czekoladą. Omomomom. Jakie to jest dobre.
- Smacznego - powiedziałem z uśmiechem, nalewając sobie do kubka kakao. Dobra. Fajerwerków znowu nie ma.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#462PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyPon Wrz 14, 2015 7:02 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Mruknąłem z zachwytem, jedząc naleśnika z dużą ilością czekolady.
-Jeju, jak ja kocham twoje jedzenie, chyba nawet bardziej od ciebie. Chociaż nie, tego się nie da zrobić-zaśmiałem się, pochłaniając do końca to cudo i nakładając sobie kolejną porcję.
-Kurczę, jesteście razem tacy uroczy-westchnęła z zachwytem moja mama, szturchając tatę, aby oderwał się od swojej gazety i również na nas spojrzał. Od razu pokiwał głową, chociaż pewnie się nie orientował w ogóle o czym mowa i wrócił do czytania.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#463PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyPon Wrz 14, 2015 7:49 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Kiedy sięgnąłem po drugiego już naleśnika, spojrzałem na Alexa, po czym zaśmiałem się cicho.
- Nie prawda. To nie są fajerwerki - powiedziałem z uśmiechem, a zaraz doszły do moich uszu słowa Anne, więc wyszczerzyłem się do niej lekko, a potem podtrzymałem śmiech przez reakcję Colina. Oni też są świetni.
- Co powiesz na wzgórze? A potem może zrobię pizzę? - zapytałem, patrząc na Alexa, a potem na jego mamę, czy zgodzi się nabrudzić jej w kuchni. No bo w końcu to jej kuchnia, nie?
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#464PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyPon Wrz 14, 2015 8:09 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Westchnąłem ciężko.
-Jesteś zbyt skromny. Fajerwerki są tu zawsze, nawet jak kichniesz-zaśmiałem się i skończyłem naleśnika. Byłem już pełny, ale to nie ważne. Następnego zrobiłem sobie z dżemem. Takie pyszne~
Uśmiechnąłem się na propozycję Michaela.
-Super plan. Tylko musimy skoczyć do ciebie po motor-powiedziałem, spoglądając na każdego po kolei. Mama pokiwała głową, mówiąc, żebyśmy później posprzątali, a tata ożywił się lekko na słowo "motor". Cóż, pewnie nadal by jeździł, gdyby mama nie była taka przewrażliwiona. Jednak tata ma już swoje lata.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#465PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyPon Wrz 14, 2015 10:04 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

- Nie prawda - powiedziałem momentalnie i westchnąłem głośno, kiedy ten powiedział, że fajerwerki są zawsze. - Poza tym nie sądzisz, że naleśniki nie powinny być nazywane fajerwerkami? - zapytałem i zaśmiałem się cicho, żeby potem pokiwać głową.
- Przejdziemy się - powiedziałem z uśmiechem. Nigdy nie byliśmy na takim prawdziwym, długim spacerze. Zawsze motor, albo ewentualnie autobus. A takie spacerki są super.
- A pan chcialby z nami? - zapytałem z uśmiechem, patrząc na Collina. No przecież mogę się z nim przejechać parę razy. Albo nawet podrzucić mu motor.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#466PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyPon Wrz 14, 2015 10:11 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Westchnąłem ciężko i wstałem z miejsca, stając za krzesłem Michaela. Wyciągnąłem ręce i objąłem go od tyłu za szyję, wtulając głowę w jego ramię.
-Musisz się trochę bardziej doceniać, ty mój fajerwerku-powiedziałem, całując go mocno w policzek.
Pokiwałem głową. Spacer to dobra rzecz, tylko zabiorę czapkę i szalik, bo ostatnio zmarzłem i trochę się bałem, że mogło mnie złapać jakieś choróbsko.
Spojrzałem na tatę, kiedy Mikey się do niego odezwał.
-Dzisiaj chyba nie, idźcie we dwoje,
bo ja mam artykuł do napisania. Ale na pewno jeszcze skorzystam
-powiedział tata, posyłając Michaelowi uśmiech. Sam też się uśmiechnąłem.
-To co? Ubieramy się?-spytałem, wciąż przytulając mojego fajerwerka.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#467PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptyWto Wrz 15, 2015 8:18 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Zaśmiałem się cicho i oparłem sobie głowę na ramieniu Alexa, po czym cmoknąłem go w szyję. Czy to nie jest dziwne, że tak... śmiało zachowujemy się przy jego rodzicach. Jeszcze coś sobie o mnie pomyślą... Czy coś.
- Nie ma sprawy - powiedziałem z uśmiechem. Pokiwałem następnie głową i zaraz zabrałem od siebie ręce Alexa, żeby w spokoju wstać i posprzątać ze stołu. Zostawiłem tylko naleśniki i dżem, bo widziałem, że Anne takie lubi najbardziej. Potem poszedłem do pokoju Alexa i tam założyłem swoją koszulkę i bluzę. Potem wyszedłem na korytarz, założyłem buty, kurtkę zimową, czapkę i szalik. Spojrzałem na Alexa i poczekałem chwilę, żeby ten też się ubrał.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#468PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptySro Wrz 16, 2015 6:19 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się, czując jak chłopak całuje mnie w szyję i poszliśmy razem, aby się przebrać. Zdjąłem brudne bokserki, zmieniając je na czyste oraz bluzkę, którą zmieniłem na czarny sweter. No i założyłem na siebie jasne rurki.
Ubrani byliśmy gotowi, żeby wyjść. Zarzuciłem na siebie jeszcze płaszcz, czapkę, szalik i rękawiczki. Pożegnaliśmy się z rodzicami i wyszliśmy na dwór. Wziąłem głeboki oddech, zaciągając się zimnym powietrzem po czym schowałem nos w szaliku, żeby nie zrobił się czerwony od mrozu.
-Mikey... w ogóle, co u Ramona?-spytałem, splatając ręce z moim chłopakiem.
O tamtego nie byłem już w ogóle zazdrosny. Chyba po prostu mi przeszło, Michael mnie kocha i nie miałem się o co martwić. Nie dziwne, że spodobał się Ramonowi, jest bardzo przystojny i taki kochany. I mój, przykro mi.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#469PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptySro Wrz 16, 2015 6:29 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Kiedy wyszliśmy i Alex tak szczelnie się okrył - dodatkowo złapał mnie za rękę i splótł nam palce. Od razu włożyłem nasze dłonie do kieszeni mojej kurtki, patrząc na to, że była większa i na to, że już na początku grudnia naprawdę jest zimno.
- A wiesz, że nie wiem? Jakoś ostatnio z nim nie gadałem... - mruknąłem i wzruszyłem ramieniem. - Jutro się do niego przejdę, czy coś w tym rodzaju - dodałem, patrząc na mojego Alexa.
W pewnym momencie stanąłem i spojrzałem na niego.
- Nawet się ubrać porządnie nie umiesz - powiedziałem i poprawiłem mu ładnie szalik, żeby nie spadał z jego ust i nosa, a na dodatek zapiąłem mu kurtkę pod samą szyję. No. Wszystko jest teraz ślicznie.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#470PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptySro Wrz 16, 2015 6:49 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Pokiwałem głową, na znak, że zrozumiałem. Po wyjściu Michaela ze szpitala Ramon kilka razy pokazywał swoją obecność, a od jakiegoś czasu w ogóle nic o nim nie słyszałem, więc tak jakoś się wolałem zapytać. W końcu Mikey go bardzo lubił.
Spojrzałem zdziwiony na mojego chłopaka, gdy ten stanął przede mną i zaśmiałem się słodko.
-Wspominałem kiedyś, że cię kocham?-spytałem, przekręcając głowę na bok.
Odchyliłem szalik, żeby móc cmoknąć bruneta w policzek w podziękowaniu i poszliśmy dalej.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#471PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptySro Wrz 16, 2015 7:01 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Zaśmiałem się cicho.
- Tak - powiedziałem cicho i znowu poprawiłem mu szalik. No boshe. Moje kochanie mi zmarznie i będzie mi chore. No i po co? Westchnąłem ciężko i zagryzłem wargi.
Zaraz razem z Alexem poszliśmy dalej, a w pół godziny ciągłego gadania, śmiania się i ani jednego mojego papierosa, doszliśmy do domu, gdzie to od razu przywitałem się z mamą. Powiedziałem jej, że jedziemy dalej, a potem zapraszamy do Alexa, bo będe robił pizzę. Zostawiłem jej adres i zaraz zeszliśmy na dół.
- Tylko teraz... Musisz na swoją kurtkę założyć zabezpieczającą - powiedziałem, zagryzając wargę. Zrobiłem to u siebie i w miarę miałem jeszcze miejsce, więc spoczi. Potem założyłem rękawiczki, bo chyba ręce by mi odpadły, kiedy będę sterował i na koniec kask, zakładając na oczy szkiełko. No i dobra. Alex się łapie i możemy jechać.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#472PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptySro Wrz 16, 2015 8:12 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Minęło trochę czasu aż w końcu znaleźliśmy się pod domem mojego kochanego chłopaka. Poszliśmy najpierw do pani Gare, którą Michael zaprosił do nas na pizzę. Miałem nadzieję, że będę mógł mu pomóc, bo to może być super zabawa!
Takie gotowanie we dwoje.
Zeszliśmy do garażu, gdzie Mikey mi oznajmił, że muszę wcisnąć kurtkę na płaszcz. Zrobiłem to i czułem się jak mała cebulka. Ale trudno.
Wsiadłem na motor, założyłem kask i objąłem w pasie Michaela, czekając aż ruszy.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#473PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptySro Wrz 16, 2015 8:17 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Kiedy już usiadł za mną, odwróciłem się na moment, a chwilę później już odjechałem z garażu, prosto na wzgórze. Nasze wzgórze. Teraz pewnie będzie wyglądać jeszcze ładniej, mimo, że to tak, czy siak, będzie nam zimno. Ale spokojnie. Wieem jak go ogrzać. Aż się sam do siebie uśmiechnąłem.
Zaraz wjechaliśmy tam, gdzie powinniśmy, a ja zaparkowałem i wyłczyłem silnik.
Ściągnąłem kask, potem rękawiczki, na koniec kurtkę ochronną.
Spojrzałem na Alexa i uśmiechnąłem się szeroko, tylko po to, żeby chwilę później złapać go za rękę i podprowadzić do resztek barierek. Objąłem go od tyłu i oparłem głowę o tą jego. Moje kochanie.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#474PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptySro Wrz 16, 2015 8:38 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Dojechaliśmy bez problemu na nasze wzgórze i jak zwykle odetchnąłem z ulgą, że nikogo na nim nie było. Za każdym razem, gdy tam przyjeżdżamy to się martwię, że ktoś mógł znaleźć nasze miejsce. A wtedy byłoby mi przykro, bo to wzgórze to jest tajemnica moja i mojego chłopaka.
Zszedłem z motoru, ściągając ochraniacze, a gdy obaj byliśmy już "nadzy", podeszliśmy do barierki.
Oparłem się o nią dłońmi, obserwując miasto, za to Mikey objął mnie mocno w pasie i przytulił mnie do swojej klatki piersiowej.
Staliśmy tak chwilę, rozkoszując się sobą nawzajem, a ja po chwili odwróciłem głowę w stronę mojego kochania.
-Mikey?-zagadnąłem, chcąc złożyć mu pewną propozycję.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#475PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 EmptySro Wrz 16, 2015 9:02 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Kiedy tak staliśmy, bardzi chciałem zatrzymać tą chwilę. Bo była ona taka nasza. Przez ten jeden moment.
Jednak zaraz Alex odwrócił do mnie głowę, a ja spojrzałem na niego i westchnałem głośno.
- Tak? - zapytałem, patrząc na mojego chłopaka. Zaraz pocałowałem go w policzek.
Swoją drogą... Ciekawi mnie, co byłoby, gdybyśmy kiedyś tutaj przyjechali, a ktoś siedziałby tutaj i rozkoszował się naszym wzgórzem.
Przecież, jak to już wcześniej powiedziałem, to miejsce jest nasze. I nikt nie ma tutaj wstępu.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Sponsored content




Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty
#476PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 19 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Opowiadania grupowe :: Archiwum-
Skocz do: