Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#501PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptySob Wrz 19, 2015 11:41 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się szeroko, po czym odłożyłem miskę z kulką ciasta na bok, przykrywając ją ścierką. Spojrzałem na Alexa, kiedy ten robił sos, a gdy powiedział, żebym spróbował, podszedłem do niego i włożyłem palec do miski.
- Dosyp soli - powiedziałem z uśmiechem i sam sięgnąłem po wegetę. Dosypałem trochę, spróbowałem i pocałowałem Alexa w głowę.
- Idealnie - rzuciłem i przytuliłem go do siebie, szczerząc się jak głupi.
No i mój kochany zrobił wszystko jak trzeba.
- Musimy poczekać dwadzieścia minut - powiedziałem, włączając piekarnik na sto osiemdziesiąt stopni, po czym zaśmiałem się cicho.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#502PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptySob Wrz 19, 2015 11:54 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zanim zdążyłem zrobić to, o co mnie poprosił Mikey to on sam dosypał trochę wegety do sosu.
Spróbowałem jeszcze raz i było bardzo dobre. Zaśmiałem się cicho, kiedy dostałem całusa w głowę i wtuliłem się w mojego chłopaka, gdy mnie przytulił.
Moje kochanie największe.
Potem Mikey powiedział, że musimy poczekać i włączyć piekarnik, więc skinąłem głową i umyłem ręce.
-To co będziemy robić w tym czasie?-spytałem, wycierając morke ręce.
Jak skończymy liceum, fajnie by było zamieszkać razem. I tak cały czas spędzamy albo u mnie albo u niego.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#503PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptySob Wrz 19, 2015 12:06 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Roześmiałem się głośno, a kiedy Alex zapytał się, co będziemy robić, uśmiechnąłem się lekko. Podszedłem do zlewu i zmyłem resztki ciasta z palców i mąkę.
Potem wytarłem ręce i zaśmiałem się znowu, przysuwając do niego i złapałem go za biodra, przyciągając go do siebie.
- Ja chyba nawet wiem, co - powiedziałem, zagryzłem wargę i posadziłem go za blacie, całować go ładnie w szyjkę, a potem podjechałem do góry. Zagryzłem płatek jego ucha i uśmiechnąłem się szeroko, całując go.
O tak... Zdecydowanie możemy porobić to.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#504PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptySob Wrz 19, 2015 12:51 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się głośno, kiedy Mikey posadził mnie na blacie i objąłem go nogami w pasie.
Zamruczałem cicho, czując jego pocałunki na swojej szyi i przygryzłem wargę, gdy przygryzł płatek mojego ucha.
-To bardzo dobry pomysł-powiedziałem cicho i zarzuciłem mu ręce za szyję.
Mikey połączył nasze usta w pocałunku, co przyjąłem z aprobatą i przysunąłem się bliżej, siadając na krańcu blatu.
Podjechałem jedną dłonią do góry, wplątując ją w jego czarne włosy i pogłebiłem pocałunek, przekręcając głowę na bok.
Miałem wielką ochotę znowu mu powiedzieć, jak bardzo go kocham. I pewnie bym to zrobił, gdybym nie miał tak bardzo zajętych ust.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#505PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptySob Wrz 19, 2015 4:18 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy Alex powiedział, że to dobry pomysł.
Odsunąłem się od niego na moment i wyciągnąłem ze swojej kurtki paczkę kondomów, którą następnie rozpakowałem i wyciągnąłem jednego.
Podszedłem do Alexa i całując go ściągnąłem z niego koszulkę, którą następnie rzuciłem gdzieś daleko.
- Potem będzie trzeba umyć ten blat - powiedziałem z szerokim uśmiechem i odłożyłem kondoma obok Alexa, rozpinając mu powoli spodnie i rozporek.
Włożyłem dłoń do jego bokserek i zacząłem pieścić to, co w nich znalazłem, uśmiechając się przez pocałunek, przejeżdżając na jego policzek, potem na szyję i całowałem go po niej, robiąc mu ze trzy, czy cztery malinki. Boże.. Uwielbiam jego ciało, nie.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#506PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptySob Wrz 19, 2015 4:49 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Jęknąłem zawiedziony, kiedy Mikey odszedł ode mnie, ale zaraz wrócił w dodatku z prezerwatywą, więc uśmiechnąłem się i uniosłem grzecznie ręce do góry, kiedy Michael ściągał ze mnie koszulkę.
-Damy radę-udało mi się jeszcze powiedzieć, gdy mój chłopak rozpiął mi spodnie i wsunął rękę w bokserki. Jęknąłem głośno, zupełnie na to nieprzygotowany. W dodatku usta bruneta zjechały na moją szyję i zostawiły po sobie na pewno więcej niż jedną malinkę.
Łapałem głośno powietrze, ale nie chciałem pozostać w tyle, więc zjechałem dłońmi w dół i rozpiąłem jego spodnie, ciągnąc je mocno w dół razem z bokserkami.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#507PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptySob Wrz 19, 2015 5:07 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy Alex jęknął. No i takich właśnie reakcji oczekiwałem! Wyszczerzyłem się jeszcze szerzej, kiedy zsunął ze mnie spodnie.
Podniosłem go lekko i ściągnąłem mu spodnie z bokserkami.
Sięgnąłem już pewniej za jego penisa, rozchylając mu nieco bardziej nogi. Zaraz zniżyłem się i przejechałem językiem po jego penisie.
Zaraz pocałowałem czubek jego męskości i wziąłem ją całą do ust. No i tak powinno być. W sumie mamy tylko dwadzieścia minut, ale jednak trochę pomęczyć go mogę.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#508PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptySob Wrz 19, 2015 5:29 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Pomogłem Michaelowi, podnosząc się bardziej do góry, a on ściągnął ze mnie spodnie wraz z bokserkami. Ponownie jęknąłem głośno, bo Mikey złapał za mojego penisa i znów zaczął go męczyć.
Nie zdążyłem nic zrobić, a mój chłopak przesunął się w dół i... przejechał po nim językiem. Niekontrolowanie wypchnąłem biodra w przód i znowu jęknąłem. Umrę zaraz na tym blacie.
Drżącą ręką chwyciłem za prezerwatywę obok mnie i zębami rozerwałem opakowanie. Sięgnąłem w dół i wplątałem rękę we włosy Michaela, ciągnąc go do góry, aby dał mi chwilę odetchnąć. Niemal od razu połączyłem nasze usta w pocałunku i w tym samym czasie wsunąłem mu kondoma na penisa, pocierając mocno.
-Wejdź we mnie, Mikey-sapnąłem, odrywając się od jego ust i obejmując go nogami w pasie, żeby miał lepszy dostęp.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#509PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptySob Wrz 19, 2015 10:23 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się lekko, kiedy pociągnął mnie do góry, a od razu całując nałożył na mojego penisa prezerwatywę. objął mnie nogami, a ja zabrałem jego nogi i odwróciłem go do tyłu. Zaśmiałem się cicho i obcałowałem cały jego kręgosłup.
Przez moment ocierałem się o Alexa wejście, jednak w końcu wszedłem w niego i pocałowałem go jeszcze raz w kark.
Zaczałem się ruszać. Powoli i spokojnie, jednak z czasem było to szybsze. Przyssałem się do jego szyi, robiąc mu kilka kolejnych malinek i wyrównałem tempo. O jak mi dobrze.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#510PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptySob Wrz 19, 2015 10:56 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Mikey mnie obrócił przez co teraz znajdowałem się tyłem do niego i opierałem się dłońmi o blat.
Poczułem, jak chłopak składa pocałunki na moim kręgosłupie i westchnąłem głośno, czekając na to, co miało nadejść.
Pierwszy raz uprawialiśmy seks w ten sposób i czułem się trochę sfrustrowany, bo nie mogłem zobaczyć Michaela. Ale kiedy w końcu we mnie wszedł, jęknąłem głośno z samej przyjemności. Teraz już w ogóle nie bolało.
Wypchnąłem biodra do tyłu, oddychając głośno i zacząłem powoli poruszać się w tym samym rytmie co Mikey.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#511PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptyNie Wrz 20, 2015 11:47 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Westchnąłem cicho w jego plecy, kiedy ten jęknął. I to tak ładnie. A jeszcze biodra wypchnął, przez co dałem radę wejść w niego w całości i jęknąć mu w plecy.
Moje plecy, hehe.
Tak, czy siak, Alex też zaczął poruszać biodrami, a ja położyłem dłoń na jego penisie i zacząłem nią poruszać. Niech też ma coś z życia, nie?
Podgryzłem skórę na jego plecach i drugą ręką ścisnąłem jego pośladek. Uwielbiam go, nie.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#512PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptyNie Wrz 20, 2015 12:14 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Krzyknąłem krótko, gdy poczułem rękę Michaela na penisie. Nogi się pode mną uginały, ale na całe szczęście opierałem się o blat no i Mikey mnie trzymał.
Po czole spływały mi już kropelki potu,chociaż dopiero co zaczęliśmy.
Wypchnąłem biodra mocniej w tył, żeby poczuć go głębiej i jęknąłem przy tym głośno.
Teraz już nie musiałem się powstrzymywać, bo w domu nikogo nie było. A sąsiedzi mieli problem.
W takich momentach na pewno nie będę się nimi przejmował.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#513PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptyNie Wrz 20, 2015 12:18 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy jego biodra zostały jeszcze bardziej w moją stronę wypchnięte, przez co przy każdym pchnięciu mogłem wchodzić w niego w całości i nawet nie martwić się, że zrobię mu kuku. Przecież inaczej, gdyby coś go bolało, powiedziałby mi, nie?
Przyśpieszyłem swoje ruchy, tak samo jak te ręką. Położyłem głowę na jego ramieniu, jęcząc mu co jakiś czas w szyję. No właśnie. Tak mi jest dobrze. A poza tym tak mi się nawet dobrze oddycha.
Westchnąłem cicho i mocniej ścisnąłem zarówno jego pośladek, jak i jego penisa, znowu przyśpieszając.Tak mi dobrze.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#514PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptyNie Wrz 20, 2015 2:17 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Stęknąłem głośno, bo Mikey przyspieszył swoje ruchy i we mnie i na moim penisie doprowadzając mnie na skraj szaleństwa. Cały się trzęsłem i wiedziałem, że długo już nie wytrzymam. Wystarczyło kilka kolejnych minut, kilkanaście mocnych ruchów Michaela i krzyknąłem głośno, dochodząc na rękę Mikey'go. Zacząłem głośno sapać i wyrównywać oddech po przebytym orgaźmie.
No proszę, seks w kuchni. Tego jeszcze nie było.
-Boże...-mruknąłem sam do siebie, wciąż oddychając
nierównomiernie.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#515PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptyPon Wrz 21, 2015 3:47 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Z szerokim uśmiechem wzdychałem, jęczałem i w ogóle robiłem wszystko, żeby tylko sobie ulżyć w nadmiarze przyjemności.
Zaraz doszedłem, podobnie do Alexa. Oparłem swoje czoło o plecy Alexa i pocałowałem go w nie, po czym wyszedłem z niego, próbując opanować swój oddech. Boże, pomocy. Ratunku. Naprawdę. Pomocy.
Uśmiechnałem się szeroko.
- Żyjesz? - zapytałem, puszczając go i zakładając na nowo swoje bokserki i spodnie. Tak mi dobrze, że o matko.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#516PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptyPią Wrz 25, 2015 7:23 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się cicho na słowa Michaela i sięgnąłem po koszulkę, która wisiała sobie spokojnie na lodówce. Trzepnąłem go nią po głowie po czym założyłem na siebie.
-Nie, umarłem. Teraz masz mnie na sumieniu-powiedziałem, wciągając bokserki na tyłek. Spodnie sobie darowałem, bo postanowiłem nie więzić mojego biednego tyłeczka po takim seksie. Jeszcze mnie będzie bolało.
Przewiesiłem dżinsy przez oparcie krzesła i podszedłem do mojego chłopaka, stając na palcach i kładąc ręce na jego ramionach. Cmoknąłem go krótko i słodko w usta po czym uśmiechnąłem się leniwie.
-Kocham cię, fajerwerku-powiedziałem, przeczesując ręką jego miękkie włosy.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#517PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptyPią Wrz 25, 2015 9:14 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Westchnąłem ciężko, kiedy tylko powiedział, że umarł. O, nie, nie. Nie zgadzam się. Jak ja bym bez niego wytrzymał?
Zaśmiałem się głośno, bo dostałem w głowę koszulką.
- No ej! - rzuciłem i zacząłem go łaskotać w ramach odzewu za moje. No co?
Zaraz Alex podszedł do mnie, a ja złapałem go ładnie i objąłem w talii.
- Ja ciebie mocniej, kocie - mruknąłem i kiedy ten bawił się moimi włosami - ja trąciłem jego nos swoim.
- Posprzątasz? ja zrobię postawę na pizzę - powiedziałem z uśmiechem, po czym wyciągnąłem dwie duże, okrągłe blachy. Odkryłem ciasto i uśmiechnąłem się lekko, patrząc jak wyrosło. Podzieliłem to na pół i jedną połowę znowu przykryłem, kiedy drugą znowu podzieliłem. Jedną czwartą odłożyłem na bok, za to drugą część zacząłem obracać i rozciągać, zanim nie osiągnęła takiego rozmiaru i grubości jakiej chciałem.
Resztą ciasta z tej połowy zrobiłem długi sznurek, dość szeroki, który rozciąłem i zakręciłem, by bardziej przypominał warkocz. Rozciągnąłem go jeszcze trochę i nałożyłem na koniec pizzy, jako jedyny ozdobnik.
- Nałożysz dodatki? - zapytałem, zabierając się za drugie ciasto.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#518PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptyPią Wrz 25, 2015 9:44 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się i pokręciłem głową.
-Mocniej nie można, oszukujesz-powiedziałem i przymknąłem oczy, gdy Mikey posmyrał mnie po nosie. Po chwili pokiwałem głową, niezbyt szczęśliwy, że to mi przypadła rola sprzątacza i westchnąłem głośno, wyciając żółtą ścierkę ze zlewu. Namoczyłem ją i przetarłem stół oraz blat, a następnie pochowałem wszystkie składniki do pizzy, których używaliśmy. Kiedy skończyłem, usiadłem sobie stole i obserwowałem plecy mojego chłopaka, gdy ten robił pizzę.
-Uhm, pewnie-odpowiedziałem po jakimś czasie na zadane przez bruneta pytanie i wyciągnąłem owe dodatki z lodówki, stając przy Michaelu. Wysypałem kukurydzę, pieczarki i salami po czym uśmiechnąłem się, dumny ze swego dzieła.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#519PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptySob Wrz 26, 2015 12:32 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy Alex zabrał się za robienie dodatków. Zostawiłem na chwilę ciasto i podszedłem do niego, przytulając go od tyłu.
- Zapomnieliśmy o sosie - powiedziałem, zaśmiałem się i pocałowałem go w głowę. - Musisz ściągnąć dodatki, polać sosem i ułożyć je jeszcze raz - powiedziałem z szerokim uśmiechem, patrząc na pizzę.
Odsunąłem się, zrobiłem do końca ciasto, dołożyłem na około warkoczyk, po czym od razu polałem sosem, żeby nie było.
Uśmiechnąłem się do Alexa, kiedy usłyszałem dźwięk pikającego domofonu.
- Oho, idą - powiedziałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#520PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptySob Wrz 26, 2015 9:36 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się zadowolony, kiedy Mikey objął mnie z tyłu i oparłem się o jego klatkę piersiową. Myślałem, że mnie pochwali, ale okazało się, że zapomnieliśmy o sosie, więc jęknąłem głośno i niechętnie zacząłem zbierać z ciasta całe jedzenie. Następnie posmarowałem sosem i z powrotem położyłem dodatki.
Po chwili dało się słyszeć głosy moich rodziców i na wszelki wypadek szybko wciągnąłem na siebie spodnie. Nie zdążyłem ich zapiąć, jak w kuchni pojawili się mama i tata. Ewidentnie trochę się zdziwili, że Mikey jest bez koszulki, ale uśmiechnęli się nieco niezręcznie i przywitali.
-Cześć wam. Robicie pizzę?-odparła mama, nachylając się nad ramieniem Michaela i ewidentnie już się nie mogła doczekać, żeby ją zjeść.
-Uhm. Ja robiłem sos!-powiedziałem szczęśliwy, unosząc rękę do góry. Może tak już być codziennie?
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#521PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptySob Wrz 26, 2015 11:08 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Przez to, że robiliśmy pizzę zupełnie zapomniałem o tym, że stoję bez koszulki, a Alex na szybko nasunął na siebie spodnie i miał je niezapięte. Spojrzałem zmartwioną miną pierw po sobie, a potem po rodzicach Alexa. Tsa... Musiało to dwuznacznie wyglądać.
Zaraz jednak przywitali się i zagadali.
- Tak - powiedziałem z szerokim uśmiechem, kiedy Anne patrzyła mi przez ramię, co robię. Zaraz Alex wystrzelił z sosem, a ja zaśmiałem sie i złapałem jego głowę w swoją dłoń i przyciągnąłem ją do siebie, po czym cmoknąłem w czubek.
- Najlepszy sos, jaki istnieje kochanie - rzuciłem z uśmiechem, po czym obie, przygotowane pizzy włożyłem od razu do rozgrzanego piekarnika.
- No i teraz piętnaście minut i będzie dobra - powiedziałem, spojrzałem na Alexa wymownie i uśmiechnąłem się pod nosem, opierając o blat lędźwiami.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#522PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptyNie Wrz 27, 2015 12:25 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się cicho i cmoknąłem Michaela w policzek, kiedy ten przyciągnął mnie do siebie i pocałował w głowę. Był taki kochany, czasami się zastanawiałem, co takiego zrobiłem, że zasłużyłem na tego chłopaka.
Brunet włożył pizze do piekarnika i oparł się o blat. Ja uśmiechnąłem się do niego tylko w odpowiedzi na to sugestywne spojrzenie i wróciłem wzrokiem do rodziców. Tata powiedział, że pójdzie napisać artykuł, a mama z nami została, ale po chwili ciszy pokręciła tylko głową i również się zmyła, prosząc żebyśmy zawołali ją na jedzenie. Wzruszyłem ramionami i w końcu zapiąłem spodnie.
-Naprawdę musieli cię polubić. Za taką scenę normalnie to zrobiliby awanturę-zaśmiałem się i strzepałem z blatu resztki mąki.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#523PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptyNie Wrz 27, 2015 11:18 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Zaśmiałem się cicho, kiedy rodzice Alexa się zmyli.
- Myślisz? - zapytałem, po czym po prostu zacząłem się głośno śmiać. Przecież w sumie ja stałem bez koszulki, Alex w niezapiętych spodniach... Jednoznaczne, prawda? - To chyba dobrze, co? - zapytałem i złapałem Alexa za szlufki od spodni, po czym przyciągnąłem go do siebie mocno, od razu go całując. Tak, żeby nie myślał o niczym innym, niż o tym, co właśnie robię.
Odsunąłem się od niego i włożyłem rękę w kieszeń jego spodni z tyłu. Potem drugą tak samo.
- Teraz może nawet jak nas w łóżku przyłapią to nic nie zrobią - powiedziałem z szerokim uśmiechem i zaśmiałem się, znowu calując go, jednak tym razem w głowę.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#524PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptyNie Wrz 27, 2015 1:18 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Pokiwałem z uśmiechem głową po czym zostałem przyciągnięty do Michaela za szlufki od spodni, co wywołało u mnie śmiech.
Ułożyłem dłonie na jego policzkach i stanąłem na palcach, żeby móc dobrze odpowiedzieć na ten pocałunek. Zjechałem rękoma na szyję i na koniec przygryzłem delikatnie dolną wargę Mikey'go, ciągnąc w swoją stronę.
Odsunęliśmy się od siebie, a ja poczułem, jak chłopak wkłada ręce do kieszeni moich spodni.
Zaśmiałem się i pokręciłem głową.
-Proszę cię, nie sprawdzajmy tego. Tata dostałby zawału-stwierdziłem i wzdrygnąłem się na samą myśl.
Rodzice byli cudowni, ale jeśli chodziło o rzeczy typu "dorastanie" i "seks" to raczej nie lubili tego tematu.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#525PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 EmptyNie Wrz 27, 2015 1:29 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Zaśmiałem się głośno, a kiedy Alex powiedział, że ojciec dostałby zawału, ścisnąłem lekko jego tyłek i wyszczerzyłem się do niego, znowu całując go w usta.
- No przecież żartuję - rzuciłem, zaśmiałem się cicho i znowu ścisnąłem jego tyłek.
Oparłem głowę o tą jego, po czym uśmiechnałem się lekko.
- Wiesz, że cię kocham? - zapytałem i zacząłem miziać go nosem po jego policzku. - Najmooocniej na świecie - dodałem z szerokim uśmiechem, a gdy usłyszałem tupanie na schodach, odwróciłem głowę w tamtą stronę.
Alexa ojciec wszedł do kuchni, spojrzał na mnie, śmiejąc się cicho, po czym pokręcił głową na Alexa z tym samym uśmiechem.
- Boże, dzieci... - rzucił pod nosem, wziął piwo z lodówki i poszedł na górę.
Zacząłem się śmiać, kiedy tylko wyszedł. A potem jeszcze mocniej. I znowu, ale to wszystko przez tego głupka.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Sponsored content




Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty
#526PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 21 Empty

Powrót do góry Go down
 
Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 21 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Opowiadania grupowe :: Archiwum-
Skocz do: