IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share

Główne role

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Dolores

Dolores

Liczba postów : 56

Główne role - Page 2 Empty
#26PisanieTemat: Re: Główne role   Główne role - Page 2 EmptyPią Kwi 21, 2017 2:18 pm

Mamy ciastka, broń atomową i superbohaterów! ^^

Główne role - Page 2 Tumblr_oloxm08KHg1tg3dyqo1_250Główne role - Page 2 Tumblr_oloxm08KHg1tg3dyqo2_250
Powrót do góry Go down
Wanti

Wanti

Liczba postów : 2

#27PisanieTemat: Re: Główne role   Główne role - Page 2 EmptyCzw Lip 20, 2017 11:29 am

SZUKAM W TEMPIE (NIE)MIAROWYM

Główne role - Page 2 Patatt10

Osoby/osób, które zechciałyby rozpocząć NOWE OPOWIADANIE w klimatach apokaliptycznych/fantasy bądź komedii/romansu. Jestem otwarta na wszelkie PROPOZYCJE, tworzę postacie hetero oraz homoseksualne. Mam również przygotowane w całości FABUŁY, jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do kontaktu ! :d
 Polecam się na przyszłość, w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań proszę pisać bezpośrednio do mnie.

anaranjada

Liczba postów : 1

#28PisanieTemat: Re: Główne role   Główne role - Page 2 EmptyPon Sie 21, 2017 10:17 pm

Szukam osóbki/osób do opowiadania (najlepiej 2-3 osobowego). Myślę, że treść taką ogólną uda nam się wymyślić wspólnie.
Ważne bo wiele osób to denerwuje!
Uwielbiam dawać postacie smutne, opuszczone, pesymistyczne, często z nałogami i zależy mi by przynajmniej w jakimś stopniu dodatkowo cierpiała dzięki komuś.
Jeśli chodzi o fabułę to najlepiej pasowałby mi romans (obojętnie czy homo czy hetero), toksyczny związek byłby wprost idealny. I podkreślam, że piszę postacią żeńską.

Bardzo aktualne zawsze i na zawsze
Powrót do góry Go down
aga.m.

aga.m.

Liczba postów : 2

#29PisanieTemat: Re: Główne role   Główne role - Page 2 EmptySob Kwi 07, 2018 7:56 pm

Ja się w ogóle na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Kurokocchin

Liczba postów : 30

#30PisanieTemat: Re: Główne role   Główne role - Page 2 EmptySro Cze 20, 2018 11:34 am

POSZUKIWANIA NA SEME

Mam gotowe fabuły, które przedstawię poniżej, więc na początku powiem co i jak. Po pierwsze, akceptuję jedynie wygląd w postaci artów, bądź a&m. Odpisy raz na miesiąc, chociaż zbliżają się wakacje to mile widziane będą częstsze odpisy, co do ich długości... no, jak kto woli, ale eseje są męczące przy czytaniu. Od siebie mogę zaoferować długie pisanie - nie porzucam opowiadań i to, że zgarniam rolę uke to nie oznacza, że będzie ociekać słodyczą i rzygać tęczą. Więc jeśli, któryś z pomysł ci się spodoba to śmiało daj znać ^^

Pomysły:

aktualne
Powrót do góry Go down
PrinceKeith

PrinceKeith

Liczba postów : 64

#31PisanieTemat: Re: Główne role   Główne role - Page 2 EmptyPią Lut 08, 2019 7:45 pm

Główne role - Page 2 Tenor
Cześć!
Poszukuję kogoś do opowiadania o świeżo rozpoczętym w związku pomiędzy dwoma chłopakami z drugiej liceum. Marzy mi się, by było to zrobione dość realnie, a więc by jasne, znajdowali się tacy, przeciwni ich orientacji ale by mieli też dobrych przyjaciół, dobre relacje z klasą. Zleży mi też na problemach młodzieży, może kłótnia z rodzicami, jakieś kompleksy, nie wiem co chcę robić do liceum, nie umiem sobie poradzić z emocjami. Dwójka miałaby być dla siebie wsparciem i pomagać sobie rozwiązywać te problemy dnia codziennego. Bez podziału, fajnie by było gdyby była możliwość pisania na Discordzie, ale jak nie ma to ujdzie i forum. Z góry dziękuję i zapraszam!!!
Aktualne!!!
Powrót do góry Go down
Falka

Falka

#32PisanieTemat: Re: Główne role   Główne role - Page 2 EmptyCzw Maj 30, 2019 10:34 pm

Cześć wszystkim!
To mój pierwszy post na tym forum(które, jak mam nadzieję, nadal jest aktywne), więc od razu przejdę do rzeczy:
Poszukuję osoby chętnej do opowiadania dwuosobowego, najlepiej coś w klimacie Wiedźmina bądź Gry o Tron. Hetero, własne postacie, fabuła w pełni do ustalenia - w zależności kto chciałby kim pisać. Zapraszam na pw :)
Powrót do góry Go down
Niki_98

Niki_98

#33PisanieTemat: Re: Główne role   Główne role - Page 2 EmptyNie Sty 26, 2020 11:07 pm

Cześć,

poszukuję kogoś do wspólnego opowiadania BL, mogę pisać zarówno uke jak i same. Chociaż...większe doświadczenie mam w pisaniu stroną dominującą. Moje postacie bywają niekonwencjonalne, to znaczy, że nie wykazują typowych zachowań same (przepraszam:c), raczej staram się im nadać indywidualny charakter.
Co do fabuły, myślę, że możemy wspólnie coś wymyślić!
> może coś w Universum HP?
> początki tworzenia się grupy idoli
> Zakład? Chłopak A zakłada się, że w ciągu kilku miesięcy rozkocha w sobie chłopaka B.
> Romans w pracy, tutaj wolałabym może jakiś romans pomiędzy modelami albo projektantami mody
> Oglądał ktoś Shameless? Może w takim klimacie
> Najlepsi przyjaciele odkrywają, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń
> Coś na zasadzie "wciąż kocham mojego byłego, którego spotykam po latach i wiem, że jest zaręczony z innym"
> Coś w uniwersum wiktoriańskim
>  Wątek zakazanej miłości?
>  William Szekspir i Christopher Marlowe
> tematyka szkolna również może być
Powrót do góry Go down
Sponsored content

#34PisanieTemat: Re: Główne role   Główne role - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Główne role
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2