Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#1PisanieTemat: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans EmptyWto Lut 16, 2016 8:02 pm

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Tumblr_mk92nybUyx1rd0v0mo1_500


Fabula
Znamy, nie będę jej tłumaczyć, jak ktoś chce czytać - zapraszam do czytania!


Postaci

Semeś - @SwagneS
Ukeś - @Lilay

Regulamin

Znamy, kochamy, przestrzegamy:

Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Lilay

Lilay

Liczba postów : 22
Join date : 13/02/2016
Age : 25

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#2PisanieTemat: Re: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans EmptyWto Lut 16, 2016 8:34 pm

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Maa1ae

 Imię || Allan |
| Nazwisko || Hamilton |
| Płeć || mężczyzna |
| Orientacja || homoseksualna |
| Wiek || 18 lat |
| Data urodzenia || 1 września |
| Znak zodiaku || panna |
| Wzrost || 178 cm |
| Kolor oczu || błękit |
| Kolor włosów || czerń |

● Jest raczej spokojnym chłopcem, nie szaleje na imprezach i nie pije na umór, ale oczywiście znajduje czas na imprezę ●
● Gdyby mógł to jadłby tylko słodycze i pizzę ●
● Jest uczulony na wszelakie zwierzęta z futrem ●
● Jest rozpieszczony, bo ojciec zawsze dawał mu wszytko co ten chciał ●
● Ma dwójkę najlepszych przyjaciół, ale jest otwarty na nowe znajomości ●
● Bardzo przeżył rozwód rodziców, bo miał wtedy zaledwie dziesięć lat, z czasem jednak się pobierał i przyzwyczaił do myśli, że żyje w rozbitej rodzinie ●
● Nie widział się ze swoim bratem od czasu rozwodu rodziców ●
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#3PisanieTemat: Re: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans EmptyWto Lut 16, 2016 8:35 pm

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Newcreate.php?text=Aaron&name=Got_Heroin

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans 85d6ca2d9c473f962e7836500a9629d5

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Newcreate.php?text=Podstawy&name=Got_Heroin

Imię ~ Aaron
Nazwisko ~ Hamilton
Wiek ~ 16 lat
Pochodzenie ~Angielskie
Status ~ Wolny
Data urodzenia ~ 14.08
Znak zodiaku ~ Lew
Orientacja ~ Homoseksualny

Wzrost ~ Zaledwie 190 cm
Waga ~ 91 kg, sylwetka umięśniona
Kolor włosów ~ Czarne
Kolor oczu ~ Piwne
Znaki szczególne ~ lekkie poparzenie na prawym ramieniu

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Newcreate.php?text=Ciekawostki&name=Got_Heroin

Jest bardzo skryty, jednak nie przeszkadza mu to w robieniu z siebie błazna.
Ma tatuaż.
Nosi się głównie na czarno, bo lubi ten kolor.
Planuje pracować w wydawnictwie. Chciał to robić już dawno temu, jednak teraz jeszcze bardziej mu się to podoba.
Nałogowy palacz. Pali praktycznie zawsze, bo gdy tylko się go nie spotka - zawsze trzyma kiepa w łapie.
Lubi pić kawę i alkohol. Jednak w większych ilościach pije tylko na okazjach.
Gra na pianinie.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#4PisanieTemat: Re: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans EmptyPią Lut 19, 2016 2:08 pm

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Newcreate.php?text=Aaron&name=Got_Heroin


Już od rana wiedziałem, że mój starszy brat ma przyjechać. Czekałem na to dość długo, jednak jak zwykle nie pokazywałem tego matce. To ona wychowała mnie w miarę na ogarniętego człowieka, który rozumie co jak gdzie i po co. Nie potrzebowałem też zbyt wielkiej euforii. Po prostu na to czekałem, okej?
Jednak w pewnym momencie usłyszałem warkot silnika. Wyjrzałem przez okno i zauważyłem moją mamę, która wraz z nowym partnerem (nowym? Żyją ze sobą od rozwodu z moim tatą. Przez niego się wyprowadziła) właśnie przywiozła do domu mojego brata. Westchnąłem na to ciężko i odszedłem od okna, siadając znowu przy stole w jadalni z kubkiem kawy. Czarnej, jednak posłodzonej.
Mimo wszystko - wyglądałem na korytarz, chcąc być pewnym, czy przypadkiem już nie idzie.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Lilay

Lilay

Liczba postów : 22
Join date : 13/02/2016
Age : 25

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#5PisanieTemat: Re: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans EmptyPią Lut 19, 2016 2:51 pm

Po tylu latach miałem zobaczyć się z moim braciszkiem. Bylem ciekaw jaki on jest. Pamiętam go jako takiego słodkiego dzieciaka. Oby nadal był taki. Chociaż ja nie mam szczęścia do przewidywań, więc pewnie okaże się, że jest chuliganem z kuratorem na karku. Zamiast wypytywać o niego mamę, która przyjechała po mnie na lotnisko postanowiłem sam wszystkiego się dowiedzieć. I naprawdę miałem nadzieję, że nie jest przestępcą.
Przez całą drogę mama trajkotała coś o swoim facecie i że cieszy się, że mnie widzi. Ja zresztą też się cieszyłem. Nie spotykała się ze mną, ale matka to jednak matka. Urodziła, wychowała przez połowę życia. Nie nadrobimy tego co minęło, ale możemy napisać nowy rozdział w życiu. Tego akurat nie mogę się doczekać.
Kiedy dojechaliśmy do domu wziąłem swoje bagaże i rzuciłem je na korytarzu, by poszukać braciszka. Znalazłem go w kuchni i od razu przytuliłem.
- Hej. Aleś Ty wyrósł. A to niby ja jestem starszy...Opowiadaj co tam u Ciebie. - Ja przy nim jestem jak krasnoludek. Chyba będę musiał zacząć chodzić w szpilkach. Kiedyś założyłem się z kumplem p jakąś głupotę i przez to przez tydzień musiałem chodzić po szkole w szpilkach. Już tęsknię za tą moją starą szkołą. A tutaj przez te kilka miesięcy będę nowy. Chciałem skończyć liceum już w Barcelonie, ale mama się uparła, żebym przyjechał. Nie będzie mi jakoś szczególnie ciężko się przyzwyczaić, bo z racji pracy taty przenosiliśmy się do innego kraju przynajmniej co dwa lata, a czasami to jeszcze częściej. Tak to już jest z tymi biznesmenami. Teraz jednak na pewno nie przyniosę się tak szybko. Mam zamiar spędzić przynajmniej kilka lat z rodziną.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#6PisanieTemat: Re: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans EmptyPią Lut 19, 2016 3:17 pm

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Newcreate.php?text=Aaron&name=Got_Heroin


Zaraz do pokoju wszedł mój brat, a ja uśmiechnąłem się szeroko i wstałem. Okazało się, że jest ode mnie niższy, mimo, że jest starszy. Westchnąłem ciężko.
Kiedy powiedział, że mam opowiadać, wzruszyłem ramieniem.
- W sumie nic ciekawego. Gram na pianinie, w kapeli nawet śpiewam trochę. A poza tym to nauka, dom, nauka i znowu dom - powiedziałem, zaśmiałem się i spojrzałem na mamę, która właśnie weszła do kuchni, żeby skończyć obiad.
- Chodź, pokażę ci pokój - powiedziałem, po czym wyszedłem z części jadalnej prosto na korytarz, a potem na schody. Skręciłem od razu w lewo, a tam następnie wszedłem do swojego, ogromnego pokoju.
- Mama dostawiła ci łóżko i dwie szafy, bo w moich nie ma miejsca - zaśmiałem się cicho i pokazałem na drugą stronę pokoju. - A no i masz swoje biurko, bo moje jest zawalone rysunkami - dodałem i pokręciłem głowę, opierając się lędźwiami o omawiany przedmiot.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Lilay

Lilay

Liczba postów : 22
Join date : 13/02/2016
Age : 25

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#7PisanieTemat: Re: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans EmptyPią Lut 19, 2016 5:16 pm

Nawet bym go nie podejrzewał o taki talent muzyczny, ale chwali się to. Przynajmniej nie spędza czasu na łobuzowaniu. Oby tylko się nie okazało się, że będzie sprowadzał tutaj kumpli i robił te próby kapeli tutaj, bo chyba bym zwariował. Dobrze, że chociaż ja nie mam głośnych zainteresowań. Ja to tylko książki, może jakiś film, nauka. Chociaż uczyłem się grać na pianinie i gitarze, więc mógłbym sobie pograć, ale nie mam czasu na coś takiego.
Poszedłem z nim na górę, przed tym biorąc swoje bagaże, a tam okazało się, że mamy wspólny pokój. No nieźle. Ale przynajmniej będziemy mogli lepiej się poznać i w ogóle.
- Serio masz dwie szafy ciuchów? Myślałem, że tyle to mają tylko baby. - Żaden przestępca na pewno nie miałby takiej ilości ubrań, więc raczej nie mam co się martwić. Moje ubrania zajmą tylko jedną szafę, chociaż przydałoby się odświeżyć moją garderobę, więc pewnie później skoczę z Aaron'em do sklepu. Jakoś nigdy nie potrafię sam sobie czegoś wybrać.
- Masz kogoś? Czy nadal jesteś dziewicą? - Spytałem z uśmiechem siadając na swoim łóżku. Ten pokój jest naprawdę ładny, a łóżko wygodne, ale ja nadal boję się spać sam, więc niech się szykuje, że będę chodził mu do łóżka. Za dużo się horrorów naoglądałem w moim życiu i teraz mam za swoje. Chociaż jeśli on ma kogoś to pewnie będzie chciał zaprosić swoją dziewczynę na noc. Ja miałem ze dwóch albo trzech chłopaków, ale nic z tego nie wychodzło. Teraz z pewnością poszukam sobie kogoś nowego. Nie chcę być zbyt długo sam.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#8PisanieTemat: Re: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans EmptySob Lut 20, 2016 9:27 pm

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Newcreate.php?text=Aaron&name=Got_Heroin


- No widzisz. Kiedyś miałem jeszcze trzecią - spojrzałem sugestywnie na tą jego. - Ale wiesz... Czego się nie robi dla brata - mruknąłem, odchyliłem głowę do tyłu i pozwoliłem, żeby włosy spadły mi do tyłu.
Jednak kiedy usłyszałem jego pytanie - pewnie gdybym coś jadł to bym się zakrztusił.
- Serio pytasz o takie rzeczy? - zapytałem, zaśmiałem się cicho i pokręciłem głową. - Miałem - mruknąłem i uniosłem brew. - Zerwaliśmy ze sobą jakieś dwa miesiące temu - mruknąłem, podrapałem się po tyle głowy i spojrzałem na niego. Oczywiście to, że to nie była dziewczyna, a chłopak, nie miałem zamiaru mówić. O tyle dobrego, że po pół roku przyznałem się do bycia gejem mamie i James'owi.
- A ty co? Pewnie z taką ładną buźką to nie mogłeś uwolnić się od dziewczyn? - zapytałem, uniosłem brew i zaśmiałem się cicho, wsadzając dłonie do kieszeni spodni.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Lilay

Lilay

Liczba postów : 22
Join date : 13/02/2016
Age : 25

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#9PisanieTemat: Re: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans EmptyNie Lut 21, 2016 12:01 pm

Serio miał trzy szafy? Po co mu aż trzy szafy? Jak można mieć tak dużo ubrań? Po prostu szaleństwo. Ale to słodkie, że się tak dla mnie poświęcił. Z pewnością skorzystam z tego, mimo że wystarczyłaby mi jakaś szafka i tyle.
Zerwał ze swoją dziewczyną? Bidulek. Chociaż skoro to było dwa miesiące to zdążył się pozbierać i teraz już może sobie poszukać nowej dziewczyny. Ja sam też sobie kogoś poszukam, bo nie chcę być całkiem sam, nawet jeśli byłby to tylko kilkumiesięczny romans. Ja i tak na nic więcej nie liczę, bo chyba nie jestem stworzony do dłuższych związków.
- Jasne, ciągle się do mnie dobierają. - Powiedziałem rozbawiony. Co jak co, ale powodzenie u dziewczyn to ja mam. Sęk w tym, że ja wolałbym mieć powodzenie u chłopaków, którzy dużo bardziej mnie pociągają. Jednak nie powiem braciszkowi, że jestem homo, bo gdyby okazał się być homofobem to wtedy całkiem by się do mnie zraził.
- Może wieczorem gdzieś wyjdziemy? Chciałbym poznać Twoich znajomych...A przy okazji znajdziemy Ci laseczkę. - Powiedziałem z uśmiechem. Jeśli będzie trzeba to na noc przeniosę się do salonu. Każdy facet ma swoje potrzeby. A ja jakoś wytrzymam, bo przecież nie będę tutaj nikogo sprowadzał. Chociaż kto wie jak potoczą się sprawy.Kiedy będę miał pewność, że mojego braciszka nie będzie to może wtedy kogoś zaproszę. Czasami głupio jest mieć wspólny pokój z kimś innym, bo właściwie nic nie można zrobić. Ale skoro tak ma być to niech będzie. Pewnie za jakiś czas mnie wygonią stąd do mojego własnego mieszkania i tam już będę mógł szaleć.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#10PisanieTemat: Re: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans EmptyNie Lut 21, 2016 8:59 pm

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Newcreate.php?text=Aaron&name=Got_Heroin


Odchyliłem głowę do tyłu i pokręciłem nią, nie dowierzając. Nie no, fajnie, tak jak ja od zbyt napalonych homosiów. Najpierw się człowiek z nimi prześpi raz, a potem mają wielkie pretensje, że nie chce się związku, tylko dupy. Co za, kurwa mać, różnica?
- Nie mam ochoty - powiedziałem od razu. - Poza tym, to, że jesteś starszy, nie oznacza, że będziesz miał misję życiową szukać mi dziewczyny. Bycie singlem jest zajebiste! - mruknąłem, spojrzałem na niego i rozchyliłem ręce na boki.
- Chłopaki! Chodźcie, bo nakładam! - powiedziała, a raczej krzyknęła z kuchni mama, a ja podszedłem do swojego brata i zabrałem mu kosmyk włosów za ucho.
- Chodź, bo jeszcze jej ostygnie i będzie potem mamrotać sama do siebie całą resztę dnia - dodałem, pokręciłem głową i złapałem go za rękę, ściągając na dół.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Lilay

Lilay

Liczba postów : 22
Join date : 13/02/2016
Age : 25

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#11PisanieTemat: Re: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans EmptyPon Lut 22, 2016 10:48 am

Według mnie to właśnie to znaczy. Będę mu szukał dziewczyny aż znajdę mu jakąś fajną dupę, co do której będę miał pewność, że nie wywinie mu jakiegoś numeru. Najlepiej jakąś zakonnicę, ale nie wiem czy znajdzie się jakaś chętna. Chociaż skoro uważa, że bycie singlem jest super to znajdę mu taką w krótkiej sukience, która nie będzie się obrażać o zdrady. Jednak poczekam z tym trochę, bo najpierw chcę poznać jego znajomych, a jeśli będę ciągle mu szukał dziewczyny to nie będzie chciał ze mną wychodzić. Jeśli chodzi o takie sprawy to trzeba być delikatnym.
Drgnąłem lekko, kiedy mnie dotknął. Wiem, że to brat i dla niego może to się wydawać całkiem normalne, ale ja i tak poczułem się dziwnie. Dość szybko jednak się opanowałem i zszedłem z nim na dół. Usiedliśmy przy stole i od razu zacząłem jeść obiad. Nie byłem specjalnie głodny, ale nje chciałem zrobić przykrości mamie. No i pewnie potem ciągle by mówiła, że jestem niejadkiem i pewnie zaczęłaby podejrzewać, że mam anoreksję. Wolę tego uniknąć i zjeść wszytko.
Po zjedzeniu obiadu zaniołem talerz do kuchni, żeby zmywarka się nim zajęła. Ja nie lubię zmywać, więc mam nadzieję, że teraz nie będę musiał tego robić. Wróciłem na górę i zacząłem się rozpakować. Poszło mi dość szybko i na końcu na szafce nocnej postawiłem dwie ramki: jedną, w której było moje zdjęcie z tatą, a w drugiej byłem ja wraz z Eli i Max'em, którzy są moimi najlepszymi przyjaciółmi. Opadłem na łóżko o wybrałem numer kumpeli. Obiecałem jej, że zadzwonię jak tylko dojadę. Ona od razu zaczęła trajkotać i domagała się wszelakich szczegółów. Najpierw odpowiedziałem jej o domu, a potem o moim braciszku. Bylem pewien, że ona się ślini i już nie może się doczekać aż mnie odwiedzi. Powiedziała, żebym przesłał jej zdjęcie Aarona. Zgodziłem się na to i czekałem aż przyjdzie przy tym cały czas z nią rozmawiając. Po chwili wszedł do pokoju.
- Możesz zdjąć koszulkę? Moja koleżanka chce mieć Twoje zdjęcie bez ubrań, żeby się dotykać pod prysznicem. - Powiedziałem rozbawiony, tak żeby Eli to usłyszała. Od razu zaczęła się oburzać, co Aaron mógł słyszeć, bo włączyłem głośno mówiący. Wkrótce się obraziła i rozłączyła, a wtedy ja odłożyłem telefon na bok.
- Założę się, że teraz siedzi i czeka na zdjęcie, więc wyskakuj z ciuchów. - Powiedziałem z uśmiechem będąc ciekaw czy naprawdę to zrobi.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#12PisanieTemat: Re: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans EmptyPon Lut 22, 2016 3:35 pm

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Newcreate.php?text=Aaron&name=Got_Heroin


Kiedy skńczyłem jedzenie - zapakowałem wszystko do zmywarki. Łącznie z talerzem mojego brata, bo ciężko mu się schylić i wsadzić ten jeden widelec, talerz i nóż. Westchnąłem na to ciężko, jednak kiedy zamknąłem drzwiczki od maszyny myjącej za mnie, uśmiechnąłem się lekko i wyszedłem na taras. Tam odpaliłem sobie papierosa i usiadłem na ławce. Matka z James'em wiedzieli, że palę i już w sumie po dwóch latach użerania się ze mną, dawaniu mi kar i marudzeniu, jak to ja sobie zdrowie niszczę, przestali mnie o to upominać, a dodatkowo nie mówili nic, nawet jak widzieli, że tutaj siedzę.
Pokrótce skończyłem swojego papierosa i wszedłem na górę, gdzie to już od progu zostałem dosłownie zbombardowany przez mojego brata.
Pokręciłem głową i westchnąłem. - Chyba cię coś boli, że będę się rozbierał dla obcej dziewczyny - zaakcentowałem to słowo i walnąłem sie otwartą dłonią w twarz. - A co mnie to, że czeka. Swoje jej wyślij, jak taki chętny - powiedziałem, po czym usiadłem do biurka. Wsadziłem słuchawki w uszy, włączyłem którąś ze swoich piosenek i zacząłem przeglądać jakąś stronę społecznościową. Kolejną i znowu. Dużo ich, no. [/b]
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Lilay

Lilay

Liczba postów : 22
Join date : 13/02/2016
Age : 25

Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#13PisanieTemat: Re: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans EmptyPon Lut 22, 2016 4:29 pm

Ależ z niego wstydzioszek. Tego to bym się po nim nie spodziewał. On nie wygląda na takiego, który miał się czego wstydzić. Jest ładny. Więcej na ten temat nie powiem, bo przecież nie widziałem go bez ubrań. No, ale faceci w większości nie mają żadnych problemów z pokazywaniem choćby gołego torsu. Ja bym mu tylko cyknął zdjęcie i byłoby po problemie. Oni i tak pewnie nigdy się nie zobaczą.
- Moje już widziała. - Ona ma zamiar zostać malarką, więc widziała mnie bez ubrań tylko dlatego, że potrzebowała modela, a ja według niej idealnie się nadawałem, by mnie namalować. Za to mojego braciszka chciałaby zobaczyć, bo teraz desperacko szuka chłopaka. Nasłuchała się jakichś głupot i uznała, że zegar biologiczny tyka, więc musi sobie znaleźć faceta, zrobić dziecko i wziąć ślub. A ma ledwie osiemnaście lat. Te czasy robią się coraz bardziej pokręconego. Jak byłem mały to wszystko było prostsze. Miało się dwie narzeczone, z którymi chodziło się na plac zabaw, a w końcu wybierało się tą która mieszka bliżej i było się z nią do końca podstawówki. Potem już życie było bardziej skomplikowane, a teraz to już totalnie.
- To jak, wyjdziemy wieczorem? Nie będę Ci szukał dziewczyny, ale chciałbym poznać Twoich znajomych. - Poznawanie nowych ludzi jest świetne, więc przydałoby się, żebyśmy poszli na imprezę.  A może będę miał szczęście i znajdę sobie miłego homosia i to takiego, który nie zdradzi mojej tajemnicy. Nie wiem jak zareagowałby mój brat i mama. Tata wiedział, ale raczej nie powiedział mamie, a przynajmniej mnie o tym zapewniał.
- I znaleźć sobie jakiegoś chłopaka do seksu. - A co tam, nie będę się przecież ukrywał całe życie. On nie wygląda na takiego, który by mnie potem nienawidził i w ogóle.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty
#14PisanieTemat: Re: Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans   Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans Empty

Powrót do góry Go down
 
Bracia? - 2os, b.n, shounen-ai, dramat, romans
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» W pułapce uczuć (dramat, romans, akcja, b.n, hetero)
» Bet about love ||romans, dramat, bn||
» Nieidealni [shounen ai, dramat, b.n.]
» Rodzinnie ~ b.n, shounen-ai, dramat
» Eternal Dream (fantasy, dramat, romans, +18)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Opowiadania grupowe :: Archiwum-
Skocz do: