IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next
AutorWiadomość
Haruhiro

Liczba postów : 614

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Kwi 19, 2016 10:14 pm

Zacisnąłem palce na jego nadgarstku mocniej, kiedy przyspieszył i mimowolnie otworzyłem usta, licząc na to, że to mi w czymkolwiek pomoże.
- Na ciebie chcę. - wyjęczałem, a kiedy usłyszałem tak cudowny jęk swojego faceta, otworzyłem oczy. Tak jak chciał. To znaczy... cholera, ja chcę na niego patrzeć, a przeszkadza mi to, że przy okazji widzę siebie. W każdym razie postanowiłem skupić się na jedynym, którego chcę oglądać. Patrzy tylko na mnie. Mój wspaniały mężczyzna. Nie oddam go żadnemu pieprzonemu francuzowi. W pewnym momencie mój uścisk na jego nadgarstku stał się lżejszy, a ja dla odmiany zacząłem gładzić jego dłoń. Nie chciałbym, żeby kończył, a z drugiej strony chcę. A jednak bardziej nie chcę, bo chcę się tak kurwa czuć cały czas!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

Liczba postów : 889

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Kwi 19, 2016 10:18 pm

Kashi

Uśmiechnąłem się czarująco, kiedy na mnie spojrzał, po czym zagryzłem wargę, potem jego ucho i znowu przyśpieszyłem. Zaraz jednak zdałem sobie sprawę z tego, że się nim kompletnie nie zajmuję, więc zaraz położyłem dłoń na jego penisie i zacząłem nią jeździć z góry na dół, przy okazji drażniąc palcem jego czubek, skoro już byłem na górze.
Jęknąłem, potem stęknąłem, znowu westchnąłem i tak cały czas, w sumie. Wszystko przez tego tutaj. To nie moja wina, ej.
- Piekny jesteś - szepnąłem mu do ucha i przymiliłem się do jego szyi, tym razme juz jęcząc jak popierdolony. Nie moja wina, że jest mi tak dobrze.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Kwi 19, 2016 10:30 pm

Dobra, byłem w stanie się jeszcze JAKOŚ powstrzymywać do momentu, w którym jego dłoń powędrowała do mojego penisa. Zagryzłem dolną wargę tylko dlatego, że usta znowu same mi się otworzyły. Wypiąłem się jeszcze bardziej, a po chwili przekręciłem trochę i wygiąłem, żeby ramieniem objąć jego szyję. I pewnie zostałbym tak, gdyby nie to, co powiedział.
- Przestań. - jęknąłem, i akurat w lustrze udało mi się zobaczyć, jak moja twarz momentalnie przybrała czerwonawo różowy kolor. Zacisnąłem powieki i opuściłem głowę, jęcząc, jednak tym razem przygryzłem wierzch swojej dłoni.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Kwi 19, 2016 10:33 pm

Kashiro

Uśmiechnąłem się delikatnie, kiedy mi się tak ładnie wygiął, ale zaraz opuścił głowę, więc złapałem go dokładnie tak samo i uniosłem mu ją delikatnie.
- Patrz - szepnąłem, znowu lekko zwalniając, żeby po chwili przyśpieszyć. - Bo nie ma piękniejszego obrazu - dodałem, po czym znowu przyśpieszyłem i w sumie to byłoby na tyle, bo zaraz doszedłem, jednak nie przestałem ruszać ręką. Kei też ma dojść, ma być mu przyjemnie jak mi, albo i nawet bardziej.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Kwi 19, 2016 11:31 pm

Po raz kolejny moja głowa uniosła się, czy tego chciałem czy nie. Chciałem, to trzeba przyznać, ale jakby tak... no nie wiem, jakbym tak tylko miał przed oczami tylko Kashiro to byłoby idealnie. Mimo wszystko postanowiłem wytrzymać i nie odwracać wzroku, już nie. Wlepiłem spojrzenie w moje cudo, które obecnie odbijało się w lustrze i jęczałem niemiłosiernie, nawet na siebie nie patrząc. Bo nie musiałem, miałem do wyboru dużo lepszy widok. - Nie ma. - przyznałem, może odrobinę za głośno, ale to dlatego, że byłem już za bardzo podniecony. Kiedy Kashi doszedł westchnąłem zachwycony i uśmiechnąłem się, widząc wyraz jego twarzy. Zdecydowanie, najcudowniejsze, co może być. Jako że wciąż poruszał dłonią, ja jęczałem, jeśli nie powiedzieć, że krzyczałem, dodatkowo dłonią siegając do sutka, który zacząłem ściskać, w sumie, raz jeden raz drugi. Ciężko mi było już na nogach ustać, mimk tego, że opierałem się o blat, a za mną stał Kashiro.
- Kashi... błagam... - wydyszałem tylko, chociaż chciałem go poprosić, żeby już przestał, bo dłużej tego wszystkiego nie wytrzymam. Nie przestał, ale to dobrze, bo po chwili doszedłem, wciąż patrząc w lustro, niestety, tym razem też zwróciłem uwagę na siebie. Niezbyt fajny widok, otwarte usta, łzy w oczach i te rumieńce na twarzy. Okropny widok. Co on przeze mnie musi znosić?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Kwi 19, 2016 11:37 pm

Kashi

Kiedy dochodził - patrzyłem sobie w lustro i uśmiechałem sie do niego szeroko. Naprawdę cudowny widok. Mimo, że widziałem go już takim kilkaset razy - dalej dochodzę do wniosku, że nawet teraz - z lekkimi łzami w oczach, zaczerwienioną twarzą i tymi otwartymi ustami wygląda wspaniale.
- Chodź, kąpiel czeka - przyznałem i wyszedłem z niego, tylko po to, żeby zaraz wejść do wanny i rozłożyć nogi, żeby idealnei mi się między nimi ułożył. No bo tak jest najlepiej.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Kwi 19, 2016 11:47 pm

Skinąłem tylko głową, bo tyle byłem w stanie zrobić, podejrzewam, że gdybym teraz zechciał mówić nie wyszłoby to najlepiej. Powoli się wyprostowałem, żeby następnie przejść do wanny. Usiadłem między nogami Kashiego, oparłem się o jego tors i zamknąłem oczy, wzdychając cicho. Ciepła kąpiel to idealny pomysł, tylko... złapałem go za ręce i objąłem się nimi, wciąż leżąc z zamkniętymi oczami.
- Dziękuję... za to przed chwilą. - powiedziałem po chwili niezbyt głośno. Jest za co dziękować, niech mi ktoś tylko powie, że nie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Kwi 19, 2016 11:54 pm

Kashi

Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy usiadł mi między nogami, po czym objął się moimi dłońmi. Przytuliłem go do siebie mocno i oparłem policzek o jego głowę, zaraz go w nią całując.
- Nie masz za co - powiedziałem, zaśmiałem się cicho i wziąłem myjkę, żeby następnie umyć mu całe ramiona, klatkę piersiową i barki, nie zapominając o szyi. A na nos mu pianę nałożyłem, przez co wyglądał u-ro-czoo~~~.
Zaraz potem jednak i tak go znowu przytuliłem do siebie. - To ja ci powinienem dziękować - mruknąłem, opierajac się czołem o bark chłopaka.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sro Kwi 20, 2016 12:19 am

Wiedziałem, że tak będzie! Jak on może mówić, że nie mam za co? No jak? Jasne, że mam, co nie zmienia faktu, że wiem, że bez sensu byłoby kłócenie się z nim o to. Dlatego też grzecznie pozwoliłem się mu umyć, pamiętając oczywiście o tym, że w najbliższym czasie to ja mam się nim zajmować. I będę.
- Za co? Chyba oszalałeś. - powiedziałem ze śmiechem, ze względu na pianę na moim nosie. Co on znowu wymyślił z tym dziękowaniem mi? Odwróciłem się przodem do niego i przejechałem nosem po tym jego, po czym objąłem ramionami jego szyję. - Za nic nie musisz mi dziękować, chyba że chcesz, żebym czuł się głupio. Jak wtedy, kiedy musiałem patrzeć na siebie w lustrze. - powiedziałem cicho, ze względu na to, że moje usta znajdowały się akurat blisko jego ucha.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sro Kwi 20, 2016 8:26 am

Kashi

Zasmialem się cicho, a zaraz Kei odwrócił się do mnie, więc złapałem to w biodrach i trzymalem przy sobie, uśmiechając się delikatnie w jego strone.
- Kompletnie ciebie nie rozumiem... Ja uwielbiam na ciebie patrzeć podczas seksu, a tym bardziej jak dochodzisz. To naprawdę najlepszy widok jaki mogę sobie wyobrazić... No oczywiście poza tym jak się rano budzisz i wszystkie włosy masz na różne strony - powiedziałem z szerokim uśmiechem i zasmialem się kilka razy. No bo taka prawda. Kei zawsze wygląda zajebiscie, ale podczas tych dwóch akcji wygląda to zdecydowanie najlepiej.
Cmoknalem to po chwili w czoło, zabierając mu zaraz włosy za uszy.
- Serio musimy się pospieszyć, już 13 a wylot mamy o 18- mruknalem, po czym znowu go pocalowalem.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sro Kwi 20, 2016 3:30 pm

- Jesteś dziwny, skarbie, naprawdę. - rzuciłem i zacząłem się śmiać. Nie rozumiem, jak może mu się to podobać, tym bardziej, że to, co widziałem przed chwilą w lustrze upewniło mnie tylko, że to nie jest dobry pomysł. Patrzenie na siebie. I tak samo zaraz po przebudzeniu wyglądam tak, że najlepiej byłoby sobie worek na głowę założyć.
- Zdążymy, spokooojnie. - wymruczałem mu na ucho, które potem liznąłem. Postanowiłem jednak wziąć się do roboty, bo tak naprawdę wcale nie chciałem się spóźnić i wiedziałem, że rzeczywiście może być ciężko z czasem. Umyłem więc swojego faceta, baardzo dokładnie, razem z włosami. Potem umyłem swoje i po kilku minutach, a może nawet kilku ich nie było, wyszedłem z wanny i sięgnąłem po ręcznik. Drugi podałem Kashiemu, a sam zacząłem się wycierać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sro Kwi 20, 2016 4:06 pm

Kashiro

- Ej, nie jestem dziwny! - odpowiedziałem, zaśmiałem się cicho i wzruszyłem ramieniem. - Wydaje mi się, że to po prostu jest tak, że przeszła mi era zakochiwania się w Tobie. I teraz już jest to stałe uczucie... I przez to właśnie widoki, kiedy nie jesteś idealny, są idealne dla mnie - powiedziałem, zagryzłem wargę i zaraz ten powiedział, że zdązymy. No dobra, jak sobie woli.
Zaraz wyszedłem z wanny i poszedłem do swojego gabinetu. Zabrałem nasze bilety i położyłem je sobie pod portfelem. Tak, aby na pewno ich nie zapomnieć.
- Pojadę jeszcze do kontora, żeby wymienić pieniądze - powiedziałem z uśmiechem i ubrałem na szybko dresy, gdy już wytarłem się, poszedłem do pokoju, no wiadomo. Podszedłem do chłopaka i cmoknąłem w policzek.
- Zacznij pakować, kocham cię - powiedziałem, założyłem buty i zaraz wyjeżdżałem już samochodem z parkingu przed NASZYM domem.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Czw Kwi 21, 2016 11:08 pm

To brzmi dobrze. To, że skończył się we mnie zakochiwać, w końcu... cóż, teraz mam pewność, że kocha mnie tak po prostu. I racja, nie jest dziwny, jest kochany i uroczy, zdecydowanie.
- W porządku. - skwitowałem krótko, kiedy powiedział, że pojedzie zamienić pieniądze, a sam wciąż się wycierałem. Ktoś musi to zrobić, a dobrze, że Kashi się na to zdecydował. Kiedy się wytarłem założyłem czyste bokserki, czarne spodnie z dziurami na kolanach, a do tego szarą bluzę z kapturem, bo akurat wpadła mi w ręce. - Jasne, skarbie. - rzuciłem i kiedy wyszedł, tak jak chciał, zacząłem nas pakować. Wszystko co najważniejsze, bo przecież jak będziemy czegoś potrzebować to kupimy, prwda? Najważniejsze jest to, że już się ubrałem, bo to zdecydowanie jest najgorsze.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Czw Kwi 21, 2016 11:18 pm

Kashiro

Zaraz byłem w kantorze. Wymieniłem pieniądze na jakieś dwadzieścia tysięcy euro. Najwyżej to wymienię znowu. A potrzebujemy kasy, a ja mam za dużo na koncie. Plus Kei nie musi o tym wiedzieć, wszystko jasne.
Wjechałem do sklepu, gdzie kupiłem nam papierosy, bo jednak będą potrzebne, po czym wróciłem do naszego domu. Tam juz Kei więszkość spakował, więc uśmiechnąłem się delikatnie.
Dorzuciłem po wcześniej kupowanym garniturze, a potem poszedłem do łazienki. Spakowałem nasze kosmetyczki, prostownice, suszarki. Znaczy wiem, że hotel super zajebisty nam wybrałem, ale nigdy nie wiadomo.
- Coś jeszcze? - zapytałem, przytulając się do niego od tyłu.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sob Kwi 23, 2016 10:35 am

Chyba trochę czasu zeszło mi na tym pakowaniu, bo kiedy Kashiro wrócił, ja jeszcze wszystkiego nie miałem. Najważniejsze rzeczy tak, ale potem zacząłem myśleć o tym, co jeszcze może się przydać i to był mój błąd, bo według mojego mózgu zdecydowanie za dużo rzeczy mogłoby się przydać.
- Chyba nie. Załatwiłeś to, po co pojechałeś? - zapytałem, kiedy przytulił się do mnie od tyłu. Oczywiście, przekręciłem się i wtuliłem twarz w jego szyję, żeby zaciągnąć się jego zapachem. W sumie to też trochę moim zapachem, jakby nie patrzeć, bo Kashi jest mój. - Mam nadzieję, że nie będę musiał zamordować jakiegoś francuza, który się do ciebie przyczepi. - powiedziałem i podniosłem głowę, żeby musnąć jego usta swoimi, jednak zachęcająco przejechałem językiem po jego dolnej wardze. Nic nie robię, po prostu go całuję, bo mogę. Niech wie, że go nikomu nie oddam.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sob Kwi 23, 2016 11:45 am

Kashiro

Uśmiechnąłem się szeroko, po czym kiwnąłem głową.
- Załatwiłem - powiedziałem, a gdy ten odwrócił mi się w ramionach - zarzuciłem sobie jego łapki na swoją szyję i przytuliłem go ładnie do siebie. Zaraz jednak powiedział i mordowaniu francuzów, a chwilę potem przejechał językiem po dolnej wardze.
- Jeszcze raz? - zapytałem, śmiejąc się cicho, a chwilę potem podniosłem go sobie za uda do góry i przystawiłem do ściany, całując zachłannie po szyi.
- W sumie ja to bym się martwił, że to ja mogę kogoś zamordować - powiedziałem, odchylając mu dłonią głowę, kiedy schodziłem ustami do obojczyków.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sob Kwi 23, 2016 12:49 pm

Kiedy tylko podniósł mnie do góry, objąłem ramionami jego szyję. - W samolocie może być odrobinę trudniej. - powiedziałem, uśmiechając się. Co nie zmienia faktu, że spróbowałbym... gdyby nie to, że osiągnę swój cel teraz. Później już nie będę musiał. Raczej nie.
- Nie będziesz miał powodów, żeby mordować kogokolwiek. - wymamrotałem, odchylając już głowę. Zamknąłem oczy i położyłem swoją dłoń na dłoni Kashiego, zaś drugą wciąż trzymałem się jego szyi. - Kochanie? Może my powinniśmy pójść na jakiś odwyk, a nie leciec do Francji... co? - zapytałem, zupełnie szczerze. No, pomijając fakt, że ja bym go ma odwyk nie puścił.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sob Kwi 23, 2016 7:26 pm

Kashi

Zaśmiałem się cicho, po czym pokręciłem głową. - A co to dla nas za problem - powiedziałem, zaśmiałem się znowu i postawiłem go na chwilę na ziemi, ale tylko po to, żeby ściągnąc mu spodnie razem z bokserkami, zresztą tak samo jak moje. Podniosłem go sobie znowu na biodra.
- O nie, nie chcę się z ciebie leczyć - powiedziałem, nacelowując na niego i zaraz w jego wchodząc. Pocałowałem go przy tym namiętnie i od razu zacząłem ruszać biodrami, zaraz schodząc na jego szyję, do której się przyssałem. Na żaden odwyk.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sob Kwi 23, 2016 8:14 pm

- Żaden problem. - przyznałem z niemałym uśmiechem. Taka prawda, żaden problem, bo jakby się tak zastanowić... no nigdy nie mieliśmy problemu przez nieodpowiednie miejsce. Pomogłem mu ze swoimi spodniami, chociaż i tak zdążyłem pożałować, że je w ogóle zakładałem.
- To... - chciałem dokończyć, naprawdę, chciałem! Ale zamiast tego tylko jęknąłem przeciągle, mimo tego, że ten jęk został skrócony przez pocałunek. Momentalnie go odwzajemniłem, jedną ręką przerzucając jeszcze wilgotne włosy na jedną stronę, żeby Kashiemu na twarz nie leciały. Kiedy zszedł ustami na moją szyję, położyłem dłoń na jego głowie, a raczej z tyłu głowy i trochę mocniej objąłem go nogami. Uwielbiam go całego, caaalutkiego. Kuuurwa... Oby nigdy nie miał dość i nie zachciało mu się tego odwyku.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sob Kwi 23, 2016 9:33 pm

Kashi

Uśmiechnąłem się szeroko przez pocałunek, bo Kei tak słooodko jęknął. Boże, uwielbiam go jęczącego, po prostu uwielbiam. Najlepsze odgłosy jakie z siebie wydaje.
Przyśpieszyłem lekko ruchy bioder i zacisnąłem ręce na jego udach, wbijając w nie paznokcie, po czym przejechałem od dołu na jego tyłek, który zacząłem miąć w dłoniach. Tak, tą jego część ciała w szczególności uwielbiam.
Zagryzłem wargę i uśmiechnąłem się do niego szeroko, żeby zaraz puścić jego szyje i przyłożyć czoło do tego jego. Otworzyłem usta i po prostu pozwoliłem sobie na jęczenie i wzdychanie prosto w te należące do niego. Mój kochany.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sob Kwi 23, 2016 10:04 pm

Przygryzłem dolną wargę, kiedy palce mojego faceta zacisnęły mi się na udach, a on sam zaczął ruszać się szybciej. Zaraz zaczął ściskać mój tyłek, a ja mimowolnie złapałem go za włosy i pociągnąłem dl tyłu, może odrobinę za mocno. W każdym razie myślę, że tego nie poczuł, a przynajmniej mam taką nadzieję, bo szybko puściłem te biedne włoski. Zamiast tego splotłem palce na jego karku, wtedy, gdy oparł czoło o to moje.
- Mhh... Uwiee-elbiam... cię... - wyjęczałem, patrząc mu w oczy, po czym bardziej otworzyłem usta, jakby to miało mi pomóc w pozbyciu się jęków.
Po chwili poczułem, że naprawdę nie potrzebuję już wiele, że tym razem ja odpadnę pierwszy, ale wcale mi to nie przeszkadzało. Nogami ścisnąłem go bardziej i kiedy dochodziłem starałem się patrzeć mu prosto w oczy, chociaż niewiele widziałem. Mówił, że to lubi... więc no... Żeby urwać krzyk, który zaczął wydobywać się z moich ust, przgryzłem Kashiemu dolną wargę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sob Kwi 23, 2016 10:53 pm

Kashi

Jęczałem tak mu prosto w usta, przy czym on do mnie mówił, ale ja nie byłem w stanie tego zrobić. Chciałem, ale nie mogłem przez zbyt dużą ilość jęków.
Przyśpieszyłem znowu, bo miałem za mało jego. Za mało. A jeszcze tak bosko pociągnął mnie za włosy, więc już w ogóle. Przyśpieszyłem kolejny raz, żeby dojść, patrząc na niego. I on też patrzył na mnie. No po prostu cudo, nie.
- Kocham cię. Kocham cię. Kocham cię. Kocham. Tylko ciebie. Kocham - rzucałem co chwila, całując go w usta. Mój kochany, najlepszy, najwspanialszy. Czemu tylko przy nim jest mi tak dobrze?

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sro Maj 04, 2016 9:35 pm

Uśmiechnąłem się lekko, kiedy tylko poczułem, że Kashi dochodzi. To znaczy, nawet to widziałem.
Starałem się odwzajemniać jego pocałunki, ale było mi ciężko, więc po prostu się im poddałem. Tego potrzebowałem, zdecydowanie. Położyłem dłonie na jego policzkach, przytrzymałem mu głowę i uśmiechnąłem się.
- Ja ciebie też. Kocham cię. - powiedziałem, po czym od razu wpiłem się w jego usta. Swoją drogą, to odrobinę irytujące, bo zawsze kiedy mamy już... jakby to powiedzieć, przyjemne chwile, to AKURAT wtedy musimy się gdzieś spieszyć. Przykre. Trzeba to zmienić... albo, w sumie? Po co?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sro Maj 04, 2016 9:42 pm

Kashi

Uśmiechnąłem się szeroko, po czym oddałem jego pocałunki. Moj kochany najlepszy i w ogóle.
Zaraz odsunąłem się, wyszedłem z niego i ubrałem z powrotem.
- Hej, jest nieźle, jeszcze mamy godzinę. Idealnie, żeby jechać i nadać bagaż i takie tam - powiedziałem z uśmiechem i skończyłem nasze pakowanie podróżą do łazienki, gdzie spakowałem nam całą kosmetyczkę. Wsadziłem ją do torby i mogłem już ją znosić do samochodu.
Wszystko mamy? Chyba tak.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sro Maj 18, 2016 10:32 pm

Westchnąłem ciężko.
- Oby. Wolałbym się nie spóźnić, a jakoś często mi się to zdarza. Zdarzało, od kiedy znowu mam ciebie jakimś cudem udaje mi się trzymać wyznaczonych godzin. - powiedziałem niesamowicie z siebie dumny. Ogarnąłem się, żeby wyglądać w miarę normalnie, bo jednak... no, pasuje.
Pomogłem mojemu facetowi zanieść resztę bagaży do samochodu i wtedy po raz kolejny zacząłem się zastanawiać czy na pewno wszystko mamy. W końcu i tak stwierdziłem, że jak będę czegoś potrzebował to kupię to na miejscu, bo najpotrzebniejsze rzeczy mamy spakowane. Upewniłem się jeszcze że mam przy sobie telefon, portfel i dokumenty.
- Wziąłeś bilety, Kashi? - zapytałem i doszedłem wniosku że pójdę jeszcze do domu wszystko sprawdzić. Ale to za chwilę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   

Powrót do góry Go down

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 34 z 35Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next