Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 35  Next
AutorWiadomość
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#76PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 12:08 am

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 25hfj84


Kiedy Kashiro wziął do ręki puszkę ze śmietaną zaśmiałem się pod nosem. Mogłem się domyślić! Co za głupek, noo! Z szerokim uśmiechem pozwoliłem się wysmarować się śmietaną, bo mimo wszystko, cholernie lubię czuć na sobie jego ciepły język i miękkie wargi i w ogóle... to chodzące uzależnienie jest.
- No właśnie... - mruknąłem smutno - Chyba ktoś powinien mi z tym pomóc. - powiedziałem cicho, po czym oblizałem usta, spoglądając na swojego faceta. Zmrużyłem oczy, gdy zaczął zlizywać ze mnie bitą śmietanę, a gdy doszedł do sutków westchnąłem cicho.
- Skoro tam doprowadziło to chyba musi być znak. - stwierdziłem, przywołując na usta niewinny uśmieszek. Kashiro rozpiął mi spodnie, więc uniosłem biodra i zsunąłem sobie z nich spodnie, po czym znowu całkowicie się położyłem. Tak właśnie... Chyba jeszcze bardziej polubię bitą śmietanę.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#77PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 10:09 am

Kashiro

- No własnie! - rzuciłem, uśmiechając się, a kiedy ten uniósł biodra i zsunął je sobie, ściągnąłem je do końca, kładąc ładnie na ławce. Spojrzałem na jego krok, po czym uśmiechnąłem się ładnie, kładąc na nim rękę. Złapałem go nieco mocniej, ściskając, po czym przysunąłem się do niego i pocałowałem go. Potem mocniej i mocniej, zsuwając przy okazji z niego bokserki.
Ja jestem grzeczny, nie, żeby coś.
- Mmm... Chyba powinienem był ci o czymś powiedzieć - mruknąłem, zsuwając się ustami na jego szyję, kiedy ręką jeździłem po jego penisie. - W lesie mieszka parka staruszków, z daleka od miasta, wiesz... Spokój i tak dalej. Śmiesznie będzie, jak tutaj przyjdą - rzuciłem i roześmiałem się, zjeżdżając do jego podbrzusza, a potem na męskość Keia.
Złapałem jego jądra w dłoń i podczas zabawy nimi, wsunąłem go sobie do ust. Pierw powoli... Ale z każdą chwilą coraz głębiej i szybciej. Tsa. Keiuś, pojęczysz?
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#78PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 4:20 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 25hfj84


Sapnąłem cicho, gdy zacisnął palce na moim kroczu. Fuck... weź ty ostrzegaj, jak będziesz miał zamiar tak mocno mnie łapać! Uśmiechnąłem się lekko, gdy ściągnął mi bokserki, a potem zmarszczyłem brwi. - Tak? A o czym? - zapytałem, przymykając oczy, bo zaczął muskać ustami moją szyję, a palce zacisnął na moim największym skarbie. To znaczy, w sumie jego też. - Niech przyjdą, może chociaż popatrzą sobie na coś ładnego. - mruknąłem z uśmiechem, a gdy zjechał ustami do mojego podbrzusza, uśmiechnąłem się pod nosem. Przyjeeemnie... Kiedy wziął mnie do ust, westchnąłem cicho i od razu wsunąłem dłoń między jego włosy. - Już ci niebpotrzebna bita śmietana? - zapytałem ze śmiechem.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#79PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 4:35 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Newcreate.php?text=Daren&name=CloisterBlack

Poruszyłem głową nieco szybciej i szybciej, kiedy ten podniósł rękę do moich włosów. Uśmiechnąłem się lekko i złapałem jego palce, po czym ścisnąłem je na swojej głowie. Wyjałem go ze swoich ust i zjechałem na jego jądra. Oczywiście koleżka Keia nie został bez opieki, bo kiedy ja przygryzałem, ssałem i całowałem jego jądra - moja ręka jeździła po całym jego penisie.
Jednak zaraz zaprzestałem czynności i znowu wziąłem bitą śmietanę, którą zaraz usmarowałem całego penisa Keia, znowu biorąc go do ust.
No.
I tak jest od razu lepiej. Dużo, dużo lepiej. Nie dość, że dobrze robi Keiusiowi, mi też to jeszcze jest slodkie jak cholera. Podoba mi się to coraz bardziej.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#80PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 5:02 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 25hfj84


Przygryzłem dolną wargę, pojękując cicho, gdy przyspieszył ruchy głowy. Wszystko przez to, że zna się na rzeczy bardziej niż niejeden z którym spałem.
Kiedy poczułem, że przenosi się z pieszczotami na moje jądra, a palce zaciska na penisie, otworzyłem usta i oczy jednocześnie, spoglądając w niebo. Jak ładnie~ Seks na łonie natury? Już to lubię. Do tej pory jakoś szczególnie nie miałem okazji tego doświadczyć. W pewnym momencie Kashiro przestał robić to, co robił i po raz kolejny bitej śmietany użył. Uśmiechnąłem się szeroko, przygryzając dolną wargę. Chcę takie zdjęcie. Albo ja zrobię jemu to samo, potem pstryknę ładne zdjęcie i będzie super.
- Głupek. - jęknąłem tylko, gdy zaczął zlizywać śmietanę z mojego penisa. Chwilę patrzyłem, żeby w końcu odsunąć od siebie jego głowę. Uklęknąłem obok niego, rozpiąłem mu spodnie, które zsunąłem, następnie to samo robiąc z bokserkami. - Kochanie, kładź się, ja też chcę. - powiedziałem, wciąż ciężko oddychając. Powoli oblizałem usta, patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#81PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 5:14 pm

Kashiro

Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy powiedział, że jestem głupkiem i gdy zlizałem już całą bitą śmietanę, powiedział, żebym się położył.
Pokiwałem głową i jeszcze raz przejechałem językiem po jego penisie, po czym podniosłem się, żeby pomóc mu ściągnąć swoje spodnie.
- Też się połóż - mruknąłem, kiedy już leżałem na ławce. - Tyłkiem w moją stronę - dodałem, uśmiechając się jak ładne niewiniątko. No co? Tego jeszcze ani razu nie próbowaliśmy! A szkoda. W końcu musi być ten pierwszy raz, nie?
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#82PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 5:27 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 25hfj84


Uśmiechnąłem się szeroko, gdy kazał mi też się położyć, ale tyłkiem do niego. Oczywiściee, że to zrobię! Położyłem się na nim, pierw siadając na jego udach, a dopiero potem kładąc. Odchyliłem trochę głowę, żeby musnąć ustami jego policzek.
- Jak się wypierdolimy to twoja wina, dobrze? - zapytałem z uśmiechem, jedną nogę opierając na ławce, a drugą na trawie. Teraz to ja się cieszę z tego, że ta ławka oparcia nie ma. Objąłem się ramionami Kashiro i poruszyłem biodrami, chcąc przyzwyczaić się do tej pozycji i miejsca, gdzie tak właściwie leżymy. Halo, halo! Teraz to ja bardzo serdecznie kogoś tu zapraszam!
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#83PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 5:40 pm

Kashiro

Palnąłem się w głowę, kiedy ten na mnie usiadł. Jednak... No. Zaraz i tak mnie ładnie pocałował, a potem powiedział, że to będzie moja wina, jak się wypierdolimy. Ja to wiem.
- Taaak? - zapytałem, po czym podniosłem się, dalej z nim na sobie, po czym pocałowałem w usta, szczerząc się jak głupi. - Dobra. Najwyżej zreperuję - mruknąłem cicho, po czym uśmiechnąłem się szeroko do swojego faceta, poruszając kilka razy biodrami, żeby znaleźć się idealnie pod nim.
Zaraz jednak i tak znowu się położyłem, po czym pociągnąłem go za sobą, żeby dalej móc całowac. Mój Keiuś!
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#84PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 8:14 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 25hfj84


Kiedy Kashiro uderzył się w głowę, zmarszczyłem brwi i chwilę się zastanowiłem. - Ale że co? - zapytałem, szczerze zdziwiony. Kiedy podniósł się do siadu i pocałował, położyłem dłonie na jego policzkach i oczywiście odwzajemniłem jego pocałunek.
- To co? Jak to robimy. - zapytałem, przejeżdżając nosem po jego szyi. Potem po raz kolejny go pocałowałem, z tym że dużo mocniej niż wczesniej.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#85PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 8:19 pm

Kashiro


Uśmiechnąłem się szeroko, po czym zaśmiałem głośno, a kiedy zapytał, jak to robimy, westchnąłem cicho.
- Odwróć się tyłem - poprosiłem ładnie, łapiąc go za biodra. Kiedy już to zrobił, przysunąłem go za uda do siebie i uśmiechnąłem się lekko.
Podniosłem jedynie głowę, po czym złapałem go za już goły tyłek i rozciągnąłem mu pośladki, patrząc na niego. Przysunąłem się jeszcze kawałek i włożyłem w niego język, robiąc kółka w środku. Wsunąłem go jeszcze mocniej, a chwilę potem podniosłem dłoń i złapałem jego penisa, podnosząc oczy nieco wyżej. Tak, żeby patrzeć na jego kark.
No. Ja jestem szczęsliwy.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#86PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 8:29 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 25hfj84


Grzecznie zrobiłem to, o co prosił Kashiro, a kiedy za uda przyciągnął mnie bliżej siebie, mimowolnie westchnąłem cicho. Czując jego dłonie na swoich pośladkach uśmiechnąłem się pod nosem. Tylko przez chwilę, co prawda, bo chwili poczułem, jak jego język wchodzi we mnie. Otworzyłem szeroko oczy, żeby następnie je zamknąć. Teraz to ja nawet nie będę cicho leżał! Bo się nie da, ale to taki szczegół. Zacząłem jęczeć, niezbyt cicho, tym bardziej, że włożył język głębiej, wciąż nim poruszając a na dodatek złapał za penisa. Najchętniej oddawałbym się tej cholernej przyjemności, jednak stwierdziłem, że tak po prostu leżał nie będę. Wykorzystując swoje położenie, przesunąłem się do przodu na tyle, żeby Kashiro się nie wściekał, że za daleko się odsuwam. Polizałem czubek jego męskości, żeby następnie wziąć całą do ust. Zacząłem poruszać głową, pieszcząc go przy tym językiem. Oczywiście, jęczeć nie przestałem, a że teraz miałem usta zajęte to tylko wzdychałem.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#87PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 8:34 pm

Kashiro

Uśmiechnąłem się lekko, na tyle, na ile pozwalał mi mój język, po czym, kiedy Kei odsunał się kawałek, ja znowu się przysunałem, czując, jak napina mi się cały brzuch. Pewnie w ciągu pięciu minut będzie mnie bolał jak cholera, ale.. No cóż... Kei był jest i będzie świetny w tym, co właśnie robi, wiec mi to wszystko rekompensuje.
Jęknąłem cicho, kiedy ten zaczął poruszać głową, po czym podniosłem drugą rękę i ścisnąłem jego tyłek, wchodząc językiem jeszcze głębiej. Nie wiem, czy to wystarczy, żeby zaspokoić mojego faceta, ale chociaż szczęście, że i tak jestem już głęboko.
Westchnąłem znowu, po czym wyciągnąłem swój język, oblizałem palec i włożyłem go razem z powrotem mojego języka. No co? Przecież takie coś to i tak pewnie niewystarczająco, ale cóż.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#88PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 9:19 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 25hfj84


Zacisnąłem powieki mocniej, kiedy ścisnął mój pośladek. Cholera, ja kiedyś najzwyczajniej w świecie przy nim pierdolnę. Pozostaje mi się cieszyć, że nie jest ze mną tak źle, jak kiedyś, na początku naszej znajomości, kiedy tak niewiele czasu potrzebowałem na to, żeby się spuścić. Chwila i po sprawie, jaki w tym sens? Przeniosłem jedną dłoń na jego jądra i zacząłem je ściskać, wciąż poruszając głową, żeby w pewnym momencie przejechać zębami po jego męskości. No... a on był coraz głębiej i doskonale to czułem. A kiedy do tego wszystkiego dołączył jego palec, musiałem zaprzestać wykonywanej czynności, żeby odchylić głowę i wydać z siebie bliżej nieokreślony dźwięk. Ja pierdole, no... Zacząłem poruszać biodrami, żeby jeszcze bardziej nie móc się opanować. Ścisnąłem w dłoni jego penisa i zacząłem poruszać dłonią
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#89PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 9:23 pm

Kashiro


Uwielbiam. Gdy. On. Jęczy. A jak jeszcze odchyla głowę to już w ogóle nie mogę juz, bo zdycham pod nim.
Zacząłem zacznie szybciej poruszać i głową i językiem i ręką. I w ogóle było super, bo Keiuś tak cudownie jęczy. God. Ja sobie nie wyobrażam, jak mogłem wytrzymać bez niego te cholerne sześć lat.
Westchnąłem cicho i na chwilę puściłem obie dłonie, bo po prostu przysunąłem go do siebie bliżej za uda. I tak robi mi dobrze ręką, przez co cięzko mi oddychać, więc ust nie potrzebuje, więc może być bliżej. Znaczy... Oczywiście, że potrzebuje! W co ja go będę całował? i co ja będę tak uwielbiać? No właśnie. Więc ust potrzebuje, ale nie w tej chwili, o!
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#90PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 9:41 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 25hfj84

- Kurwa... Kashiro... ja-a pie...erdolę. - wyjęczałem ze sporym trudem, gdy przyspieszył swoje ruchy. Nie wytrzymam. Kurwa, naprawdę, nie wytrzymam. Przyspieszyłem jeszcze ruchy swojej dłoni, na którą po chwili naplułem i wróciłem do robienia tego, co wcześniej, z tym, że jeszcze szybciej.
Było mi cholernie ciężko przestać, ale zrobiłem to i odsunąłem się trochę od ust Kashiro na tyle, żeby wyszedł ze mnie. - Chodź. - mruknąłem cicho, schodząc z niego i łapiąc go za rękę. Pociągnąłem za sobą i pchnąłem tak, żeby położył się na trawie. Leżał na plecach, więc usiadłem mu na biodrach, plecami do jego twarzy. Złapałem w dłoń jego penisa, którego następnie nakierowałem na swoje wejście. Powoli, ale jednocześnie zdecydowanie nabiłem się na niego z cichym pomrukiem. Poruszyłem się, żeby ułożył się lepiej, a potem położyłem się na nim, plecami na jego torsie. Podparłem się nogami na trawie i zacząłem poruszać się w górę i dół, jęcząc przy tym, jak dziwka, co najmniej.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#91PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 9:49 pm

Kashiro


Uśmiechnałem się lekko, ale kiedy ode mnie odszedł, spojrzalem na niego pytająco, od razu rozumiejąc, co się stało. Ale dopiero wtedy, kiedy położył mnie na ziemi, a potem usiadł na mnie, od razu wchodząc. Westchnąłem głośno i odchyliłem głowe, a kiedy ten się na mnie położył - od razu do ssałem się mu do szyi, łapiąc w swoją rękę jego penisa.
I równo z tym, jak pracowały moje biodra, równie szybko pracowała ręka. A jasne jest, że bardzo szybko wykonywałem oba ruchy, bo... no... Kei mnie już wystarczająco nakręcił, a ja czuję, że nie minie pięc minut, a ja w nim dojdę na bank.
Ale to w sumie nawet lepiej, bo wypadałoby się zbierać. Ale nie. Jeszcze chwila.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#92PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 10:08 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 25hfj84

Odchyliłem głowę, gdy zaczął poruszać i biodrami i dłonią w takim samym tempie. Nie, cholera, ja mówiłem, on za bardzo urósł! Jak tak dalej pójdzie to za kilka minut będę w śmietanie, ale swojej własnej... jakkolwiek. Sam zacząłem poruszać biodrami w rytm jego ruchów. Przez to, że za każdym razem wchodzi we mnie w całości... chyba że to jeszcze nie jest to? Ja pierdole, ja pierdole, ja pierdole! Nie mając gdzie podziać dłońi, zacisnąłem ręce prawej na ramieniu Kashiro. Nie chciałem mu utrudniać ruchów, bo chcę, żeby to robił, tak po prostu. Kiedy poczułem, że już zbliżam się do końca, zacisnąłem powieki, jednocześnie wciąż zaciskając palce na jego ręce. - Ka...ashiro... - wyjęczałem żałośnie, czując, jak łzy napływają mi do oczu. Kurwa mać, jak mi dobrze. Doszedłem dosłownie po chwili, jęcząc przeciągle.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#93PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 10:12 pm

Kashiro


Przyśpieszałem ruchy za każdym, mocniejszym pchnięciem bioder, ale już po chyba minucie nie mogłem wytrzymać z oddechem i musiałem puścić jego szyję. No po prostu nie szło, jakkolwiek probowałem.
Westchnąłem, po czym jęknąłem głośno, a chwilę potem doszedłem w Keiu, dosłownie sekundkę po tym, jak on to zrobił.
Leżałem tak jeszcze przez moment, po czym podniosłem się samym torsem, tym samym podnosząc mojego faceta. Westchnąłem głośno, calując go w kark.
- Ja pierdole - rzuciłem i roześmiałem się. - Weź przestań być taki cudowny, bo naprawdę będziemy seks uprawiać dziesięć razy dziennie - rzuciłem, po czym wyszedłem z niego, tym samym go z siebie ściągając. Eh... Nie wierzę.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#94PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 10:42 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 25hfj84

Jęknąłem raz jeszcze, gdy poczułem, jak Kashiro dochodzi we mnie. Potem podniósł się, a przez to i ja zostałem do tego zmuszony. Dopiero kiedy wyszedł ze mnie, usiadłem na nim przodem i objąłem jego szyję.
- Możemy to robić nawet piętnaście razy dziennie, jeśli tylko damy radę. - powiedziałem cicho, zbliżając usta do jego ucha. Beznadziejnie... żadnych gapiów? Mogliśmy inne miejsce wybrać. Następnym razem, to przecież nie jest żaden problem.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#95PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptyPią Lip 17, 2015 10:47 pm

Kashiro


Uśmiechnałem się delikatnie, po czym złapałem go za boki, od razu całujac mocno.
- Mi pasuje. Dobra, zbieraj się - rzuciłem z szerokim uśmiechem, po czym wstałem, razem z nim.
Westchnąłem cicho, uśmiechając się delikatnie. Postawiłem go na podłodze, ubrałem się ładnie, ale nie związywałem krawatu.
I w tym momencie parka, o której mówiłem, wyszła z lasu, spojrzała na mnie, na Keia, pan dziadek pomachał i znowu zniknęli w lesie.
- Tak bardzo chciałeś publikę - mruknąłem, po czym zaśmiałem się. - Idę o zakład, że połowę widzieli - mruknąłem, zapinając guziki.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#96PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptySob Lip 18, 2015 1:02 am

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 25hfj84

Odwzajemniłem pocałunek Kashiro, po czym przez chwilę jeszcze trwałem z rękami wokół jego szyi. Dopiero kiedy powiedział, żebym się zbierał zacząłem to robić. Założyłem bieliznę, spodnie i koszulkę, a kiedy kotek powiedział, że chciałem publiki, w pierwszym momencie nie załapałem o co chodzi. Po chwili zauważyłem starsze małżeństwo, które wyszło z lasu, a gdy siwy mężczyzna pomachał, odmachałem mu z uśmiechem. Zniknęli z powrotem w lesie a ja parsknąłem śmiechem.
- Szkoda, że tylko połowę. - rzuciłem wciąż się śmiejąc.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#97PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptySob Lip 18, 2015 11:03 am

Kashiro


Uśmiechnałem się lekko, a kiedy Kei wybuchnął śmiechem - ja zrobiłem to samo.
Śmialiśmy się przez połowę czasu, kiedy się ubieraliśmy, po czym, kiedy się uspokoiłem - złapałem keia za rękę, zabrałem swoją bitą śmietanę i poszliśmy z tego wzgórza.
Kiedy weszliśmy do domu - otworzyłem kluczem drzwi, po czym rozejrzałem się.
- Mamy szczęście, wiesz? - powiedziałem i podszedłem do niego, kiedy ściągnąłem już swoje buty. - Nie będziesz jutrzejszą sensacją - mruknąłem i zaśmiałem się cicho. Objąłem go w biodrach, po czym przyciągnąłem do siebie i przytuliłem twarz do jego zagłębienia szyi. Tym samym przerzuciłem ramiona na jego barki, żeby tak móc go sobie obejmować. Keiuś!
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#98PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptySob Lip 18, 2015 12:26 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 25hfj84

Kiedy skończyliśmy się ubierać i śmiać przy okazji, zaczęliśmy schodzić z wzgórza.
Doszliśmy do domu, Kashiro otworzył drzwi, weszliśmy, a ja zdjąłem buty.
No, to, że mamy szczęście to ja bardzo dobrze wiem.
- A szkoda. - rzuciłem z szerokim uśmiechem. Kiedy Kashiro mnie objął i przytulił się, położyłem dłoń na tyle jego głowy i pogładziłem jego miękkie włosy. - Kotek mój. - mruknąłem, zamykając oczy. Taa... Ja wiem, impreza. Muszę się ogarnąć, coś z włosami zrobić, ale to Kashiro mi pomoże. - Dalej się stresuję tą imprezą. - westchnąłem, po czym położyłem dlonie na jego policzkach i musnąłem ustami te należące do niego.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#99PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptySob Lip 18, 2015 12:44 pm

Kashiro


- Nie masz czym, pokochają cię - mruknąłem z usmiechem, po czym oddałem jego lekki pocałunek, przyciągając go do siebie za kark.
Jednak zaraz go puściłem i poszedłem na górę, gdzie to zabrałem swoje bokserki. Poszedłem do łazienki, gdzie puściłem wodę w prysznicu i poczekałem, aż się nagrzeje, w między czasie rozbierając się.
Wszedłem pod prysznic i zacząłem się myć, a gdy wyszedłem, wytarłem się i wysuszyłem włosy ręcznikiem.
Wróciłem do pokoju, otworzylem szafę i usiadłem na łóżku.
- Keeeeeeeeeeeeei! - wyjęczałem. - Nie mam się w co ubraaaaaaać! - dodałem po chwili, opadłem na łóżko i gapiłem się w sufit. No i co ja na siebie założę?
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#100PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 EmptySob Lip 18, 2015 3:27 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 25hfj84

Taa... Pokochają, już to widzę... Chociaż tyle, że idziemy do jego przyjaciółki... tak mówił, nie? Chyba jeszcze nie mam sklerozy. I obym nie musiał słowa z Michaelem zamienić, jeśli przyjdzie, bo naprawdę nie mam na to ochoty. Na wracanie do przeszłości. Kiedy Kashiro poszedł do łazienki, stwierdziłem, że wykorzystam ten moment w najlepszy sposób i poszedłem do kuchni, gdzie od razu podszedłem do lodówki. Narobiłem kanapek, żeby wystarczyło dla mnie i dla Kashiro ewentualnie, jeśli miałby ochotę. Postawiłem talerz na stole, nalałem sobie wody do szklanki po czym usiadłem na krześle i wziąłem się za jedzenie. Kiedy stwierdziłem, że póki co więcej już nie chcę, poszedłem do łazienki, jako że Kashiro już wyszedł. Zdjąłem koszulkę i już miałem zamiar ściągać resztę, ale usłyszałem Kashiro. Roześmiałem się i wyszedłem z łazienki, po czym poszedłem do swojego faceta, a widząc go na łóżku, wyszczerzyłem się do niego.
- Skąd ja to znam, kocie. - mruknąłem, podchodząc do jego szafy. Taaak... co by tu wybrać? Pomijając fakt, że on we wszystkim zajebiście wygląda.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty
#101PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 35Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 35  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Opowiadania grupowe :: Archiwum-
Skocz do: