Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next
AutorWiadomość
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#401PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySob Wrz 19, 2015 4:44 pm

Kashiro

Wypaliłem całego papierosa. A tak naprawdę to dwa, po czym usłyszałem głos Keia, a wcześniej kątem oka zauważyłem to, że otworzyły mu się oczy.
Westchnąłem cicho i uśmiechnąłem się do niego, odwracając się i dając mu całusa w czoło. Oczywiście bez syknięcia przy obracaniu się nie obyło.
- Dzień dobry, skarbie - powiedziałem cicho i zaśmiałem się, dając mu jeszcze jednego całusa w policzek.
- Zejdziesz mi na dół po przeciwbólowe? - zapytałem z uśmiechem, spoglądajac na niego.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#402PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySob Wrz 19, 2015 8:30 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 25hfj84

Uśmiechnąłem się lekko, kiedy dostałem całusa w czoło, a potem jeszcze w policzek. Kochany mój.
- Tak od razu mam się ruszać? No nieee... - mruknąłem przeciągle, robiąc niezadowoloną mnie. Oczywiście, tylko przez chwilę, bo po chwili zaśmiałem się cicho. - Żartuję, już idę. - powiedziałem, podnosząc się na kolana. Cmoknąłem Kashiego w usta, po czym wstałem i wyszedłem z gabinetu, wcześniej jeszcze się przeciągając. Zszedłem do kuchni, zrobiłem nam kawę, a potem znalazłem tabletki przeciwbólowe i żeby się ze wszystkim zabrać od razu, wziąłem wodę w butelce, bo mogłem wziąć ją pod pachę. Wróciłem do gabinetu, kubki z kawą postawiłem na stole, a wodę i tabletki zabrałem ze sobą i usiadłem obok Kashiego.
- Możemy poudawać, że to nie moja wina? - zapytałem, marszcząc brwi i odnosząc się oczywiście co do tego, że go boli.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#403PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySob Wrz 19, 2015 10:20 pm

Kashiro


Westchnąłem cicho, po czym zaśmiałem się lekko. Oddałem jego cmoknięcie, a Kei zaraz wyszedł po tabletki, a ja spojrzałem za nim, uśmiechając się lekko. Moje kochanie.
jakoś specjalnie nie przeszkadzało mi, że jestem nagi. Nawet wręcz przeciwnie. W ogóle mi to nie przeszkadzało.
Zaraz wrócił Kei, po czym podał mi tabletki i wodę. Wyciągnąłem od razu trzy. Popiłem je, po czym pokręciłem głową.
- Ale mi to nie przeszkadza. Nawet się cieszę - mruknąłem i przytuliłem się do niego, kładąc dłoń na jego biodrze.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#404PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptyNie Wrz 20, 2015 10:42 am

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 25hfj84

Westchnąłem pod nosem, spoglądając na swojego faceta.
- Z czego tu się cieszyć, co? - zapytałem, a że ten się do mnie przytulił, objąłem go. Rzecz w tym, że wolałbym, żeby go nie bolało, a nie pieprzył głupoty o tym, że się cieszy.
- Jakie plany na dziś, kochanie? - zapytałem, uśmiechając się delikatnie. Zacząłem głaskać go po głowie, a potem zsunąłem dłoń na plecy Kashiego, żeby delikatnie drapać jego skórę.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#405PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptyNie Wrz 20, 2015 11:16 am

Kashiro

Uśmiechnąłem się lekko.
- Z tego, że cię mam - powiedziałem i podniosłem głowę, po czym złapałem rękę, na której miał obrączkę.
Zaraz zapytał, jakie plany, a ja uniosłem brew i spojrzałem na niego.
- Muszę pisać - mruknąłem i zagryzłem wargę. - I napisać do Michaela, zapytać jak się prace mają nad szata graficzną. A potem wysłać kolejny rozdział do edytora - mruknąłem cicho, patrząc na niego. - Ale... Możemy też iść wieczorem do kina, jak już mnie tyłek przestanie boleć - mruknąłem cicho i uśmiechnąłem się do niego szeroko.
- Na horror - dodałem z szerokim uśmiechem. Boshe... Kiedyś to siedziałem mu na kolanach ze strachu. A potem jeszcze przecież w połowie polazłem sobie na zakupy. Śmiesznie.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#406PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptyNie Wrz 20, 2015 1:44 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 25hfj84

- Z tego akurat możesz się cieszyć. Ja też się cieszę. - powiedziałem i kiedy złapał mnie za rękę, ścisnąłem lekko jego palce.
- No tak, mogłem sobie odpuścić głupie pytanie. - westchnąłem. Codziennie pisze, więc po co jeszcze o to pytam? - Dobra, ja i tak muszę pojechać do galerii, bo wczoraj tam nie dotarłem. A kino mi pasuje, co prawda wolałbym komedię, ale horror w nocy też jest ok. - uśmiechnąłem się. - Wcześniej pojadę jeszcze na zakupy, masz coś do załatwienia? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#407PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptyPon Wrz 21, 2015 3:39 pm

Kashiro

Uśmiechnałem się szeroko, czując to, że splótł nam palce.
- Nie jest głupie - zawtórowałem od razu, uśmiechając się szeroko. - No to pójdziemy na komedię. Zależy od tego co będzie - mruknąłem, podnosząc palec do twarzy. Przygryzłem sobie kostkę palca wskazującego i wzruszyłem ramieniem.
- Raczej nie. Na nic dzisiaj się nie umawiałem, wiec w sumie to tylko to pisanie - mruknąłem, patrząc na niego z uśmiechem. Mój kochany.

Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#408PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptyPon Wrz 21, 2015 4:41 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 25hfj84

- Jest głupie, tak samo, jak twój głupi facet, z którym będziesz musiał do końca życia wytrzymać. - powiedziałem, siląc się na smutną minę. Wytrzyma, nie ma wyjścia.
- To dobrze, chociaż kiedy piszesz jesteś tak samo nieobecny, jakby cię w domu nie było. - uśmiechnąłem się lekko i położyłem dłoń na policzku Kashiego. Chwilę tak po prostu siedziałem, spoglądając na jego usta i jednocześnie mrużąc nieco oczy.
- Kocham cię, mój idioto. - powiedziałem cicho i dopiero wtedy spojrzałem mu w oczy, a potem przysunąłem się jeszcze trochę i docisnąłem usta do tych jego, lekko całując.
[/b]
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#409PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptyPon Wrz 21, 2015 7:35 pm

Kashiro

Westchnąłem głośno, po czym zaśmiałem się cicho. Tak, tak, Kei, mów mi, że jesteś głupi, gdzie to wcale nie jest prawda. Wręcz przeciwnie.
- No może czasami - mruknąłem i zaśmiałem się. - Nie moja wina. Ty masz to samo, kiedy malujesz - mruknąłem. Momentalnie odwróciłem głowę i spojrzałem na ścianę, na której zawiśnie lustro weneckie. - Musimy dzisiaj ogarnąc tą twoją pracownię - powiedziałem z uśmiechem, spoglądając na niego.
- Ja ciebie też - powiedziałem, kiedy ten mnie pocałował. Momentalnie oddałem jego pocałunek.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#410PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptyPon Wrz 21, 2015 8:04 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 25hfj84

- Przecież nie mam ci tego za złe. - mruknąłem łagodnie. - Pisz ile chcesz. To, że z dnia na dzień pojawiłem się w twoim życiu nie znaczy, że masz ze mna spędzać każdą chwilę. Mogę pogodzić się z tym, że prócz mnie są rzeczy, które kochasz. - powiedziałem. Bo mam tak samo, prawda? Dobrze, że pod tym względem się rozumiemy.
- Co ty się tak na tą pracownię uwziąłeś? - zapytałem ze śmiechem, a kiedy powiedział, że też mnie kocha i odwzajemnił pocałunek, sam pogłębiłem go nieco, kładąc dłonie na jego plecach. Przycisnąłem go trochę do siebie i mruknąłem mu w usta zadowolony.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#411PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySro Wrz 23, 2015 7:23 pm

Kashor

- Ale ciebie kocham bardziej - mruknąłem z szerokim uśmiechem. Naprawdę. Przeżyliśmy razem tyle, że na spokojnie mogę powiedzieć, że kocham go bardziej. Ile kłótni było o wszystko? I jak często potrafiliśmy wytykać sobie błędy? Alex, Victor, Michael. Nasze trzy, główne problemy. Ah... I tak w sumie wszystko dobrze wyszło.
- No bo chcę, żebyś był zadowolony - mruknąłem z uśmiechem, momentalnie zarzucając mu dłoń na jego kark i przyciągając go do siebie tak mocno, jak tylko potrafiłem.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#412PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySro Wrz 23, 2015 8:11 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 25hfj84

- No ja myślę... - rzuciłem i zaśmiałem się cicho. Serio, zobaczymy co będzie mówił za kilka lat. Albo kilkanaście!
- Jestem zadowolony. Bardzo. - zapewniłem, odsuwając minimalnie usta od tych jego. Po chwili i tak pocałowałem go raz jeszcze, a potem odsunąłem się trochę.
- Więc tak... Pijemy kawę, zjemy coś na śniadanie, potem pojadę na zakupy, wrócę, pojadę do galerii, ty będziesz pisał, a kiedy wrócę pomyślimy coś o pracowni. I wybierzemy się do kina, tak? - zapytałem, po czym podałem mu kubek z kawą, a drugi wziąłem sobie.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#413PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySro Wrz 23, 2015 8:46 pm

Kashiro

Pokiwałem ochoczo głową, od razu oddając jego kolejny pocałunek.
- Tak - zapewniłem i podniosłem się do siadu, żeby chwilę później tego pożałować. Jednak bez problemu podniosłem sie i tylko odzwyczaiłem się od tego uczucia, że nawet na drugi dzień czuje się to w sobie, przez co przez moment dziwnie chodziłem.
Poszedłem do naszego pokoju, wyciągnąłem sobie bokserki i jeansy i założyłem je.
Potem zszedłem do kuchni, ustawiłem ekspres do kawy i wyciągnąłem rzeczy na jajecznicę, ktorą mam zamiar zrobić. Ale to zaraz. Poczekam na misia.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#414PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySro Wrz 23, 2015 8:55 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 25hfj84

Kiedy Kashi wyszedł z pokoju ja zrobiłem to samo, z tym, że dwa razy wolniej. Wolałbym jeszcze pospać, albo chociaż poleżeć, ale skoro tak... to trudno, nie? Już się wysilę.
Poszedłem się ubrać, ale ograniczyłem się tylko do założenia spodni dresowych, stwierdzając, że nic poza nimi nie jest mi potrzebne, bo i tak będę musiał iść pod prysznic. Zszedłem do kuchni, gdzie zastałem Kashiro, którego obdarowałem leniwym uśmiechem.
- Co robisz? - zapytałem, jakże inteligentnie, usadzając swój tyłek na blacie jednej z szafek. Dobra, tak mi się chce gdziekolwiek wychodzić, że aż wcale.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#415PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySro Wrz 23, 2015 9:00 pm

Kashiro


Uśmiechnąłem się do Keia i wzruszyłem ramieniem, wylewając jajka na patelnię.
- Jajecznicę, żebyś mi przypadkiem nie schudł - powiedziałem, a mówiąc to podszedłem do niego i złapałem go za fałdki, które zawsze się robią przy siedzeniu.
Wróciłem do bawienia się w kucharza.
Zaraz nałożyłem nam na talerze i z jednym widelcem podałem naczynie Keiowi, a potem oparłem się o blat na przeciwko niego i patrząc na niego, jadłem sobie w spokojnie.
- Smacznego - powiedziałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#416PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySro Wrz 23, 2015 9:22 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 25hfj84

- Jak chcesz to mogę przytyć. Podobałoby ci się, jakby moje fałdki tłuszczu ocierały się o twoje idealnie wyrzeźbione ciało? - zapytałem, uśmiechając się pod nosem. Nie podobała mi się taka wizja, już pominę fakt, że źle czułbym się w swoim ciele, ale przede wszystkim nie pasowałbym do Kashiego. Wolałbym, żeby się mnie nie wstydził.
Kiedy podał mi talerz z zachęcająco pachnącą jajecznicą, od razu wziąłem się za jedzenie.
- Jest pyszna. - wymruczałem zadowolony, robiąc chwilę przerwy. Po tym znowu podniosłem widelec do ust. I w sumie nie odłożyłem go, dopóki nie zjadłem wszystkiego. Zdecydowanie, pyszna.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#417PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySro Wrz 23, 2015 9:27 pm

Kashiro

Roześmiałem się. - Pewnie. To podniecające - powiedziałem i zaśmiałem się, znowu. - I tak pewnie kochałbym cię tak mocno. Bez względu na to, jak wyglądasz - powiedziałem z uśmiechem, po czym jadłem, co jakiś czas patrząc na Keia. Zajadał się, jakby nigdy nic w ustach nie miał (hehe xD). Ale w sumie on je cały czas, więc no...
- Myślałem ostatnio, czy nie wrócić do swojego poprzedniego imienia - mruknąłem, zagryzając wargę i odkładając talerz już bez jajecznicy na bok. - Nie wiem, może bardziej by ci się to podobało? - mruknąłem, uśmiechając się do niego czule.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#418PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySro Wrz 23, 2015 9:38 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 25hfj84

- Dobra, w takim razie zrobię to dla ciebie i sprawię sobie więcej ciałka. Do tego ogolę się na łyso i zapuszczę niedbały zarost, zmiana wizerunku na pewno dobrze mi zrobi. - przedstawiłem mu swoją wizję. Odstawiłem swój talerz i zeskoczyłem na podłogę, żeby podejść do Kashiego. Położyłem dłonie na jego torsie i uśmiechnąłem się lekko.
- Znowu chcesz mi w głowie namieszać? - zapytałem, uśmiechając się. - Nic nie zmieniaj, a już na pewno nie ze względu na mnie. - dodałem. Bo nie o to chodzi, prawda?

Śmiem twierdzić, że w ustach to on dużo miał xD
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#419PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySro Wrz 23, 2015 9:49 pm

Kashiro


- tylko pamiętaj, że gdybyś nie był tak przystojny, pewnie te młode gówniary nie kochałyby ciebie tak bardzo, jak teraz kochają - powiedziałem z uśmiechem tak szerokim, że o matko. Zaraz jednak Kei podszedł do mnie i powiedział to, co powiedział.
- No tak, ale wiesz... - sporzałem na niego i zapomniałem co chciałem powiedzieć, więc zagryzłem wargę i pocałowałem go ładnie. - Jak wolisz - mruknąłem z uśmiechem.
- Dobra, kochanie, ja idę pisać - mruknąłem i klasnąłem w swoje uda, jednak zaraz znowu go pocałowałem.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#420PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySro Wrz 23, 2015 10:01 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 25hfj84

- Żebym ja jeszcze jakiś pożytek z tych małolat miał. A tak? Nawet nie porucham. - mruknąłem, jednak zaraz się zaśmiałem. - Tobie się chcę podobać. - westchnąłem, mrużąc nieco oczy.
- Nie, jak ja wolę Kashi, a jak wolisz ty. - powiedziałem, patrząc mu w oczy. Bo tak naprawdę - co ja mam do gadania? Tyle, co nic. A potem Kashiro powiedział, że idzie pisać, więc momentalnie zarzuciłem mu ręce na szyję. Odwzajemniłem jego pocałunek, a kiedy już się od niego oderwałem, przylgnąłem do niego trochę bardziej. - Myślałem, że wcześniej pójdziesz ze mną do wanny. - mruknąłem smutnym tonem i i przejechałem palcem po jego torsie.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#421PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySro Wrz 23, 2015 10:05 pm

Kashiro


- A byś tylko spróbował - powiedziałem i zaśmiałem się. Ja wiem, że obaj jesteśmy stuprocentowymi gejami i nawet gdyby babka była nie wiadomo jak śliczna i ponętna i tak pewnie szybciej stanąłby mi na widok nagiego Keia z rozpierdolonymi włosami i podkrążonymi oczami. No cóż. Przykro mi.
Uśmiechnąłem się do niego szeroko, po czym złapałem go za tył ud i podniosłem go sobie na biodra.
- Nie ma sprawy - powiedziałem z uśmiechem. - Ale nie obiecuję, że cię nie zmolestuję - powiedziałem z szerokim uśmiechem, całując go delikatnie.
Zaraz weszliśm na górę, a tam do łazienki. Postawiłem go na ziemi, a sam usiadłem na brzegu wanny, nalewając wody.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#422PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptySro Wrz 23, 2015 10:19 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 25hfj84

- Nawet nie chciałbym próbować. Chociaż... jakbym bardzo zdenerwowany był, a jedna z drugą bardzo by chciały... może bym to wykorzystał, wyobrażając sobie, że to niekoniecznie jakaś panienka mi obciąga. - powiedziałem, uśmiechając się szeroko. Kiedy podsadził mnie sobie na biodra, Położyłem dłonie na jego barkach i lekko zacisnąłem palce.
- A ja nie obiecuję, że będę się temu opierał. - mruknąłem, powoli przejeżdżając językiem po swojej górnej wardze. Objąłem jego szyję i bez słowa dałem zanieść się do łazienki, a kiedy postawił mnie na podłodze, rozpuściłem włosy i kiedy usiadł na wannie, podszedłem do niego i stanąłem mu między udami. Złapałem go za podbródek, a potem podniosłem jego głowę do góry, żeby na mnie popatrzył.
- Zapozujesz mi, jak będziesz miał czas. Nago. - zapowiedziałem. Tak, chcę go namalować, a potem nas obu. Tylko dla nas.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#423PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptyCzw Wrz 24, 2015 3:54 pm

Kashiro

Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy rozpuścił włosy. O matko. Tak mu lepiej, no. Ale przewiduję to, że są strasznie problematyczne. I w ogóle. Ale w rozpuszczonych też go kocham. Bo takiego go spotkałem, kiedy przecież zajął mi miejsce na wykładach. Cholera.
Zaraz mój facet podszedł do mnie, a potem podniósł mi głowę. Popatrzyłem na niego, a kiedy powiedział o pozowaniu, pokiwałem głową.
- Możemy nawet dzisiaj. Zaraz jak wrócisz z zakupów się zabierzemy, co ty na to? - zapytałem, cmoknąłem go w klatkę piersiową, idealnie w mostek i zaraz ściągnąłem z niego te jego niepotrzebne spodnie dresowe.
Podniosłem się do góry, rozpiąłem sobie spodnie i ściągnąłem je od razu z bokserkami. No i zaraz do wanny pełnej wody i jest dobrze.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

Haruhiro

Liczba postów : 614
Join date : 13/07/2015
Age : 27
Skąd : City of Angels

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#424PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptyCzw Wrz 24, 2015 4:45 pm

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 25hfj84

- Możemy. Chociaż szkic.- powiedziałem z lekkim uśmiechem. Tak, potem powieszę gdzieś ten obraz, chociażby u siebie w pracowni.
Kashiro zdjął mi spodnie, a potem pozbył się swoich, po czym wszedł do wanny, a ja zaraz za nim. Usiadłem przodem do niego, ale długo nie wytrzymałem bez trzymania rąk przy sobie. Przusunąłem się bliżej, siadając mu między nogami, a swoje przełożyłem nad jego udami tak, że mogłem go objąć z tyłu. Skrzyżowałem nogi i przesunąłem obiema dłońmi po torsie Kashiego, zostawiając mokre ślady.
- Nie uważasz, że... jestem mało męski? - zapytałem, podnosząc na niego wzrok. Mhm, no właśnie - czasem odnoszę wrażenie, że nie dorastam mu nawet do pięt pod tym względem.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#425PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 EmptyCzw Wrz 24, 2015 7:26 pm

Kashiro

Uśmiechnąłem się szeroko. - Nie ma sprawy - rzuciłem. Bardzo chętnie będę przez niego narysowany. Jeżeli chce mogę mu często robić za modela, o ile będę miał czas.
Zaraz siedzieliśmy w wannie, a Kei przysunął się do mnie, więc momentalnie pocałowałem go w nos, a kiedy przyjechał mi dlońmi po torsie dostałem dreszczy.
- Nie. Jest w sam raz - mruknąłem cicho, opierając się o wannę. - Serio. Jesteś w sam raz. Ja jestem za bardzo męski - mruknąłem i zaśmiałem się. - Ale jeżeli ci to przeszkadza to zrób coś z tym - mruknąłem z szerokim uśmiechem. Przecież nie będę mu mówić, jak ma wyglądać. - Ale zostaw włosy. Kocham je - mruknąłem, biorąc niemal odruchowo w rękę kosmyk jego włosów, którym zacząłem sie bawić.
Oparłem jedną rękę o brzeg wanny, a na pięści głowę.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Sponsored content




Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty
#426PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 17 z 35Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Opowiadania grupowe :: Archiwum-
Skocz do: