IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
AutorWiadomość
Haruhiro

Liczba postów : 614

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 6:12 pm

- Nie zjadłem, ale zjem. - zapewniłem od razu, usadawiając się między jego nogami. - Gofry z bitą śmietaną, co? - zapytałem ze śmiechem. Objąłem ramionami jego szyję i po raz kolejny pocałowałem.
- Opadłeś z sił? Mam nadzieję, że nie, bo ja potrzebowałem tylko chwili na zebranie sił. - rzuciłem z uśmiechem. Nie, raczej nie dam się już zerżnąć, nie teraz, może po jakiejś przerwie, ale to wcale nie znaczy, że nie mogę zadowolić swojego faceta, prawda? Wręcz przeciwnie, chcę się nim zająć, noo... Wtedy przynajmniej mogę poczuć się tak, jakbym miał jeszcze jakąkolwiek władzę. Podniosłem dłoń i wsunąłem palce między pasma włosów Kashiro.
- Teraz ja zajmę się Tobą i nie przyjmuję sprzeciwu. - mruknąłem, zjeżdżając ustami na jego szyję, którą zacząłem całować. Potem przerzuciłem się na tors, na którym to postanowiłem skupić się bardziej, a konkretnie na sutkach mojego Kashiro.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

Liczba postów : 889

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 6:16 pm

Kashiro

Uśmiechnąłem się szeroko.
- Żebym zaraz cię tą bitą śmietaną nie wysmarował - powiedziałem i zaśmiałem się cicho.
Zaraz jednak zaczął całować moją szyję, więc odrzuciłem głowe do tyłu, pozwalając mu kompletnie na wszystko, co mu się tylko zapragnie.
- A rób co chcesz - powiedziałem cicho i uśmiechnąłem się szeroko.
Kiedy zjechał na moj tors, uśmiechnąłem się szeroko i odsunąłem lekko, opierając na prostych rękach z tyłu. Jednak zaraz podniosłem jedną i włożyłem mu we włosy, zabierając te z przodu, żeby mu nie przeszkadzały. Związałem sobie je w kitkę w dłoni i tak tez trzymałem, odchylając głowę do tyłu. Rób co chcesz, skarbie, na prawdę. Bo jest to cholernie dobre.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 6:30 pm

- Wysmaruj, proszę bardzo. Tylko nie zapomnij wcześniej dobrze ubić. - rzuciłem, szczerząc się do swojego faceta. Słysząc pozwolenie... na wszystko, uśmiechnąłem się pod nosem. Dobrze, że zabrał mi te włosy z twarzy, bo tylko do oczu mi wchodziły, a jak sądzę za chwilę wchodziłyby też do ust, co nie jest jakoś szczególnie przyjemne. Położyłem dłonie na jego udach, zacisnąłem palce i zacząłem muskać językiem jego sutek, który potem przygryzłem jeden raz, drugi, a potem trzeci, za każdym razem robiąc to trochę mocniej. Przeniosłem się ustami na drugi sutek, jednocześnie gładząc dłońmi jego umięśniony brzuch. Ja się kompletnie nie dziwię, że mógł mieć tylu facetów. Ja to co innego, prędzej powiedziałbym, że lecieli bardziej na moje nazwisko, bo na co innego?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 6:38 pm

Kashiro

- To poczeeeekaj - powiedziałem i uśmiechnąłem się lekko. Kiedy zaczął przygryzać mój sutek, uśmiechnąłem się, po czym zagryzłem wargę. Odchyliłem głowę i pomasowałem go lekko po głowie. A jak jeszcze mi brzuszek zaczął masować to już w ogóle super.
- Kei, choleroo jedna... - mruknąłem i zaśmiałem się. Boże, jak mi dobrze. Mieć w łożku, tylko dla siebie, tak cudownego faceta to to jest marzenie. Ludzie - zazdrośćcie mi. Macie czego. Keia. Tego zajebistego faceta, który nie dość, że wie, jak mnie zadowolić to jeszcze jest kochany, slodziutki i uroczy i w ogóle kocham go najmocniej na świecie. W końcu nie mam nikogo innego. W sensie... W sumie to mam. Rodzinę, która nagle zaakceptowała to, że jestem gejem, bo już rozumieją, że cokolwiek osiągnąłem. A przynajmniej tyle, że siostra dalej we mnie wierzy. I dalej jest świetną babką.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 7:19 pm

- Jak na pomocnego faceta przystało, pomogę ci ubić. - powiedziałem z niewinnym uśmiechem. Jaka cholero, co? Chyba chciał powiedzieć "wspaniały kochanku". Dobra, nie, nic takiego nie pomyślałem. Położyłem dłoń na torsie Kashiro, a potem przesunąłem na szyję, żeby następnie mocno go pocałować. Zjechałem dłonią do jego krocza i złapałem w dłoń jego męskość. Zacząłem powoli poruszać ręką, pieszcząc jego język swoim. Dobrze, bo przynajmniej mam okazję się wykazać, Kashiro nie podnieca się tak łatwo, jak ja. Wolną dłonią zjechałem na jego klatkę piersiową i palcami zacząłem ściskać jego sutek. Uwieeelbiam faceta, po prostu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 7:24 pm

Kashiro

- Okay - rzuciłem i uśmiechnąłem się szeroko, bo ten zaraz mnie ładnie pocałował. Tak, jak to powinno być. Tak, jak powinno. Dokładanie tak.
Westchnąłem mu w usta, keidy zjechał dłonią na mój krok i oddałem jego pocałunek, dalej trzymając jego włosy. Jego nawet nie dotykałem. Tak, sam się chciał mną zajmować to teraz ma. A jak skończy to ja idę po bitą śmietanę i będzie mi fajnie, bo ją z niego zliżę, tak. Plan idealny!
Westchnąłem znowu, bo ten zaczął w palcach ściskać mój sutek. Jesu. Pojebało go do reszty. Chce mnie zamęczyć, baran jeden. Ale to dobrze. Niech mnie męczy, ile tylko zachce. Ja się na wszystko zgadzam, głównie ze względu na to, że to właśnie Kei. To mój Kei. Mój kochany Kei. Facet, z którym przeżyję resztę życia.
Odsunąłem się na moment. - Ej - mruknąłem, otwierając szeroko usta. - Nigdy nie kochaliśmy się w samochodzie, wiesz? - powiedziałem i roześmiałem się. Tak. Jutro gdzieś się pojedzie. - I na samochodzie - dodałem po chwili, podnosząc drugą ręką jego twarz, żeby znowu mnie pocałował. Nie chcę mu tu jęczeć jak panienka, no!

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 7:55 pm

No i tak być powinno, bez żadnego przeciwstawiania się i tak dalej. To chyba proste, prawda? Skoro chcę sprawić mu przyjemność i sam to zaproponowałem, to raczej nie zrobiłem tego wbrew sobie.
Kiedy powiedział, że jeszcze nigdy nie kochaliśmy się w samochodzie, uśmiechnąłem się szeroko. - Ani na samochodzie, ani w samochodzie... A jakby spróbować czegoś... bardziej niebezpiecznego? - zapytałem ze śmiechem i zastanowiłem się chwilę - Coś, jak obciąganie w metrze, przy tych wszystkich ludziach, albo w restauracji... - rzuciłem, wymyślając nagle kilka kolejnych miejsc, w których jeszcze nie było mi dane sprawić mu przyjemności.
Pocałowałem Kashiro po raz kolejny, gdy podniósł moją twarz i trochę mocniej zacisnąłem palce na jego męskości, jednak nie przyspieszyłem ruchów ręki. Jeszcze nie czas na to. Dopiero po chwili oderwałem się od jego ust, żeby pochylić się nad jego kroczem. Liznąłem sam czubek jego penisa, wciąż przytrzymując go ręką. Oblizałem usta, a potem z lekkim uśmiechem zacząłem ssać czubek męskości mojego faceta, dopiero po chwili dodając do tego ruchy głowy, które mimo wszystko nie obejmowały brania go całego do ust. Jeszcze nie, Kashiro musi być cierpliwy~!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 8:05 pm

Kashiro
Uśmiechnąłem się lekko, po czym pokiwałem głową, poszerzając swój uśmiech. - Załatwione. I w przebieralni w sklepie pełnym ludzi. A potem na parkingu w ciągu dnia handlowego - dodałem po kolei, a potem odchyliłem głowe do tyłu, wzdychając nieco głośniej, bo ten zabrał się za mnie i o porządnie.
- Ja ci przypierdolę, jak będziesz się tak bawił, nie - powiedziałem ze śmiechem i złapałem mocniej jego włosy, kiedy tylko ten zaczął ssać, miziać, ściskać i w ogo,e wszystko ze mną robić co mi sie tak bardzo podobało, że ja nie wytrzymałem na siedząco i po prostu położyłem się, zagryzając mocno wargę, żeby zaraz nie zacząć się jęczeć. No cholera jasna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://niejestemdziwka.blogspot.com
Haruhiro

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 9:06 pm

- Skoro załatwione to na parkingu też koniecznie, podoba mi się ten pomysł. - rzuciłem z szerokim uśmiechem.
Kiedy powiedział, że mi przypierdoli, musiałem na chwilę przestać robić to, co robiłem. - Przypierdol, wiesz, że mnie to jara. - mruknąłem, od razu powracając do tego, co robiłem. Westchnąłem cicho, kiedy złapał mnie mocniej za włosy i szybciej zacząłem ruszać językiem, pieszcząc czubek jego męskości. Kashiro w pewnym momencie się położył, a ja ułożyłem się między jego udami, jednak nie chciałem leżeć, bo tak nie byłoby mi wygodnie. Wziąłem go całego do ust i zacząłem poruszać głową, pieszcząc jego penisa językiem. Podniosłem na chwilę wzrok na swojego faceta, żeby później zmrużyć oczy i skupić się całkowicie na wykonywanej przez siebie czynności. Zacisnąłem palce na jego jądrach, a potem zrobiłem zmianę i ponownie złapałem w dłoń jego penisa. Poruszałem dłonią, jednocześnie ssąc i liżąc jądra Kashiro. No i tak... w chuj mi dobrze, mam nadzieję, że jemu też.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 9:15 pm

Kashiro

- Nie, dzisiaj już było wystarczająco - mruknąłem i zaśmiałem się, po czym keidy ten w końcu wziął mnie do ust, uśmiechnąłem się szeroko i opierając czubek głowy o poduszki, jęknąłem kilkukrotnie. Tym bardziej, że on tą głową jeszcze ruszał i w ogóle... Zajebiście.
Mniej zajebiście, bo zabrał te swoje piękne usteczka i zajął się moimi jądrami. Ale w sumie źle mi nie było, powiedziałbym, że nawet dobrze. Dobra, nie ma sie co oszukiwać - było mi po prostu zajebiście dobrze i tyle.
Westchnąłem głośniej i przycisnąłem jego głowę do siebie. Tylko nie za mocno, Kashiro. Nie bądź dupkiem, tym bardziej, że sam wiesz, że jesteś silny i to się może źle skończyć dla Keia. Tak, nie bądź idiotą i będzie w porządku.
- Boże... - wyjęczałem i uśmiechnąłem sie szeroko.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 9:28 pm

Oj no, wystarczająco... Przecież ja już o tym nie pamiętam, a ten mi przyjemności odmawia. To znaczy, mógłby przypierdolić, ale tak bez rozlewu krwi, przynajmniej dziś, bo pasuje jakoś na tej imprezie wyglądać, nie? Wyglądałbym jak idiota wśród jego znajomych. Idiota? Ciota raczej, która dała się pobić, co poniekąd byłoby prawdą.
Westchnąłem cicho, kiedy docisnął do siebie moją głowę, po czym odsunąłem się trochę. - Czekaj, kocie. Teraz. - mruknąłem, ponownie biorąc jego penisa do ust. Wziąłem go całkowicie, zaciskając mocno powieki, bo poczułem go w gardle. Głębokie gardło, co? Kurwa, ja mówiłem mu, że urósł, nie wiem, czego on się nałykał, ale teraz to... no zajebiście po prostu. W pewnym momencie stwierdziłem, że zrobię coś z czego Kashiro może nie być zadowolony. No ale... Ja chcę. Złapałem go za nogi, pod kolanami i zgiąłem, po czym przejechałem paznokciami po jego pośladku, a przynajmniej po jego części. Po raz kolejny zająłem się czubkiem jego męskości i powoli włożyłem w niego palec, którym zacząłem poruszać. Noo, kochanie, przecież będzie ci dobrze.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 9:33 pm

Kashiro

Usmiechnąłem się, po czym westchnąłem cicho. - Mhm - mruknąłem, bo na więcej nie było mnie stać i docisnąłem jego głowę do siebie. Teraz dopiero, tak? No bez przesady... Cholera, ale dobrze to to mi jest, bez przesady.
Kiedy jednak podciągnnął moje nogi do góry i przejechał mi paznokciami po pośladku, a potem jeszcze wszedł we mnie - momentalnie spanikowałem i złapałem go za włosy, po czym odsunąłem od siebie. Podciągnąłem nogi pod siebie, jakbym bał się, że coś mi zrobi, po czym zszedłem momentalnie z łóżka. Zabrałem bokserki, które ubrałem, spodnie i bluzę, ktorą mogę zapiąc.
Potem zszedłem na dół, zabrałem papierosy i po prostu wybiegłem z domu, udając, że mnie nie ma. Nie wiem jeszcze, gdzie pójdę, ale do trzynastej muszę wrócić. Musze się umyć, ogarnąć... I w ogóle. I iść na spotkanie. Tak. Muszę.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 9:42 pm

Wszystko było dobrze, do momentu, gdy nie włożyłem w niego palca. Westchnąłem zaskoczony, gdy odsunął mnie od siebie, a gdy zszedł z łóżka i ubrał bokserki, po prostu się na niego gapiłem, nie mogąc w pierwszym momencie pojąć, co tak właściwie się stało. Powoli przeczesałem palcami włosy, spoglądając na drzwi, w których zniknął Kashiro. Dopiero po chwili zszedłem z łóżka, założyłem bokserki i koszulkę i zszedłem na dół, chcąc znaleźć swojego faceta.
- Skarbie? - zawołałem, w przestrzeń - Kashiro, co się stało? - zapytałem, idąc do kuchni. Nie było go w niej, tak samo jak i w łazience, salonie, gabinecie... Jak się okazało nie było go nigdzie.
- Kurwa, co jest? - zapytałem cicho, sam siebie. Poszedłem po swój telefon i napisałem smsa. Kashiro, zrobiłem coś nie tak? Dlaczego zniknąłeś? Wytlumacz mi co się stało... Wysłałem, wzdychając cicho. Przecież ja... Co ja zrobiłem? Z braku innego pomysłu wziąłem się za sprzątanie w kuchni, poczynając od stołu, a kończąc na podłodze i rozlanej kawie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 9:48 pm

Kashiro

Kiedy już znalazłem się dostatecznie daleko od domu, uspokoiłem się i wszedłem na wzgórze, na moje ulubione wzgórze, na którym tak często siedziałem.
Wyciągnąłem papierosy, a z paczki zapalniczkę. Przynajmniej to mam. Ale telefonu oczywiście nie zabrałem, żeby chociaż godzinę sprawdzić. No nic.
Westchnąłem głośno i usiadłem na mokrej trawie. Zaciągnąłem się. Raz, drugi, ósmy. Aż nie skończył się mi papieros. Co ja właśnie odpierdoliłem? Kurwa. Tępy jestem. Co ja właściwie zrobiłem? Przeczesałem dłońmi twarz. Tak nie powinno być. Nie mogę przecież za każdym razem, kiedy ktoś próbuje, po prostu uciekać. Nie z Keiem. Jeszcze wcześniej, kiedy to byli faceci na jedną noc - spoko, przecież ich już więcej nie zobaczę. Ale jak ja się teraz pokażę Keiowi? Jak ja wejdę do domu i... I pewnie będzie chciał ze mną porozmawiać. A jak on ode mnie ucieknie.
- Kurwa, przestań myslec - mruknąłem sam do siebie i wyciągnąłem kolejnego papierosa. Tak. Będe palić. I to dużo. Uspokój się, uspokój.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 10:13 pm

Zdążyłem ogarnąć kuchnię, pójść do sypialni i doprowadzić pościel na łóżku do porządku, a Kashiro wciąż nie wrócił. Z braku lepszego zajęcia, poszedłem po swoje fajki i poszedłem do pomieszczenia, które miało być moim gabinetem. Otworzyłem okno, usiadłem na parapecie i odpaliłem fajkę, następnie zaciągając się. Sprawdziłem telefon, jednak nie dostałem żadnego smsa od Kashiro. Może nie wziął telefonu? Albo po prostu nie chce się do mnie odzywać? Gdybym tylko wiedział czym mu podpadłem byłoby mi łatwiej, przynajmniej mógłbym zastanowić się nad swoim zachowaniem. Dopaliłem, wyrzuciłem kiepa przez okno, po czym zszedłem z parapetu. Nie zamknąłem okna, ale zacząłem rozkładać swoje rzeczy, żeby w końcu pozbyć się tych irytujących mnie kartonów. Kashiro, mój kochany idioto, gdzie ty jesteś?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 10:20 pm

Kashiro

Siedziałem na tym cholernym wzgórzu z dobrą godzinę. Jednak - w pewnym momencie podniosłem tyłek i zacząłem iśc w stronę domu, głównie ze wzgledu na to, że po prostu skończyły mi się papierosy. I co ja teraz mam zrobić?
Wrocę do domu, przytulę się do Keia i będzie w porządku? Nie. Nie będzie.
Westchnąłem głośno, po czym wszedlem do środka cicho jak mysz. Ściągnąłem buty i sprawdziłem godzinę, a potem swój telefon. Miałem SMS od Keia. Ta... Jasne. Super.
mam jeszcze trochę czasu, to dobrze.
Poszedłem do łazienki, gdzie to puściłem wodę do wanny. Usiadłem na jej brzegu, po czym znowu przeczesałem sobie włosy i twarz dłonią. Cholera. Zjebałem. Zjebałem. Zjebałem. Jakim ja jestem posranym pojebem.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 10:31 pm

Dopiero kiedy mniej-więcej udało mi się uporządkować swoje przybory do malowania, stwierdziłem, że najwyższa pora coś zjeść. Coś, to znaczy gofry, które Kashiro zrobił rano. Wyszedłem ze swojego gabinetu, a że idąc do kuchni musiałem minąć łazienkę... Kurwa, schizuję już na tyle czy jak? Stanąłem, nasłuchując, jednak kiedy byłem pewien, że rzeczywiście woda się leje, po prostu nacisnąłem na klamkę i wszedłem do środka.
- Mogę wiedzieć o co ci chodzi? Wychodzisz ot tak i co ja mam myśleć? Powtarzasz, że mnie nie zostawisz, że nie znikniesz, a kurwa potem to robisz. - powiedziałem, patrząc na siedzącego na brzegu wanny Kashiro. To nie tak, że ja mam o coś pretensje, że ja się czepiam, ale co mam sobie myśleć? Byłoby inaczej, gdyby coś mi powiedział, cokolwiek, chociażby "odpierdol się ode mnie". Zamknąłem za sobą drzwi i podszedłem do wanny, żeby wyłączyć wodę, która wyjątkowo w tym momencie mi przeszkadzała. Głos muszę podnosić, żeby Kashiro zrozumiał, co w ogóle do niego mówię.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 10:35 pm

Kashiro

Podniosłem głowę dopiero w momencie, kiedy ktoś wszedł do łazienki. A nie mógł to być nikt inny, niż Kei. Zaczął się drzeć. I mnie obwiniać. Dobra, wiem. Moja wina. Moja bardzo wielka wina. Pójdę za to do piekła, wiem, zrozumiałem, do kurwy nędzy.
- Przepraszam - rzuciłem po chwili ciszy, kiedy ten już wyłączył moją wodę. I w czym ja się wykąpie, co? - Naprawdę przepraszam - mruknąłem i złapałem jego dłoń, którą lekko ścisnąłem, nie pozwalając mu jej zabrać. Moje. Zostaw, Kei.
- Kiedyś ci to wytłumaczę, naprawdę... Ale nie teraz... - mruknąłem ciszej, niż chciałem, po czym odwróciłem głowę. Spojrzałem na pół pełną wannę i przymknąłem oczy, puszczając go.
Znowu oparłem łokcie o kolana i zakryłem sobie dłońmi twarz, żeby zaraz się nie rozryczeć. No, ej. Staph. Przecież już swoje wypłakałeś, idioto jeden. Przestań się mazać, już!

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 10:47 pm

Przewróciłem oczami, kiedy mnie przeprosił. Taa, co mi te twoje przeprosiny dadzą, co, Kashiro? Mogłeś kurwa myśleć wcześniej, nie po fakcie. Co gdybym ja sobie tak po prostu wyszedł, bez żadnego słowa? Kurwa no! Dopiero kiedy przeprosił raz jeszcze i złapał moją dłoń, spojrzałem na niego, jednak nie odezwałem. Tak samo, jak wtedy, gdy powiedział, że kiedyś mi wytłumaczy. Na "kiedyś" to ja mu mogę wiele rzeczy obiecać. Skoro chce coś tłumaczyć niech to robi teraz, nie kiedyś. W każdym razie... kiedy podparł łokcie na kolanach, a twarz ukrył w dłoniach, przełknąłem ślinę, czując, jak nagle żoładek mi się ściska. A może serce? Uklęknąłem przed nim i odsunąłem jego, żeby następnie objąć go w pasie. Przytuliłem się do niego mocno, wtulając twarz w jego brzuch.
- Wystraszyłem się. - wyjaśniłem cicho swoje zachowanie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 10:52 pm

Kashiro

Siedziałem tak przez moment, a po chwili Kei przyszedł do mnie i mnie przytulił. Zszedłem z wanny, żeby być na równi z nim i przytuliłem się do niego mocniej, zarzucając ręce na jego szyję.
- Przepraszam - mruknąłem jeszcze raz, ściskając w dłoniach jego koszulkę. - Bo to... - zacząłem, odsuwając go od siebie. - Znaczy... No. Ja po Alexie nie miałem nikogo w sobie. Nikogo... i... - odchrząknąłem. - I w sumie zawsze jak ktoś próbował to tak właśnie robiłem. Uciekałem. Bo tak było... I wiesz... trauma i te sprawy - zaśmiałem się cicho ze swojej głupoty, jednak uśmiech zaraz zszedł mi z ust i znowu przyciągnąłem do siebie Keia, żeby go przytulić. Potem ściągnąłem mu koszulkę.
- Kąpiesz się ze mną? - zapytałem i złapałem jego twarz, po czym pocałowałem go lekko. - Tylko szybko, bo ja muszę za godzinę być na spotkaniu - mruknąłem i zaśmiałem się, puszczając go na chwilę.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 11:08 pm

Miałem ochotę odetchnąć z ulgą, gdy zszedł z wanny i przytulił się do mnie mocno. Pogłaskałem go po plecach, chcąc chociaż trochę go uspokoić.
Kiedy wytłumaczył mi, dlaczego zachował się tak, a nie inaczej zrobiło mi się głupio. Tak po prostu, bo... Jak mogłem być takim idiotą i myśleć tylko o sobie? Że sobie wyszedł z własnego domu, kiedy chciał? Przecież jest wolnym człowiekiem, nie powinienem się w to wtrącać... O czym ja myślę? Jak to nie powinienem? Martwię się i kocham go bardziej niż kogokolwiek innego, więc jak mógłbym się nie interesować tym, co się z nim dzieje?
- W takim razie... To ja cię przepraszam. Zachowałem się jak idiota. Więcej nie będę tego robił, nie będę nawet próbował. - powiedziałem, cały czas przytulając go do siebie. Po chwili Kashiro zdjął mi koszulkę i zapytał czy się z nim kąpie, na co os razu się uśmiechnąłem. - Jasne, wiesz, że wspólnych kąpieli to ja nie odmawiam. - rzuciłem, uśmiechając się do niego. Odwzajemniłem jego pocałunek, a kiedy mnie puścił, wstałem z podłogi, ciągnąc Kashiro za sobą, żeby też wstał.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 11:14 pm

Kashiro

Uśmiechnąłem się lekko. - Nie masz za co.. Nie wiedziałeś - mruknąłem, po czym zagryzłem wargę. Zaraz jednak Kei pociągnął mnie za sobą do góry, więc ja włączyłem na nowo wodę i rozpiąłem bluzę, po czym rzuciłem ją gdzieś na bok. Potem spodnie swoje i ściągnąłem Keiowi bokserki. Potem swoje i znowu się do niego przytuliłem. Mój kochany Keiuś.
Zaraz jednak wanna była pełna, wiec było koniec tulania, a zamiast tego wlazłem pierwszy do środka, powodując, że woda od razu się podniosła. Wyłączyłem wodę, uśmiechnąłem się do niego lekko i zrobiłem mu miejsce między moimi nogami, żeby mógł usiąść i się o mnie oprzeć i w ogóle żebym mógł mojego kochanego misia przytulać.
Bo ja go uwielbiam przytulać, całowac i mieć go przy sobie. Jakby nie patrzył - kocham go jak nikogo innego.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 11:45 pm

Niby nie wiedziałem, ale mimo wszystko mogłem trochę pomyśleć i zastanowić się nad tym, jak się zachowuję. Kashiro zdjął mi bokserki, no i swoją bluzę, spodnie, a potem bieliznę. Wszedł do wanny, kiedy była już pełna wody, a ja nie czekając na specjalne zaproszenie, wszedłem do niego, usadawiając się mu między nogami. Oparłem głowę o jego tors i zamknąłem oczy, uśmiechając się lekko.
- Powiesz mi, gdzie byłeś? - zapytałem, łapiąc go za ręce i obejmując się jego ramionami. Kochany mój, ciepły kotek. A koty chodzą własnymi ścieżkami, prawda? Mimo wszystko wolałbym wiedzieć, tak po prostu... No. Chyba wolałbym być z nim, tak poza tym, ale wiem, że wtedy wolał być sam.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Wto Lip 14, 2015 11:49 pm

Kashiro

Uśmiechnąłem się lekko i bardzo chętnie objąłęm go tymi swoimi rączkami, przyciskając do siebie. Mój mały, kochany Kei. No dobra. Mały nie jest. Ja o tym wiem, on o tym wie, wszyscy szczęsliwi.
- Jak wrócę ze spotkania to tam pójdziemy, okay? - zapytałem i uśmiechnąłem się lekko, po czym sięgnąłem do wody i wylałem jej trochę na wlosy Keia. Potem znowu i znowu, aż nie były całe mokre. Potem sięgnąłem po szampon i umyłem mu włosy.
Zabrałem trochę piany i położyłem mu ją na nosie, śmiejąc się.
- Szkoda, że to nie bita śmietana - powiedziałem i westchnąłem, uśmiechając się delikatnie. Pocałowałem go w głowę, kiedy spłukałem już cały szampon i odwróciłem jego głowę w swoją stronę, po czym pocałowałem go mocno. Kochanie moje.

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   Sro Lip 15, 2015 12:03 am

Kiedy powiedział, że jak wróci ze spotkania to "tam" pójdziemy. Od razu pokiwałem głową, a dopiero po chwili zastanowiłem się nad tym wszystkim.
- Jeśli to jakieś przygnębiające miejsce to raczej wolałbym nie... - mruknąłem wymijająco i podrapałem się po policzku. Nie chcę sobie psuć niepotrzebnie humoru, który i tak prawie się spierdolił. Na szczęście wszystko się wyjaśniło i jest dobrze. Bo jest, prawda?
Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy zaczął myć mi włosy. Maaatko, jakie to przyjemne, cholera!
- Nie zaczynaj tematu bitej śmietany, bo znowu nabiorę na nią ochoty. - rzuciłem ze śmiechem, gdy położył mi pianę na nosie. Zrobiłem zeza, chcąc wyraźniej ją zobaczyć, jednak w sumie niewiele mi to dało. Odwróciłem się do niego całkowicie przodem, wziąłem myjkę, na którą nalałem trochę żelu i zacząłem myć mojemu kotu ramiona, szyję i tors.
- Ej, skarbie... Tak sobie myślałem, co byś powiedział, gdybym zrobił sobie kolczyk w sutku? Jednym póki co. - zaczęłam w pewnym momencie, wciąż go myjąc. Chciałem już jakiś czas temu, ale jakoś się to... No.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi   

Powrót do góry Go down

Stupid Pictures 4 ~ 2os, b.n, kontynuwacja, yaoi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 35Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next