IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Monni

Liczba postów : 286

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Nie Wrz 27, 2015 2:06 pm

Z uśmiechem zagryzłem dolną wargę, kiedy te ciekawskie łapy od czasu do czasu zaciskały się na moim tyłku. Mimowolnie pokręciłem głową na wyznanie mojego chłopaka i otworzyłem usta, żeby odpowiedzieć, ale przerwał mi mój tata, który postanowił wejść do kuchni. Chciałem odskoczyć od Michaela, ale miał ręce w kieszeniach moich spodni, więc no... nie mogłem. Zarumieniłem się cały, a kiedy tata wyszedł, westchnąłem głośno.
-Kocham ich nad życie, ale w takich momentach wolę mieszkać sam-zaśmiałem się i pocałowałem lekko nos bruneta, którym przed chwilą smyrał mnie po policzku.
-A wracając, kocham cię mocniej-wzruszyłem ramionami, jakby to była najnormalniejsza rzecz na ziemi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

Liczba postów : 889

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Pon Wrz 28, 2015 3:34 pm

Zaśmiałem się cicho i schowałem głowę w jego włosach, kiedy się tak ładnie zarumienił.
- No wiesz... Nie przejmuj się - powiedziałem i przygryzłem płatek ucha Alexa. - Przecież i tak sie do takich widoków przyzwyczają - powiedziałem, a kiedy ten powiedział, że on mnie mocniej, ścisnąłem go mocniej, przytulając go do siebie.
- Kłamiesz - powiedziałem i przytuliłem go ładnie. - Naprawdę bardzo nie ładnie jest kłamać, Alex - dodałem z szerokim uśmiechem, a gdy zadzwonił domofon - pobiegłem do niego i odebrałem.
A, że była to moja mama - otworzyłem jej, a chwilę później wróciłem go mojego Alexa. Przytuliłem go znowu ładnie, a chwilę później założyłem swoją koszulkę. Już, koniec pokazywania tych moich seksownych mięśni.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Wrz 30, 2015 5:03 pm

Zadrżałem mimowolnie, gdy Michael ugryzł mnie w ucho. Nigdy chyba nie przestanę reagować na jego dotyk, nawet w takiej niewinnej sytuacji.
Zaśmiałem się głośno na jego ostatnie słowa i pokręciłem głową.
-Ha, chciałbyś. To ja kocham cię mocniej-wzruszyłem ramionami i czułem się wygrany, bo moje kochanie musiało na chwilę mnie opuścić, gdyż zadzwonił domofon. Wydawało mi się to strasznie słodkie, że Mikey czuł się u mnie w domu tak swobodnie. Ja z resztą podobnie u niego.
Brunet założył na siebie koszulkę, żeby nie paradować nago, a ja cmoknąłem go w policzek po czym w drzwiach pokazała się pani Gare i Thom.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Pią Paź 02, 2015 8:49 pm

- Nieprawda! - powiedziałem i zaśmiałem się, całując go w czoło.
Zaraz kiedy wlazła moja mama zeszła Anne, potem Collin, a gdy ci zajęli się sobą - spojrzałem na Alexa wymownie, a gdy ci usiedli do stołu - wyciągnąłem pizzę, którą następnie położyłem na dwóch, dużych talerzach.
- Rozłożysz talerze? - zapytałem z uśmiechem, krojąc pizzę.
Potem wziąłem ją i położyłem na stole, siadając. Starsi rozmawiali, a ja złapałem Alexa za rękę i splotłem nam palce.
No i super.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Pon Paź 05, 2015 7:38 pm

Pokiwałem głową z uśmiechem i niemal od razu rozłożyłem talerze, następnie siadając przy stole wraz z całą rodziną. To takie śmieszne uczucie w brzuchu, kiedy się patrzy na swoich rodziców i rodziców swojego chłopaka razem. Uśmiechnąłem się szeroko i nachyliłem do Michaela.
-Pamiętasz jak się poznaliśmy? Zabrałeś mnie pierwszy raz gdzieś na motorze i omal nie umarłem
ze strachu. Jedliśmy wtedy pizzę
-zaśmiałem się cicho i potrząsnąłem głową, wspominając dawne czasy. Sięgnąłem po kawałek pizzy i już po chwili wylądował na talerzu, a ja syknąłem cicho, bo był strasznie gorący.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 07, 2015 6:10 pm

Uśmiechnąłem się lekko, kiedy Alex wspomniał, że przy pierwszym razie zabrałem go na pizzę. I pokazałem mu wzgórze. Tak. To jedno z milszych wspomnień.
Kiedy już wszyscy się poczęstowali, sięgnąłem po kawałek, a, żeby zająć czas, kiedy pizza stygnie, odchrząknąłem i spojrzałem na mamę.
- Mamo? Miałabyś problem, żebym pojechał do Londynu? - zapytałem, unosząc brew. - Do babci - dodałem, unosząc brew.
- No wiesz... Jak dla mnie okej, nie. Ale to chyba dopiero po świętach, co? - zapytała, a ja pokiwałem głową. Przecież wiem, wiem. Nie pojechałbym teraz.
- A gdyby Alex poleciał ze mną? - dodałem, na co ta spojrzała na rodziców Alexa.
- To już chyba nie pytanie do mnie - dodała, uśmiechnęła się i zatopiła zęby w pizzy, no, a ja spojrzałem na Anne i Collina.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Czw Paź 08, 2015 7:31 pm

Uśmiechnąłem się szeroko, słysząc pytanie mojego chłopaka. Cieszyłem się, że to on zaczął ten temat, bo ja chyba bym się bał.
Moja radość tylko wzrosła, kiedy mama Michaela się zgodziła. Pozostało tylko przekonać moich, a...
-O nie, nie ma mowy
... to nie będzie łatwe.
-Ale dlaczego? Przecież pojedziemy do rodziny Mikey'go!-zaprotestowałem, patrząc błagalnie na tatę, żeby mnie poparł.
-Kochanie, przecież on jest już dorosły...-zaczął tata, ale mama mu przerwała.
-Proszę cię, to jeszcze dziecko! Jaki dorosły? Nie, nie zgadzam się. To jak drugi koniec świata
-Myślę, że odrobinę przesadzasz. Porozmawiamy o tym później, dobrze? Na razie zajmijmy się jedzeniem. Ta pizza jest boska
-tata zakończył temat, a ja tylko pokiwałem głową. Miałem nadzieję, że jeśli mama to przemyśli to w końcu mnie puści. Poczekamy, zobaczymy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Czw Paź 08, 2015 7:53 pm

Przez moment mnie zatkało. Ja rozumiem, że oni nie muszą się na wszystko zgadzać, ale... Alex przecież nie jest dzieckiem. I to samo powiedział Collin. Mamy po osiemnaście lat, prawie pokończone. To nic takiego, prawda?
Poza tym... Ja z nim będę. A Alexa nie pozwolę skrzywdzić jakkolwiek. A rozbicia to już przeszłość. Wszystkie samoloty wiecznie dochodzą na miejsce. Więc bez jaj, że aż tak się martwią.
Włączyłem się dopiero, kiedy tata Alexa powiedział, że pizza jest boska.
- Dziękujemy - odpowiedziałem i za siebie i za Alexa, bo przecież on też baaardzo dużo zrobił.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Pon Paź 12, 2015 10:07 am

Przesunę to trochę, co? ;n;

Przez chwilę jedliśmy pizzę w takiej niezręcznej ciszy, że miałem ochotę uciec do pokoju. Na szczęście ktoś potem zmienił temat naszego wyjazdu i wszyscy się rozluźnili. Kiedy pani Gare i Thom się zbierali, powiedziałem Michaelowi, żeby wrócił z nimi, a ja pogadam na spokojnie z rodzicami. Znaczy.. no, z mamą. Nie wyobrażałem sobie, żeby nie pozwoliła mi jechać z nim do Anglii. Przecież tak się Mikey'm zachwycała, a teraz nam nie ufa?
Gdy zamknęły się drzwi za gośćmi, od razu poszedłem do salonu, gdzie siedzieli rodzice.
-Mamo, mówiłaś poważnie z tym wyjazdem?-spytałem, siadając na oparciu fotela.
-Jasne, że tak. Przecież to za daleko, a ty nigdy nie wyjeżdżałeś sam-odpowiedziała, owijając się w koc i kręcąc głową.
-Zawsze musi być ten pierwszy raz, Anne-wtrącił tata, a ja miałem ochotę go wyściskać.
-Ale żeby od razu do Anglii? Po co ci to? Nie możecie pojechać sobie na przykład do Los Angeles? Często jeździmy tam do babci na wakacje-mama ciągle próbowała mnie przekonać, na co się skrzywiłem.
-Babcia strasznie zrzędzi i mnie nie lubi, na pewno nie przedstawię jej Michaela z własnej woli. A Mikey ma rodzinę w Anglii i chce mnie poznać ze swoją babcią, więc czemu mu na to nie pozwolisz? W sierpniu kończę osiemnaście lat, a i tak mieszkam sam, kiedy was nie ma!-trochę podniosłem głos, bo już miałem dosyć tej sytuacji.
-Okej, koniec tego. Pomyślę nad tym, ale na razie skończmy ten temat-westchnęła kobieta, a ja wywróciłem oczami i pobiegłem na strych.
Kocham ją, ale teraz miałem ochotę udusić tę babę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Pon Paź 12, 2015 6:09 pm

Kiedy skończyliśmy jeść, pogadałem chwilę z Alexem, a ten kazał mi wrócić z mamą i Thomem do domu. Pokiwałem grzecznie głową, pocałowałem go na do widzenia i wyszedłem z jego domu, żegnając się jeszcze wcześniej z Anne i Collin'em.
Kiedy wsiedliśmy do samochodu, nie gadaliśmy praktycznie o niczym, dopóki mama nie zaczęła tematu naszego wyjazdu.
- Myślę, że musicie sobie odpuścić, synek - powiedziała, patrząc w tylne lusterko. Pierw na mnie, a dopiero później na drogę za sobą. - Alexa pewnie nie puszczą, mimo, że jest prawie dorosły - mruknęła cicho i westchnęła. - Może dopiero w wakacje, kiedy on skończy osiemnastkę i ty już też będziesz ją miał - dodała, a ja tylko wzruszyłem ramieniem i dalej gapiłem się na lampy, co rusz znikające i zaraz pojawiające się.
- Tylko wiesz... Oni często podróżują. Alex czasami nawet na trzy miesiące zostaje sam w domu. Wtedy się o niego nie martwią, a teraz nagle zaczęli? To trochę przykre - mruknąłem z zakrytymi ustami przez rękę.
- Ale to coś innego. Ufają mu w takim stopniu, że nie boją się zostawić go samego. Bardziej myślę, że problem mają w tym, że będziecie sami. Tylko ty i on. I to chyba najbardziej sprawia, że Anne się boi. Miałabym takie same obawy, gdybym dopiero co poznała twojego chłopaka i wcześniej nie widziała żadnego innego - dodała, a chwilę później zaparkowaliśmy.
Zabrałem swoje rzeczy i poszedłem do pokoju, gdzie to usiadłem na łóżku i sięgnąłem po telefon.
"Co tam? - napisałem do Ali'ego i westchnąłem cicho.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 14, 2015 5:22 pm

Westchnąłem ciężko i położyłem się na materacu. Słyszałem z dołu nieco przytłumione odgłosy rozmawiających rodziców i dobrze wiedziałem, na jaki temat dyskutowali.
Mama zdecydowanie przesadzała. Zostawiali mnie samego nawet na kilka miesięcy, a bała się mnie wysłać z moim chłopakiem do jego babci. Bez sensu.
Poczułem wibrację w spodniach, więc wyciągnąłem telefon i uśmiechnąłem się lekko na widok wiadomości od Michaela. Kocham go tak strasznie, że wystarczy zobaczyć jego imię na ekranie i już jest szczęśliwie.
"Mama przesadza, ale może się przełamie ~ Jak na razie jest okej"
Odpisałem mu. Tak naprawdę nie miałem pojęcia, co postanowi mama, ale wolałem być dobrej myśli.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 14, 2015 5:36 pm

W tym czasie, kiedy czekałem na SMS od Alexa - wstałem i poszedłem do kuchni. Wyciągnąłem sobie z lodówki ciasto i mleko i to z nim polazłem do łazienki. Potem wróciłem się do pokoju, odczytałem wiadomość i pokiwałem głową, jakby Alex stał obok.
To dobrze, misiek. Jakoś ją przekonamy, easy :* Co robisz? - wysłałem i zabrałem telefon. Potem wziąłem ręczniki, bokserki i tak wróciłem do łazienki.
Uśmiechnąłem się lekko i napuściłem wodę do wanny. Potem wszedłem do wanny i puściłem z telefonu muzykę, przejeżdżając palcem po bliźnie na mojej piersi. Właśnie... ciekawe, co u Ramona?

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 14, 2015 5:50 pm

Uśmiechnąłem się lekko, przekręcając na brzuch i zabrałem się za odpisywanie.
"Poczekamy zobaczymy ^ ^ Teraz sobie leżę na materacu i odpoczywam ~ A ty?"
Westchnąłem cicho i znowu znalazłem się na plecach. Żałowałem, że kazałem Michaelowi wracać do domu, ale musiałem pogadać z rodzicami na osobności. Z resztą, jak raz się rozdzielimy to jutro zatęsknimy za sobą.
Co tam, ja już tęsknię. Uzależniłem się od tego chłopaka.
Zszedłem na chwilę na dół i wziąłem plecak z książkami. Jak już sobie tak siedzę to zrobię coś porzyteczngo i odrobię lekcje.
Wróciłem na górę i wyjąłem matematykę, czekając na odpowiedź od Michaela.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 14, 2015 5:58 pm

Siedziałem tak chwilę, co jakiś czas sprawdzając sobie swój telefon. Potem wziąłem ciasto i zaczałem je jeść, aż nie ściszyła mi się muzyka, a ja nie poczułem wibrację. Od razu wziąłem telefon, po czym uśmiechnałem się lekko.
Leżę w wannie. Ogólnie to gadałem z moją mamą. Powiedziała, że może ona by Cię puściła, ale nie z twoim chłopakiem. Może nie mają do mnie zaufania, albo.. No nie wiem. Martwią się, że chcę tylko zgwałcić im syna? XD - wysłałem i zaśmiałem się szeroko. Wysłałem. Chociaż w sumie nie ma już czego ratować, bo cnotką to ty nie jesteś - dodałem jeszcze kolejnego SMS, po czym zagryzłem wargę.
dokończyłem ciasto, oparłem się głową i uśmiechnąłem się lekko.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 14, 2015 6:11 pm

Przyszedł kolejny sms, więc wsadziłem sobie do ust długopis, niezbyt higienicznie, po czym zaśmiałem się cicho i wywróciłem oczami.
"Ha ha, bardzo śmieszne. Mam ci przypomnieć, kto mi tę cnotę zabrał? A mama po prostu się martwi, że jestem za młody i sobie nie poradzę. Nawet w jej myślach nie ma niczego konkretnego, to tylko ta matczyna opiekuńczość. Oby jej przeszła ;_;"
Odpisałem, westchnąłem i odłożyłem telefon, wracając do nauki.
Więc gdybym powiedział mamie, że już marna ze mnie dziewica to by mnie puścili? Aż się zaśmiałem na tę myśl.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 14, 2015 6:24 pm

Mam się czym chwalić :3 - wysłałem i uśmiechnąłem się do ekraniku. Przejdzie. Pomęcz ją kilka dni i będzie miała dość - dodałem po chwili zastanowienia i odłożyłem telefon, żeby sie umyć. Jednak pierw wypiłem szklankę mleka.
Umyłem sobie włosy, potem do końca umyłem swoje ciało.
Wyszedłem z wanny, ubrałem się i wyniosłem naczynia. Potem poszedłem do swojego pokoju i tam podłączyłem do ładowania telefon, za to następnie włączyłem laptop. Spojrzałem na ekranik. Zamiast z nim pisać, wolałbym się z nim zobaczyć. No no bo... No.
Westchnąłem i wybrałem numer Ramona.
- Oh, hej. Robisz coś specjalnego? - zapytałem, a gdy ten powiedział, że nie, uśmiechnąłem się. - To zapraszam na przejażdżkę za dziesięć minut u ciebie będę - powiedziałem do słuchawki, a słysząc przyjęcie - ubrałem się w spodnie, koszulkę, bluzę i wysuszyłem ręcznikiem włosy, aż te nie były suche. No i zaraz byłem w garażu, gdzie to ubrany we wszystkie ochraniacze - wyjechałem z domu.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 14, 2015 6:39 pm

"No masz, masz >\\\< idę ją męczyć. Kocham cię, Mikey~ "
Odpisałem i skończyłem odrabiać pracę domową. No i tak jak napisałem mojemu chłopakowi, zszedłem na dół z nową strategią.
Mama siedziała na fotelu, tam gdzie ją widziałem ostatnim razem, więc podszedłem do niej od tyłu i objąłem, stojąc za fotelem.
-Przepraszam, mamo. Mi po prostu bardzo zależy na tym wyjeździe. Musisz mi zaufać, jestem przecież rozważny-powiedziałem cicho i łagodnie. Udało mi się wyczuć zmianę jej nastroju, a po chwili się zaśmiała.
-Wiem kochanie. Daj mi trochę czasu, przemyślę to-odpowiedziała i poklepała mnie po ręce. No i bingo, serce jej zmięknie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 14, 2015 6:49 pm

Uśmiechnąłem się lekko, a chwilę później byłem już pod domem Ramona. Zauważyłem, jak wychodzi z mieszkania i podchodzi do mnie, więc skwitowałem to uśmiechem. Przytulilismy się ładnie na powitanie i zaraz wsiedliśmy na motory.
Jeździliśmy po całym mieście. Dosłownie. Obiegówkę chyba okrążyliśmy cztery razy. Potem na stację benzynową, gdzie to dolaliśmy paliwa, za które o dziwo zapłacił Ramon. Znowu przez całe miasto, aż w końcu znaleźliśmy się pod moim domem, gdzie to Ramon postanowił mnie odwieźć. A była to już chyba trzecia nad ranem.
- Dzięki, zajebiście było - rzuciłem z szerokim uśmiechem, po czym zaśmiałem się cicho.
- Szkoda, że nie możemy tak co dziennie - powiedział, opierając się o swój motor. Podniósł głowę do góry, po czym przerzucił ją w swoją stronę. - Może nawet byś mnie polubił - dodał, a ja zmarszczyłem brwi.
- Przecież cię lubię. Jesteś dobrym kumplem - powiedziałem, zaśmiałem sie nerwowo, a ten podszedł do mnie i cmoknął mnie w policzek. Uniosłem wysoko brew.
- Właśnie. Kumplem - dodał, a po chwili wrócił na swój motor, po czym odjechał, zostawiając mnie z pięknym mindfuckiem.
Spojrzałem na telefon.
"Oh sory, przysnęło mi się" - wysłałem, po czym poszedłem do domu.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 14, 2015 6:56 pm

Resztę wieczoru spędziłem z rodzicami. Obejrzeliśmy razem jakąś komedię, którą z tatą cały czas komentowaliśmy podczas oglądania, co doprowadzało mamę do szału. Skończyliśmy koło 22.00, więc postanowiłem się umyć
i po prostu iść spać. Mikey już mi nie odpisywał, pewnie był czymś zajęty.
Wziąłem szybki prysznic po czym tak jak zamierzałem, położyłem się do łóżka.
W nocy obudził mnie telefon, przez co nieźle się na siebie wkurzyłem, bo zapomniałem go wyciszyć. Wściekły, sięgnąłem po urządzenie i całe napięcie ze mnie uleciało, kiedy zobaczyłem, że to Michael.
"Dobranoc, Mikey "
Odpisałem mu tylko i wróciłem do spania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 14, 2015 7:08 pm

"Dobranoc, kocham cię <3" ~ odpisałem i bardzo szybko zasnąłem.
Koło dwunastej obudziłem się i rozejrzałem po pokoju. Wziąłem telefon i założyłem krótkie spodenki, do których to kieszeni włożyłem telefon.
Zszedłem na dół, gdzie to zrobiłem sobie kawkę i usiadłem na blacie.
"Mogę przyjechać?" ~ wysłałem i uśmiechnąłem się do ekraniku, odstawiając go. Zrobiłem naleśniki, po czym podałem do stołu wtedy, kiedy mama i Thom zeszli na dół. Zjedliśmy razem. Było w sumie całkiem dobrze.
- Mikey... Wiesz... Thom się do nas wprowadzi - powiedziała w pewnym momencie mama, a korzystając z tego, że siedziałem przed nimi - spojrzałem pierw na nią, a potem na niego.
- Okej - rzuciłem, wzruszyłem ramieniem i westchnąłem. Z tego co wiem, to znają się już jakiś czas, a są ze sobą od miesiąca. Ale, żeby już się wprowadzać? No bez jaj.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 14, 2015 8:12 pm

Obudziłem się rano koło jedenastej, ale nie chciało mi się wstawać. W ogóle, gdyby był tu Mikey to na pewno bym nie wstał. Ale jednak przydałoby się coś zjeść... a może nie?
Sięgnąłem po telefon i uśmiechnąłem się na widok smsów od Michaela. Jeden był jeszcze z "wczoraj", a drugi wysłał chwilę temu. Zabrałem się za odpisywanie.
"Czekam w łóżku~"
Zaśmiałem się i po chwili usłyszałem pukanie. Powiedziałem proszę, a zza drzwi pojawiła się głowa mamy.
-Dzień Dobry, kochanie. Chcesz może jajecznicę? Tata robił-powiedziała, a ja uśmiechnąłem się szeroko.
-Cześć mamo. Jasne, że chcę. A przyniosłabyś mi ją?-poprosiłem, na co mama tylko wywróciła oczami, ale skinęła głową. Postanowiłem umyć zęby, żeby nikomu nie przeszkadzał poranny oddech.
Ale zaraz po tym wróciłem do łóżka. Za zimno na wychodzenie.

Ostatnio zmieniony przez Monni dnia Sro Paź 14, 2015 11:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 14, 2015 8:47 pm

Kiedy dostałem wiadomość - dojadłem do końca, a potem pobiegłem na gorę. Tam podczas mycia zębów - ubrałem normalne spodnie. Potem koszulkę, bluzę rozpinaną i na koniec buty. Zabrałem telefon, klucze, kluczyki od motoru i zaraz nie było mnie w domu, a pod domem Alexa.
Tam też zadzwoniłem domofonem, a Collin mnie wpuścił.
Uśmiechnąłem się do niego lekko i gdy ściągnąłem buty - przywitałem się z nim ściśnięciem ręki. Za to Anne przytuliła mnie i wręczyła mi śniadanie dla Alexa.
Zaśmiałem się cicho i wszedłem po cichu na górę, a potem do pokoju Alexa. Dla niepoznaki - zapukałem dwa razy i dopiero wtedy wszedłem.
- Dzien dobry - powiedziałem z uśmiechem i pod razu do niego podszedłem. Dałem mu do rączek talerz i cmoknąłem w usta na powitanie. Moje kochanie.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Sro Paź 14, 2015 11:38 pm

Po jakimś czasie usłyszałem pukanie do drzwi, ale pewien, że to mama, nie raczyłem się podnieść. Dopiero po chwili zza wejścia pokazał się mój chłopak, na widok którego uśmiechnąłem się szeroko i wyciągnąłem ręce w jego stronę. Zaraz dostałem mój talerz ze śniadaniem, chociaż wolałem przytulić Michaela.
-Cześć, kochany. Dzięki za jajecznicę-zaśmiałem się i odwzajemniłem to słodkie cmoknięcie. Przesunąłem się na łóżku i poklepałem miejsce obok siebie, aby Mikey się do mnie przysiadł.
-Co tam u ciebie? Strasznie późno do mnie napisałeś, spałeś w ogóle? -powiedziałem zdziwiony. Pewnie znowu poszedł się przejechać motorem, jak zwykle.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SwagneS

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Czw Paź 15, 2015 8:05 am

Kiedy poklepał miejsce obok siebie - momentalnie tam usiadłem i spojrzałem na niego, uśmiechając się lekko. Zaraz jednak władowałem się mu do łóżka i przytuliłem go do siebie. Jeszcze sobie nie poje.
- Chyba wszystko okej - mruknąłem i wzruszyłem ramieniem. - No spałem. Zasnąłem z telefonem w łapie, a kiedy się obudziłem koło trzeciej - napisałem, bo w końcu nie odpisałem - rzuciłem, zaśmiałem się i cmoknąłem go w głowę.
- Idziemy dzisiaj do kina? - zaproponowałem i uśmiechnąłem się delikatnie, żeby potem puścić go lekko, żeby mógł zjeść. Jednak mimo wszystko dalej leżałem sobie z nim pod kołdrą. No i dobrze mi, no.

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Czw Paź 15, 2015 11:16 am

Uśmiechnąłem się lekko, wtulając w mojego chłopaka i odstawiłem pewnie już zimną jajecznicę na bok. Zaraz ją zjem.
Skinąłem głową na słowa chłopaka i odetchnąłem cicho z ulgą. Myślałem, że znowu pojechał jeździć, a nie lubiłem, gdy robił to w nocy. Na ulicach nie było samochodów, więc jechał szybciej i ja się od razu bardziej martwiłem.
Uśmiech mi się tylko powiększył na propozycję Michaela, więc wyciągnąłem głowę do góry i pocałowałem go w policzek.
-Jasne, że tak-zgodziłem się i zabrałem za jedzenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    

Powrót do góry Go down

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 22 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next