Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#476PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptySro Wrz 16, 2015 9:09 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się lekko, czując jak pocałował mnie w policzek i odwróciłem się w jego ramionach, aby móc na niego patrzeć. Zarzuciłem mu ręce za szyję i stanąłem na palcach, aby nasze twarze znajdowały się na równi.
-Co ty na to, żebyśmy gdzieś razem pojechali, na przykład na sylwestra. Tylko ty i ja-zaproponowałem, uśmiechając się słodko.
Wyjechalibyśmy po świętach, jakoś 26 czy 27 i zostali do 2 lub 3 stycznia.   Miłoby było spędzić z nim czas sam na sam, bez żadnych zmartwień czy problemów. Tylko my, jakiś domek lub hotel i łóżko.
No łóżko przede wszystkim.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#477PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyCzw Wrz 17, 2015 7:55 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłem się lekko i objąłem go ładnie ramionami, kiedy ten objął mnie w szyi. Przytuliłem go do siebie, po czym pocałowałem go ładnie.
- Gdzie? - zapytałem z uśmiechem. - Możemy pojechać nad morze - mruknąłem, patrząc na niego. W sumie to zima jest fajna. Serio. Poza tym w zimie będzie fajnie, bo Alex będzie chciał też się do mnie cały czas przytulać. Hihi.
No i... Nie musielibyśmy się ograniczać, nie? Ani przez rodziców ani przez nikogo.
- Bardziej kwestia czy rodzice nas tam puszczą - mruknałem i zagryzłem wargę, jednak mi się ten pomysł baaardzo podoba.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#478PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyCzw Wrz 17, 2015 9:01 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Odwzajemniłem czule jego pocałunek i uśmiechnąłem się szeroko na propozycję wyjazdu nad morze.
-Jasne, możemy-zgodziłem się, całując zimny nos Michaela. Święta zapowiadały się świetnie, a teraz jeszcze jakbyśmy mogli wyjechać gdzieś razem na sylwestra... byłoby naprawdę super.
Westchnąłem cicho, przeczesując ręką włosy mojego chłopaka.
-Myślę, że nas puszczą... jesteśmy już prawie pełnoletni, prawda? Ty masz przecież urodziny za około cztery miesiące... -powiedziałem, wzruszając ramionami i uśmiechnąłem się niewinnie. Moi rodzice na pewno nie będą mieli nic przeciwko, a może sami też gdzieś pojadą?
Zostaje pytanie, co z panią Gare.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#479PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyCzw Wrz 17, 2015 9:32 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Pokiwałem głową.
- A kiedyś wybierzemy się do Paryża, okej? - zaproponowałem. - Ale wiesz co... - zacząłem i zastanowiłem się chwilę, kiedy tylko Alex zaczął coś tam mówić, posłuchałem go chwilę.
- Może chciałbyś odwiedzić Anglię? Moglibyśmy się zatrzymać u mojej babci, polubisz ją, więc momentalnie koszty noclegu zlecą, a my spędzimy cały tydzień w Londynie - powiedziałem z uśmiechem. - Plus babcia będzie zadowolona - dodałem, po czym cmoknąłem go ładnie, przejeżdżając kilka razy dłońmi po jego bokach na rozgrzanie.
No przecież jemu musi być cholernie zimno. A jeszcze po drodze pojedziemy do supermarketu, żeby zrobić zakupy na naszą pizzę.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#480PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyCzw Wrz 17, 2015 9:39 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Pokiwałem ochoczo głową na tę propozycję. To by było takie cholernie romantyczne pojechać z Michaelem do Paryża. Tylko on i ja. Już się nie mogłem doczekać.
Po chwili Mikey wpadł na pomysł tak genialny, że aż podskoczyłem z radości. Odwzajemniłem jego słodki pocałunek i uśmiechnąłem się szeroko.
-O tak! Jedźmy do Anglii!-ucieszyłem się i objąłem mocniej Michaela za szyję. Podskoczyłem i śmiejąc się głośno, objąłem go nogami w pasie, z nadzieją, że mnie złapie.
-Tak bardzo cię kocham-wyszeptałem mu do ucha, następnie całując je.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#481PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyCzw Wrz 17, 2015 9:41 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Uśmiechnałem się szeroko, kiedy tak bardzo entuzjastycznie przyjął moją propozycję. Zaraz złapałem go za tyłek, żeby mi nie zleciał z bioder, a zaraz zostałem pocałowany i jeszcze te jego "kocham" tak bardzo mnie rozbraja, że ja umieram.
Westchnąłem głośno i ucałowałem go ładnie w usta.
- No to mamy ustalone. A skoro wszyscy dzisiaj będą to się ich o to zapytamy, okej? - zapytałem z uśmiechem, patrząc na niego.
Zaraz jednak postawiłem moje kochanie na ziemi i przytuliłem głowę do jego ramienia, obejmując go ładnie. Boże. Pierwszy raz kocham kogoś tak mocno.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#482PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyCzw Wrz 17, 2015 9:56 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
-Dobrze-zgodziłem się z nim od razu i zostałem z powrotem postawiony na ziemi. Poprawiłem zmierzwioną kurtkę i zaśmiałem się cicho.
-Zawsze chciałem pojechać do Anglii. I będziesz mógł mnie oprowadzić! I możemy odwiedzić jakiś twoich znajomych!-podekscytowałem się i zrobiłem kółko wokół własnej osi, rozkładając ręce na boki. To był taki genialny pomysł! Już bym mógł jechać!
Bałem się tylko, że rodzice mogą się nie zgodzić na wyjazd za granicę. Ale kochali i mnie i Michaela, więc wszystko powinno być dobrze. Nic mnie nie powstrzyma przed wyjazdem z Mikey'm. O! I poznałbym jego babcię!
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#483PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyCzw Wrz 17, 2015 9:59 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Zacząlem się śmiać, kiedy zaczął tak wymachiwać rękami. Odszedłem kawałek, dalej się chichrając, a kiedy powiedział o znajomych, przypomniało mi się o... Właśnie. O moim byłym.
- Tsa... Pewnie - mruknąłem i uśmiechnąłem sie czule. Przecież on też tam będzie. Jak będę chciał z kimkolwiek wyjść ze starej paczki, po niego też od razu zadzwonią, a ja nie wiem, co zrobi w takiej sytuacji. Przecież płakał, kiedy powiedziałem mu, że wyjeżdżam i to takie... Ugh. Dobra, potem będę to rozpamiętywał.
- Jedziemy? Musimy jeszcze zajechać do sklepu i zrobić tą pizzę - powiedziałem z szerokim uśmiechem, patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#484PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyCzw Wrz 17, 2015 10:08 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Jeszcze przed chwilą Mikey śmiał się z mojej reakcji, a teraz miałem wrażenie, że na wspomnienie o znajomych jakoś cały humor z niego uleciał. Podszedłem do niego zdziwiony i wyciągnąłem ręce, podciągając palcami jego kąciki ust do góry.
-Oj, a co to za smutek?-spytałem, po chwili uśmiechając się do niego słodko i całując go prosto w usta.
-Niczym się nie martw, będzie cudownie-zapewniłem i splątałem nasze palce, kierując się do motoru.
-Chodź, zrobimy najpyszniejszą pizzę na świecie-zaśmiałem się, ubierając kurtkę ochronną i kask. Z jakiegoś powodu szczęście aż mnie rozsadzało i podobało mi się to uczucie.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#485PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 4:36 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


- No wiesz... Jestem pewny, że będzie cudnie. Ale... Ja tak w sumie nie zerwałem ze swoim byłym - mruknąłem cicho. - Po prostu wyjechałem, a.... A boję się, że gdy się z nim spotkam możesz albo czuć ty się źle, albo on - mruknąłem cicho, patrząc na chłopaka.
Zaraz jednak splótł nasze palce, więc uśmiechnąłem się.
- Ale na razie zostawmy ten temat, dobrze? - powiedziałem z uśmiechem i zaraz założyłem kurtkę, potem kask, rękawiczki i poczekałem, aż Alex usiądzie za mną.
Zaraz wyjechaliśmy ze wzgórza, a potem na drogę. Potem wjechalismy pod sklep, a ja ściągnałem nasze ochraniacze i schowałem do bagażnika, łapiąc Alexa za rękę. NO i gitarka.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#486PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 4:45 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się i skinąłem głową, nie chcąc kontynuować tego tematu. Wolałem się też nie przyznawać, ale zaniepokoił mnie tymi słowami. Tak właściwie nie zerwał z tamtym chłopakiem? Więc... zaczął spotykać się ze mną, chociaż w Anglii miał innego? Nie, to by nawet nie miało sensu. Pewnie się rozstali ze względu na wyjazd Michaela. Ale jeśli on by się nie przeniósł do Stanów to pewnie ciągle byliby razem...
Wzdychając cicho, usiadłem na motorze i objąłem mojego chłopaka mocno w pasie. Nie będę się tym przejmował. Tamten chłopak to już na pewno przeszłość.
Dojechaliśmy do sklepu, więc Michael zabrał ochraniacze i włożył je do bagażnika. Następnie spletliśmy nasze palce i weszliśmy do środka.
-Więc, czego potrzebujemy?-spytałem, biorąc jeden z metalowych wózków.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#487PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 5:06 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Westchnąłem głośno, kiedy Alex zapytał się mnie, czego potrzebujemy.
- A z czym chcesz? - zapytałem z uśmiechem tak szerokim, że o matko.
Zaraz jednak poszedłem po praktyczne produkty. W tym wypadku drożdże, mleko, masło, mąkę. Spojrzałem na Alexa i wpakowałem do wózka dodatkowo czekoladę mleczną. No, żeby nie było, nie? No i jedną z orzechami.
Żeby nie było, no nie?
Przynajmniej będzie miał to, co chce.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#488PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 5:49 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zastanowiłem się chwilę.
-Z... salami! Albo z kukurydzą. Chociaż z pieczarkami też jest dobra...-mruknąłem, nie mogąc się zdecydować.
W końcu postanowiłem, że weźmiemy i salami i kukurydzę, a później podzielimy pizzę na pół!
Michael wziął jeszcze kilka innych potrzebnych nam produktów no i czekoladę, za co byłem bardzo wdzięczny. Jak tak można bez czekolady?
-Mikey... będę mógł ci pomóc?-spytałem, stając przy wózku i kręcąc się wraz z nim dookoła.

Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#489PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 6:46 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


- To może... Pieczarki będą wszędzie, na jednej stronie z salami, po drugiej na kukurydzy? - zapytałem z uśmiechem, po czym wpakowałem wszystkie trzy produkty do koszyka. Po chwili zastanowienia wpakowałem jeszcze koncentrat i majeranek. Do tego ser.
Złapałem Alexa za biodra i cmoknałem go w ramię, żeby przestał się kręcić.
- Pewnie - powiedziałem z uśmiechem, po czym przeszedłem obok niego i pocałowałem go lekko.
Po chwili westchnąłem głośno.
- Coś jeszcze? - zapytałem, rozglądając się.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#490PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 7:24 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Podczas kręcenia, które wydawało mi się całkiem zabawne, ale zaczęło mi się kręcić w głowie, poczułem ręce Michaela na swoich biodrach przez co się zatrzymałem, śmiejąc głośno. Potem jeszcze dostałem całusa w ramię, a później nawet w usta! Dobrze, że w tej alejce nikogo nie było i raczej nikt nie mógł się awanturować.
Uśmiechnąłem się lekko na jego pytanie i zarzuciłem mu ręce na szyję.
- Prezerwatywy? - spytałem, unosząc jedną brew do góry.
Tak, to był bardzo dobry pomysł.
Zastanowiłem się, czy czegoś jeszcze na pewno potrzebujemy i stwierdziłem, że chyba mieliśmy już wszystko. Grunt, żeby wyszła nam z tego pyszna pizza!
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#491PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 8:00 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Zaśmiałem się głośno, kiedy zaproponował prezerwatywy. Pokręciłem głową i pocałowałem go mocno w policzek.
- No pięknie - mruknąłem z uśmiechem. - A taką dziewicą wierną byłeś - powiedziałem z uśmiechem, po czym cmoknąłem go i kiedy wchodziliśmy w kasy, sięgnąłem po dwa pudełka. Będzie na później. Żebyśmy znowu nie musieli bez.
Zaraz zacząłem wszystko wyciągnąć, a gdy to już się stało, zapłaciłem za zakupy. Zabrałem wszystko do toreb, które zabrałem do jednej ręki, a drugą złapałem Alexa.
- Zacznę gdzieś tak w lutym prawko, co ty na to? - zapytałem, patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#492PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 8:09 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Zaśmiałem się, gdy dostałem całusa w policzek i wzruszyłem niewinnie ramionami.
-Kochanie, stworzyłeś potwora-stwierdziłem pogodnie po czym razem poszliśmy do kasy, gdzie znaleźliśmy kilka opakowań z kondomami.
Mikey wykładał nasze produkty na taśmę, a ja w tym czasie pakowałem je do plastikowej torby, gdy kasjerka już je podliczyła.
Gdy byliśmy gotowi, Michael wziął zakupy i ruszyliśmy do motoru.
-Hm? Prawko? Jasne, świetny pomysł. Może zapisałbym się z tobą?-powiedziałem, mocno się nad tym zastanawiając. Musiałem kiedyś je zrobić, a razem zawsze raźniej.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#493PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 8:33 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Westchnąłem cicho, po czym zaśmiałem się głośno.
- Wiem właśnie - powiedziałem z uśmiechem, a potem wyciągnąłem nasze ochraniacze, a do bagażnika włożyłem zakupy. Wpakowałem się na motor, poczekałem na Alexa i odjechałem z parkingu.
Chwilę później byliśmy pod jego domem.
Weszliśmy do środka, a gdy okazało się, że jego rodziców nie ma, uniosłem brew.
- Gdzie ich wywiało? - zapytałem, unosząc brew.
Odłożyłem zakupy na blat, a po chwili rozebrałem się. A przez to, że było gorąco, zostałem w samych spodniach. No i dobrze mi jest, a co?
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#494PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 8:47 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Spakowaliśmy zakupy do bagażnika, ubraliśmy się i pojechaliśmy prosto pod mój dom. Zabraliśmy więc jedzenie i ruszyliśmy na ostatnie piętro. Otworzyłem drzwi kluczem i okazało się, że bardzo dobrze, że je zabrałem, bo rodziców gdzieś wywiało. Wzruszyłem ramionami na słowa Michaela.
-Nie mam pojęcia-powiedziałem szczerze, ściągając z siebie płaszcz i wszystkie inne zimowe ciuchy. Mikey postanowił też ściągnąć górną część garderoby i zaśmiałem się, widząc go w samych spodniach. Szczególnie, że za oknem było tak szaro.
Poszliśmy do kuchni i zaczęliśmy rozpakowywać zakupy.
-Mikey? Mogę cię spytać o coś niezbyt przyjemnego?-mruknąłem, przygryzając warge i spoglądając kątem oka na bruneta.
Wolałem poruszyć ten temat teraz, a potem mieć go z głowy, bo jakoś nie chciał mnie zostawić w spokoju.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#495PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 9:00 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Pokręciłem głową.
- Mam nadzieję, że przynajmniej przyjdą na pizzę - powiedziałem i wzruszyłem ramieniem.
Zaraz jednak mój facet zapytał się mnie, czy może o coś zapytać, a ja westchnąłem głośno.
Ja wiem o co on chce zapytać. I to wcale nie jest łatwe.
Rozpakowałem czekoladę i położyłem ją na blacie, po czym poczęstowałem się kawałkiem.
- No... Pytaj - mruknąłem cicho, po czym wziąłem jeszcze jeden, do końca rozpakowując zakupy. Matko.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#496PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 9:10 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się lekko.
-Nie martw się, na pewno przyjdą-odparłem i wskoczyłem n blat, aby móc schować niektóre produkty do szafek.
Westchnąłem cicho, zastanawiając się nad tym, jak zacząć i postanowiłem po prostu walić prosto z mostu.
-Nie jestem o nic zazdrosny, rozumiem tę sytuację. Chcę po prostu wiedzieć. Czy ty... czujesz jeszcze coś do swojego byłego?-spytałem, bawiąc się palcami. Martwiłem się trochę, że wyjazd do Anglii mógłby być dla Michaela trudny. I nie chciałem też doprowadzać do ich konfrontacji, jeśli by się okazało, że... obaj jeszcze o sobie nie zapomnieli. Trochę by mnie to zabolało, nic nie mogłem poradzić.
Ale ufałem mu jak nikomu innemu i wiedziałem, że mi nie zrobiłby takiego świństwa.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#497PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 10:30 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling

Uśmiechnąłem się. Tak, na pewno przyjdą.
Westchnąłem głośno, kiedy zapytał o mojego byłego. Złapałem się dłońmi o blat, po czym pochyliłem lekko, marszcząc brwi.
- Nie - odpowiedziałem dopiero po chwili. - Kocham ciebie, nie jego. Gdybym dalej go kochał, nie potrafiłbym kochać ciebie, nie sądzisz? - zapytałem i wyciągnąłem te rzeczy, które były mi potrzebne do ciasta. Wyciągnąłem deskę i zacząłem je wyrabiać.
- Nie mówmy o nim - powiedziałem cicho, patrząc na Alexa, żeby tylko na chwilę, odwrócić od niego głowę.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#498PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 10:43 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Westchnąłem cicho, patrząc na smutne oblicze Mikey'go. Wiem, nie powinienem był pytać, ale po prostu musiałem. To mnie męczyło odkąd tylko się dowiedziałem, że Michael zerwał z tamtym chłopakiem tylko przez swój wyjazd. A mówił mi o tym już dawno temu, na wzgórzu tylko sobie o tym przypomniałem.
Czując się nieco winny, więc zeskoczyłem z blatu i przytuliłem od tułu mojego chłopaka, obejmując go wokół brzucha.
-Przepraszam, nie powinienem. Ale chcę tylko wiedzieć, czy to nie będzie dla ciebie ciężkie, gdybyśmy pojechali do Anglii-powiedziałem cicho, całując go w ramię.
No rozchmurz się, kochany.
Powrót do góry Go down
SwagneS

SwagneS

Liczba postów : 889
Join date : 09/07/2015
Age : 24

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#499PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptyPią Wrz 18, 2015 10:48 pm

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Michael%20Gare&name=riesling


Zagryzłem wargę, po czym dalej wyrabiałem ciasto.
- Spoko - mruknąłem, kiedy przeprosił, a kiedy powiedział, że będzie mi ciężko, odwróciłem się i z rękami w cieście złapałem za jego ramiona.
- No przestań, skarbie. Przecież chcę cię tm zabrać, prawda? Gdyby było mi ciężko, nawet bym tego nie zaproponował - mruknąłem, po czym uśmiechnąłem się delikatnie do niego, po czym odwróciłem się i znowu wyrabiałem ciasto.
- Zrobisz sos pomidorowy? - zapytałem z uśmiechem. - Weź blender. Włóż do niego obrane pomidory. Tak ze cztery. Zasyp majerankiem i dodaj cztery łyżki koncentratu. Potem przypraw do smaku - powiedziałem z uśmiechem, patrząc na niego. - I chyba będzie tyle, bo ciasto musi urosnąć - dodałem, patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
http://niejestemdziwka.blogspot.com
Monni

Monni

Liczba postów : 286
Join date : 09/07/2015

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#500PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 EmptySob Wrz 19, 2015 11:18 am

Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Newcreate.php?text=Alexander%20Sammuel%20Dallas%20&name=Yesterday%20Again
Uśmiechnąłem się lekko, kiedy Mikey się do mnie odwrócił i westchnąłem, kiwając głową. Miał rację, chyba niepotrzebnie się martwiłem. Z resztą, jego były wcale nie musi wiedzieć, że Michael wróci do Anglii.
-Się robi szefie-zaśmiałem się i zasalutowałem, stając przy nim. Wziąłem cztery pomidory i resztę przypraw po czym zacząłem obierać pomidory. Marnie mi szło, wyszły kwadratowe, ale co z tego? Wrzuciłem je do blendera razem z przyprawami i zmiksowałem. Kiedy już się zrobiła z tego czerwona maź, przypomniałem sobie o koncentracie i dodałem go trochę. Znów zmiksowałem po czym wyłączyłem i wsadziłem palec do środka, następnie wyciągając go w stronę Michaela.
-Spróbuj-poprosiłem, czekając, aż poliże i sam spróbowałem drugim palcem. Jak dla mnie okej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty
#501PisanieTemat: Re: Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]    Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]  - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
Why I Can't Hear You? [ 웃♥웃 | 2os. | b.n ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 20 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Opowiadania grupowe :: Archiwum-
Skocz do: