IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Opary miłości [ 2 | bl | mitologia słowiańska | ❤ | b.n ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sauron

Liczba postów : 2

PisanieTemat: Opary miłości [ 2 | bl | mitologia słowiańska | ❤ | b.n ]   Nie Cze 04, 2017 7:22 pm

O P A R Y           M I Ł O Ś C I

Pięciodniowa wycieczka klasowa w góry. Alkohol poszedł w ruch już pierwszego
dnia. Jest ktoś zwabiony oparami napoju. Czy w cztery noce zdążysz go poznać?

●             ●             ●             ●
@Sauron i @PrinceMiaruchin

PisanieTemat: Re: Opary miłości [ 2 | bl | mitologia słowiańska | ❤ | b.n ]   Nie Cze 11, 2017 1:33 pm

Imię: Gnierat
Rasa: Hurbóz
Orientacja: Alkohol

Włosy: czarne, średnio długie
Oczy: duże, brązowe
Wzrost: 162cm

Hurbóz to słowiański demon, który, według podań, zwabiony zapachem strawionego alkoholu pojawiał się w nocy. Gdy wyczuł taką woń w oddechu śpiącego, siadał mu na piersiach i, zgniatając leżącego, delektował się zapachem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sauron

PisanieTemat: Re: Opary miłości [ 2 | bl | mitologia słowiańska | ❤ | b.n ]   Nie Cze 11, 2017 3:50 pm

E D M U N D        G R A B A R C Z Y K
i can't hold on to me, wonder what's wrong with me.  anything is better than to be alone.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
●   Edmund     Grabarczyk    ''Grabarz''    siedemnaście lat    07.11    skorpion   ●
jasne, blond włosy       blada cera        niebieskie oczy       tatuaż i tunel w uchu
175 centymetrów i kompleks dotyczący wzrostu    raczej biseksualny   szczupły
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
①   kocha szyć, co  z kolei nie podoba się jego ojcu, który chce, żeby jego  syn
został  wojskowym  i  za wszelką cenę próbuje zrobić  z  niego  prawdziwego
mężczyznę.
②   matka  chłopaka  zmarła, kiedy ten był bardzo młody.  jego  wychowaniem
zajęła się babcia, która zaraziła go pasją do ręcznych  robótek.
③   trenuje  taekwondo; ojciec  zmusił go do  wybrania  jakiegoś  sportu, więc
poszukał jakiegokolwiek - najważniejsze było żeby nie musiał dojeżdżać i zbyt
dużo biegać. później całkiem mu się spodobało.

PisanieTemat: Re: Opary miłości [ 2 | bl | mitologia słowiańska | ❤ | b.n ]   Czw Cze 15, 2017 12:36 pm

Odkąd pamiętam, a pamiętam dużo, nie działo się nic. Ze wszystkich informacji, jakie kiedykolwiek otrzymywałem, wynikało, że powodem nic-nie-dziania się jest czas i miejsce, w jakim przyszło mi żyć. Gdzieś indziej i kiedy indziej miałoby być niby lepiej, ciekawiej, głośniej. Ale nie wiem w sumie, bo wieści takie dochodziły do mnie na tyle rzadko, że ich aktualność nie stanowiła pewnika.
    Mieszkałem w schronisku górskim o mało uczęszczanym położeniu. Rzadko kiedy przebywali tam turyści, jeszcze rzadziej jakieś zorganizowane grupy. Poza “sezonem”, jak mówili pracownicy, to miejsce było w ogóle zamknięte. Zostawałem wtedy sam jeden w budynku, który oczyma wyobraźni widziałem już dawno w gruzach, to cud, że się trzymał. Czasami się zastanawiałem, czy może nie tak powinno być? Czy może nie tak funkcjonują wszystkie schroniska? Nie wiedziałem o tym biznesie za wiele. Ja tam tylko mieszkałem, zresztą jeszcze zanim postanowili, że nazwą to miejsce schroniskiem.
    Zacząłem kaszleć jak szalony, gdy zdmuchnięcie kurzu z lustra w skrytce nie okazało się najlepszym pomysłem. Kiedy upewniłem się, że nie udusiłem się w tym ciasnym pomieszczeniu zajętym w dziewięćdziesięciu procentach przez pył, spojrzałem na względnie oczyszczony element, że tak zażartuję, dekoracji. Wyglądałem w sumie nie lepiej od niego. Wychudzony, zmarnowany, znudzony, cały w kurzu. Jak przystało na kogoś, kogo jedyną rozrywką od dziesiątek lat jest wspominanie lepszych czasów i rozmyślanie nad swoim życiem.
    Kładąc się z powrotem na szafę, usłyszałem jak pracownice schroniska rozmawiają o nowych gościach. Były niezwykle podekscytowane, czemu się zresztą nie dziwię. Skoro to cud, jak pojawiają się tu w ogóle ludzie, to szkolna wycieczka jest…? W sumie nie ważne. Nie udało mi się dosłyszeć, ile lat będzie miała młodzież, ale na szalone imprezy z alkoholem liczyć raczej nie mogę. Skąd mogliby mieć takie trunki na wycieczce szkolnej?
    Jeśli mnie pamięć nie myli, to ostatnią taką widziałem w 1824. Towarzystwo prawie rozniosło budynek, więc zaprzestano sprzedaży alkoholu. Nie wiem, jakim sposobem jeszcze nie zbankrutowali bez odwiedzających. Ale co się wtedy nawdychałem to moje.
     Bez nadziei na lepszą przyszłość wpatrywałem się w sufit, kątem oka obserwując jak kurz osadza się na zwierciadle. Znowu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Opary miłości [ 2 | bl | mitologia słowiańska | ❤ | b.n ]   

Powrót do góry Go down

Opary miłości [ 2 | bl | mitologia słowiańska | ❤ | b.n ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1