Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Kącik shippera

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mietej

Mietej

Liczba postów : 47
Join date : 18/12/2016
Age : 23

Kącik shippera Empty
#1PisanieTemat: Kącik shippera   Kącik shippera EmptyPią Kwi 14, 2017 5:42 pm

Kącik shippera QSRi5Vo
Kącik shippera QM7A2pO
Kącik shippera Tumblr_oodeorNZCT1r674ygo1_400

Wątek do dysputy na temat pairingów, zarówno serialowych/komiksowych/książkowych, jak i tych powstałych na forum!

Kącik shippera Tumblr_ooego0qucI1v9gynoo1_500
Kącik shippera VViNIoS


Ostatnio zmieniony przez Mietej dnia Pią Kwi 14, 2017 9:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Arbalester

Arbalester

Liczba postów : 61
Join date : 05/09/2016
Age : 27

Kącik shippera Empty
#2PisanieTemat: Re: Kącik shippera   Kącik shippera EmptyPią Kwi 14, 2017 6:07 pm

FitzSimmons jedyna słuszna i najlepsza OTP =w= #aos
Powrót do góry Go down
http://www.depesza.vhn.pl/
Mietej

Mietej

Liczba postów : 47
Join date : 18/12/2016
Age : 23

Kącik shippera Empty
#3PisanieTemat: Re: Kącik shippera   Kącik shippera EmptyPią Kwi 14, 2017 9:40 pm

Z pozaforumowych na pewno shippuję Johnlocka (shame on me) i Destiel. Dla wyrównania kanoniczy pairing Ginny i Harry, którzy moim zdaniem bardzo do siebie pasują, choć kiedyś byłam bardziej przekonana do Harrmione.
Z forumowych to... TEAM PHILIP&ISAIAH (Ang wiem że jesteś ze mną)! Uwielbiam tę dwójkę, ich związek (tzn plan na niego, bo jeszcze się nawet nie rozwinął XD) jest po prostu cudny i w ogóle jesteśmy geniuszami. Ogólnie shippuję wszystkie postacie z dwuosobowych, bo inaczej się chyba nie da x) OlliexCharlie to parka, do której mam sentyment, bo zaczynałyśmy nimi pisać i przestawałyśmy z Lo, ale zawsze zostawało w pamięci (nawet pomimo tego że oryginalnie było ArthurxOllie, ale zapomnijmy o tym incydencie). A HazelxBayrd to cud, miód i orzeszki <3 oni są tacy słodcy!
Z grupowych wielce przez niektórych przeżywane (Fawor) Xavary. Ten ship to dla mnie ważny moment w życiu Xava i cieszę się z niego very much <3 Idąc dalej w Kumpli, to nie mogłabym wspomnieć o pięknej platonicznej miłości Ethery. Ich przyjaźń rozwija się i będzie rozwijać dalej, niech trwa całą wieczność!
Ku czci pairingów wszelkich nie mogłabym wstawić tu Garthel, shipu nie mającego prawa bytu, ale i tak będącego w naszych sercach [*]
A idąc dalej... DANTHEL. Och, jak bardzo ja shippuję Danthel. Mogłabym nawet pokusić się o stwierdzenie, że to moje OTP. Kibicuję im w Kumplach, nawet gdy przed nimi długa droga Ivah/Duvy (jak głupio to brzmi XDD), doprawdy piękny pairing i kocham ich razem. Wybuchowy (hehe) charakter Ivy współgra z mamusiowym podejściem Dumy.
Mam jeszcze kilka w zanadrzu, ale niektóre z nich mogą zaspoilerować fabułę wątków, więc o nich nie wspomnę... ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Powrót do góry Go down
Lawrison

Lawrison

Liczba postów : 38
Join date : 05/09/2016
Age : 28

Kącik shippera Empty
#4PisanieTemat: Re: Kącik shippera   Kącik shippera EmptyPią Kwi 14, 2017 11:00 pm

Jezus Maria, przeoczyłam stworzenie tego wątku. :V
No więc oczywiście, że na forum mega shipem jest Isi(s) z Philipem. To ma być dojrzały związek dojrzałych i poważnych ludzi. Jeszcze zobaczycie. Historia pełna analiz psychologicznych lepszych niż za czasów Freuda!
Z pozaforumowych shipuję straszliwie pewne postaci z Tajemnej Historii, których nie podam, bo MACIE TO PRZECZYTAĆ. W tym momencie ta informacja jest bezwartościowa, wiem.
A tak to shipuję Wiedźmina z Yenefer.
Wei'a Shen z Jackie'm Ma. To ze Sleeping Dogs. O, albo Alex z Jonasem w Oxenfree. (Miłego googlowania, haha) I w House of Cards Meechuma z Frankiem Underwoodem. :v
Człowieka Wargę (Z Dupy) z jego żoną, Mishon.
Lucky'ego Blue z Pyper America. Ja wiem, że to rodzeństwo. Ale spójrzcie na to zdjęcie. *u*
Kącik shippera Tumblr_ngmupkmflx1tjr19yo1_500

Co do shipów z Harry'ego Pottera - zacznijmy od tego, że Hermiona powinna być z Harrym. Z Ronem to jakaś kurde porażka. Zrobili to tylko dlatego, żeby posłać w świat wszystkim rudym pocieszającą informację "ej, jednemu rudemu udało się znaleźć dziewczynę, wy też macie szansę!".
Shipowałam też Draco z Hermioną. Tak. I Draco z Ginny. I Draco z Fenrirem Greybackiem (to było dawno temu i nieprawda). Ogólnie, shipy z HP kojarzą mi się z rak-contentem. Staram się do niego nie dołączać.

Więcej grzechów shipów na chwilę obecną nie pamiętam.
Wiecie, shipy to strata czasu. Trzeba się zająć własnym życiem i takie tam. :B
Powrót do góry Go down
http://www.depesza.vhn.pl/forums.php
Dolores

Dolores

Liczba postów : 56
Join date : 18/12/2016
Skąd : spod łóżka

Kącik shippera Empty
#5PisanieTemat: Re: Kącik shippera   Kącik shippera EmptyPią Kwi 14, 2017 11:08 pm

KAPITAN AMERYKA x CZARNA WDOWA TO ŻYCIE

Koniec ogłoszeń duszpasterskich.
Na razie...
Powrót do góry Go down
Mietej

Mietej

Liczba postów : 47
Join date : 18/12/2016
Age : 23

Kącik shippera Empty
#6PisanieTemat: Re: Kącik shippera   Kącik shippera EmptyPią Kwi 14, 2017 11:14 pm

KAPITAN AMERYKA X BUCKY BARNES
Wyczuwam wojnę :|

EDIT: moja i Lo para antagonistów z wątku na Syfie, Lawrence x Viorica *fanfary*!!!
Powrót do góry Go down
Dolores

Dolores

Liczba postów : 56
Join date : 18/12/2016
Skąd : spod łóżka

Kącik shippera Empty
#7PisanieTemat: Re: Kącik shippera   Kącik shippera EmptySob Kwi 15, 2017 11:11 am

THIS IS WAAAAAAR!

A Lawrica jest piękne, choć jeszcze na dobre nie powstało <3
Chciałam jeszcze dodać, że z naszych forumowych mocno statkuję Dumvy, Charver, Danthel, Ethary i... Adam x Miko!
No powiedzcie, czy nie słodkie by były z nich dziubaski?

- Widziałem na dole ulotki o radzeniu sobie z agresją - poinformował go Miko wpuszczając go do środka.
- Wpierdol pomaga - podpowiedział uczynnie Adam.

*insert serduszka*
Powrót do góry Go down
Arbalester

Arbalester

Liczba postów : 61
Join date : 05/09/2016
Age : 27

Kącik shippera Empty
#8PisanieTemat: Re: Kącik shippera   Kącik shippera EmptySob Kwi 15, 2017 3:24 pm

Kapitan Ameryka x Ironman! X"D


nie no a tak serio, nie shippuję ich xDD bromance to ciekawszy temat :B

I tak nie ma bardziej legitnego shipu niż FitzSimmons!


A co do innych... Gava była ciekawą przygodą, trzeba rozpisać ich przeszłość trochę w tej kwestii XD
Powrót do góry Go down
http://www.depesza.vhn.pl/
bruniek

bruniek

Liczba postów : 4
Join date : 06/04/2018

Kącik shippera Empty
#9PisanieTemat: Re: Kącik shippera   Kącik shippera EmptySob Kwi 07, 2018 7:17 pm

Nie jest to moja dziedzina i dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Kącik shippera Empty
#10PisanieTemat: Re: Kącik shippera   Kącik shippera Empty

Powrót do góry Go down
 
Kącik shippera
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Offtop :: Offtopic-
Skocz do: