Escriptors
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Może coś ze mnie będzie xD

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lizzy-san

Lizzy-san

Liczba postów : 63
Join date : 08/07/2015
Age : 26
Skąd : Z Rudej Rzeczywistości

Może coś ze mnie będzie xD Empty
#1PisanieTemat: Może coś ze mnie będzie xD   Może coś ze mnie będzie xD EmptyCzw Lip 09, 2015 11:45 am

Może choć tu będę bardziej sumienna w rzucaniu pracami xD I może zacznę je robić względnie regularnie... cóż, może xD
Na początek różowy Luhan z krzywym okiem, może kiedyś ewentualnie zechce mi się dać go na deva xD

Może coś ze mnie będzie xD 0ed4443fa9

Coś mnie kiedyś trafi przez kolory, jakie robi aparat...
Powrót do góry Go down
Lizzy-san

Lizzy-san

Liczba postów : 63
Join date : 08/07/2015
Age : 26
Skąd : Z Rudej Rzeczywistości

Może coś ze mnie będzie xD Empty
#2PisanieTemat: Re: Może coś ze mnie będzie xD   Może coś ze mnie będzie xD EmptyWto Lip 14, 2015 9:20 pm

Praca jeszcze nieskończona, ale zaczynam umierać i pewnie trochę mi zajmie, zanim doprowadzę to do końca. W każdym razie, na tym etapie liczę na krytykę i wytknięcie błędów, a nade wszystko przepraszam za światło, ale kolorów względnie nie przekłamało, więc nie jest źle Wink Za ewentualnie obróconą pracę też przepraszam, ale to już wina fotozrzutu ^^
Więc przedstawiam Arielkę! Choć właściwie to to, co z niej zostało x]

Może coś ze mnie będzie xD 3f54e11163
Powrót do góry Go down
Lizzy-san

Lizzy-san

Liczba postów : 63
Join date : 08/07/2015
Age : 26
Skąd : Z Rudej Rzeczywistości

Może coś ze mnie będzie xD Empty
#3PisanieTemat: Re: Może coś ze mnie będzie xD   Może coś ze mnie będzie xD EmptySob Sie 08, 2015 10:13 pm

W końcu tylko ja, dom, internety i trochę czasu z chęcią. Do Arielki kiedyś wrócę. Chyba. Może. Raczej prawie na pewno. Na obecny dzień szczytem inwencji twórczej okazało się oko Husky'ego. Enjoy Wink

Może coś ze mnie będzie xD 8295d88b5d
Powrót do góry Go down
Lizzy-san

Lizzy-san

Liczba postów : 63
Join date : 08/07/2015
Age : 26
Skąd : Z Rudej Rzeczywistości

Może coś ze mnie będzie xD Empty
#4PisanieTemat: Re: Może coś ze mnie będzie xD   Może coś ze mnie będzie xD EmptyPon Sie 31, 2015 8:39 pm

No, to pod jutrzejsze rozpoczęcie roku szkolnego, zmobilizowałam się na wstawienie na deva Oh Sehuna z tenczó na głowie dla koleżanki Wink Odnoszę nieprzyjemne wrażenie, że wyszedł mi zbyt radosny...

Może coś ze mnie będzie xD Sehun_by_lizzy_san-d97vw4o
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Może coś ze mnie będzie xD Empty
#5PisanieTemat: Re: Może coś ze mnie będzie xD   Może coś ze mnie będzie xD Empty

Powrót do góry Go down
 
Może coś ze mnie będzie xD
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dark Times [HP, akcja, ♥]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Escriptors :: Offtop :: Wasza twórczość-
Skocz do: